Gads tiek apkopots 2005

Aizsāka nu taa 

nu taa
Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 15:16
Taatad izsaktiet nominaacijas un kadidaatus saistîbâ ar ðî diskusijas telpas varoòiem un ko tie ir paveikuði 2005 gadâ :). Kaa jau zinaams Maiga jau ir izvirziita kaa galvenaa kandidaate shai gadaa diskusijaa dr.lv kaa

* Bigest Turd 2005 - Maiga
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 15:36
Par sevi uzraksti vispirms îsto niku - young vai puisis vai vienkârði puisis vai nu tâ un tad godîgi varam spriest par Taviem secinâjumiem un Tavâm spçjâm un nespçjâm arî. Tu pats pazemini sevi un ja ne savâs acîs, ja Tu to nenovçrtç, tad ar Tevi ir daudz lielâkas problçmas kâ Tu pats to domâ. Bet no sirds novçlu, lai Jaunajâ gadâ Tev sakârtojas attiecîbas ar nervozo draudzeni un lai darbâ viss kârtîbâ un galviòâ tad arî viss sakârtoties un nebûs jâapmierinâs tik sîkâ un prastâ veidâ !

Luka
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 15:50
Maiga??? Ko Tu raksti,vai Tu pati saproti??
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 15:53
kaadam te plasha izteele vai tik Ziemassveetku veciitis kaadai daamai nebuus palicis zem egliites kaadu iipashu zaaliiti ;)
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 15:57
Jâ, es saprotu, ko rakstu , jo pazîstu personu, kurai ir 2 brâïi, mamma anesteziologs un tçtis..., pietiek par ìimeni.
Neizdevuðâs attiecîbas ar meiteni, kuru viòð ir iemîlçjis. Personu, kurð ðai forumâ raksta bieþi ar daþâdiem nikiem. Redzu viòu ikdienâ, kâdreiz man viòð patika, mani uzjautrina, ka viòð nenojauð, ka skatos viòam acîs un zinu, ko viòð anonîmi raksta. Bûtu superneçtiski, ja es tagad nosauktu viòa vârdu. Îstenîbâ - viòam tâpat nav nemaz tik viegli un cilvçciski viòu var saprast un piedot to sîko lamâðanos.

Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:01
J - tikai uzraksti, ka tâ nav mana iztçle, un es likðos mierâ. Tomçr , lai paliek, netraucçðu Tev. Ar Tavâm problçmâm tieðâm nav viegli.

nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:06
traki...ko lai veel saku?
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:07
man bija jau aizdomas ka taa var notikt viena dienu bet tad atkal man likaas ka nevar buut ka taa tiek spiegots
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:15
ikdienaa mani var satikt tikai darbaa...tad jau sanaak ka buus jaamaina darbs...
Hmm
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:20
Es tiesam nesapratu,ko ta maiga ar to gribeja pateikt...
Luka
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:21
maiga ir ïoti interesants pacients.
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:24
maiga zin ko runaa... diemzzeel.. nezinu kam kas ir jaapiedod bet es nespeeshu... tas ir tas pats kas panjemt taalskati un skatiities kaiminja logaa...
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 16:49
Grûti bût anonîmam, ja otrs par Tevi tik daudz zina.... :(

P.S.: Tas attiecâs uz maigo un nu taa



Visiem Laimîgu Jauno 2006.gadu!! :))))
nu taa to maiga
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 17:30
Maiga (I) pat iedomaaties nespeej ko ir izdariijusi...

domaaju ka neviens nespeetu iztureet taadu moraalo satiekshanu... es domaaju kaa neesmu slims (man gan nav aarsta izzinja) un arii draudzene nav taada.. mees visi esam dazzaadi un es ticu ka mums visiem ir kaada informaacija ar kuru nekad negribeetos daliities par nekaadu cenu.

tas vairs nav joks un es nezinu kaa es tikshu tam paari... gribeeju mainiit darbu tachu nekad nebiju domaajis ka shaadu iemeslu deelj.. nekad.

es vismaz ceru ka tev pietika(s) goda praata nedaliities shai info ar veel kaadu.
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 17:31
Mand omât nu tâa pirmais Maigu nesmukâ vârdâ nosauca.
zane
Re: tops
30.12.2005 17:38
Nominâcija GADA UTS

Ðo uz pusçm varçtu darît Inâra un kordija

Nominâcija ÐVAKIE NERVI

Kaspars Serebrjakovs
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 17:38
da shito vispar vajadzeetu dzeest
viens otram kaut ko personiigi te grib ieriebt
maiga, ko vinjsh onaneeja?, a tev nav pofig? es arii to daru, lai arii man draudzene ir, nu un? gribi paskatities? :))
un kada tev dalja gar vinja draudzeni vispaar
un topika autors, tev ko tik ljoti niez pirksti ka te kaut kas taads jaaraksta?
peedejaas vecgada dienaas saak kashkjeeties, nomierinaties taksh, uztaisiet vienu kaartiigu grupnjiku visi un buus miers ;)

sorry, es te taa jokoju " s ïokim parom " :DD
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 17:41
nu taa
Var bût ko palaidu garâm un mans koments nevietâ, nu ar nekas, nav jau diez kâda diþâ doma. Ja nu gadîjumâ Tev ðíiet, ka kâds zin par Tevi vairâk nekâ citi foruma dalîbnieki, tad neòem galvâ. Par jebkuru no mums, ja uzmanîgi palasa, var iegût iespaidu, kas tuvs îstenîbai. Traìçdija nav notikusi. Nevajag pieòemt lçmumus asumâ. Tas otrs cilvçks jau arî ir izteicies par daþâdiem jautâjumiem, un ja kas, arî Tev zinâms.
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
30.12.2005 18:07
Sandra.. suutu daudz buchas tu esi jauka sieviete! Tik tieshaam...

bet par gadiem tu man meloji ;)

Autors: Maiga
Datums: 21-02-2001 14:54

Katru riitu lietoju "atedonex", "enap" pa vienai tabletei (vislielaakaa deva) peecpusdienaa, izmeerot spiedienu, raadiitaajs ir 180/125. Ar niereem man probleemu nav. Ko man dariit? Man ir 41 gads.
Sievs
Re: Gads tiek apkopots 2005
31.12.2005 10:02
Kaadu nominaaciju naivajai piespraudiisiet?
Gada blozga? :) Gada aborts? :))
Re: Gads tiek apkopots 2005
31.12.2005 12:21
Sakarâ ar to, ka ðis forums ir anonîms, sanâk ka nekad neko nevar zinât. Nevar paredzçt, kurâ vietâ, laikâ un veidâ skars ðeit izklâstîtâs problçmas.
Sievs!
Kâda garantija, ka naivâ nav Tava mâsa/meita/radu bçrns/mîïâ un vienîgâ?
Un ja ne tieði ðî meitene, tad var bût ðâda situâcija jau briest ar Tev tuvajiem?
Sievs
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 14:06
> plants
Par to, ka naivaa nav starp man zinaamajiem, esmu pilniigi drosha. Nudien manos rados un draugu un pazinju viduu nav cilveeku ar tik zemu intelekta liimeni, kas tik neshkjiisti lamaatos uz cilveekiem, kas meegjinaatu vinju saprast un attureet no kljuumiiga un paarsteidziiga solja.
Mans ieprieksheejais koments ir nevis par aborta faktu, bet ar kaadiem izteicieniem tas tika pasniegts...
tuta
sievs
01.01.2006 14:26
:) kategorisms arî nav inteliìences pazîme.

prasme otru pazemot ar smalkiem izteicieniem ne ar ko pçc bûtîbas nav labâka par rupju un prastu lamâðanos. redzi, abâm darbîbâm ir viens un tas pats mçríis - otru pazemot.
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 19:59
Mums literûras skolotâja savulaik teica, ka sarkasms akurât ir inteliìences pazîme. Jo ðaurâs pierîtes to nespçj, tâs spçj tikai rupji lamâties :-)
tuta
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 20:24
:) viòa noteikti nedomâja emocionâlo inteliìenci. patiesi smalkjûtîgs un emocionâli inteliìents cilvçks neatïausies nodçvçt otru par ðauro pierîti.
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 21:29
Ko nu neredzçju, to nu neredzçju. Sarkasmu ne tuvu nemanîja. Un vai Jûsu literatûras skolotâja neteica, ka uzstâjîgi kaut ko kâdam ieteikt ir sliktais tonis? Kur nu vçl sniegt padomus, kurus neviens neprasa.
zane
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 21:33
to tuta

Pat tad, ja otrs ir ðaurâ pierîte? Tad to sauc par divkosîbu.

to plants

Vai uzstâjîgi ieteikt slepkavam nenogalinât otru ir sliktais tonis? Pat ja to neprasa, bet gan lûdz padomu kâ labâk nogaçt otru.
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 21:43
Ja Tu kâdu uzskati par ðauro pierîti, tad esi nolçmusi, ka viòð ir muïíis. Ja cilvçks ir muïíis, tad tâ varçtu bût kâda slimîba, atpalicîba utt. respektîvi tas, par ko pats cilvçks nu nekâdi nevar nedz priecâties, nedz lepoties. Bet Tu viòam pasaki: ðaurâ pierîte. Tik pat labi Tu vari pateikt invalîdam: Tev ir viena kâja. Bârenim: Tev nav mammas. Draudzenei: Tev ir lîkas kâjas... Viss tas bûs taisnîba, bet audzinâts cilvçks tâ nemçdz teikt.
Ja Tu atkal par to diskusiju, tad jâ, nelûgtam padomam ir 0 vçrtîba. Jo Tavs padoms ir Tava pieredze/pârliecîba/zinâðanas un cits to pilnvçrtîgi izmantot nevarçs. Katrs cilvçks rîkojâs atbilstîgi savai sapratnei, daþreiz ðî rîcîba sakrît ar dotajiem padomiem.
nu taa
Re: Gads tiek apkopots 2005
01.01.2006 21:55
Logjiski ka ja es zinaatu ar ko es runaaju sheit forumaa tad teksti buutu pilniigi citaadaaki, cilveeks kas izmantoja savu trumpi zinot manu personiibu patiesiibaa riikojaas un uzvedaas pavisam zemiski. Te es nesaskatu nekaadu godapraatu vai inteligjenci.

Tachu visvairaak mani shokeeja fakts ka shis cilveeks mani pazina/paziist un ne jau kaa ienaidnieks ja rakstiija ka patiku kaa cilveeks, tad nu luuk - kaa var speciaali mani izprovoceet (un taa bija) un uzjautrinaaties... ljauni... to apzinoties man nav kauns par vaardiem ko esmu teicis bet gan kauns par to ka neesmu veel iemaaciijies pietiekoshi labi atshifreet cilveekus - kuri ir un kuri nav mani draugi.

Bet ieguvu maaciibu gan labu un laikam jau tieshaam praats naak tikai ar gadiem.
tuta
Plants
01.01.2006 22:05
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: