vai kâds zin par eksâmeniem??

Aizsāka ridaika 

ridaika
vai kâds zin par eksâmeniem??
25.07.2005 10:10
Sveiki!

Man tâds jautâjums - varbût kâds zin?? RSU mâszinîbu bakalaura programai uzòemðanas eksâmenâ ir pârrunas - vai kâdam ir ~ informâcija par ko tâs paarunas varçtu bût?? LIels paldies jau iepriekð!

nemaasa
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
25.07.2005 10:13
Ja vien Tev tas nav dziiviibas un naaves jautaajums, nestudee shito. Neesmu redzeejis nevienu, kas procesaa nespljaudiitos par tur valdosho haosu un aarpraatu. Da i tolka no taas izgliitiibas nulle (tikai manas domas).
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
25.07.2005 21:05
vai visi tâ domâ?
Es pievienojos (peec dzirdeetaa no draudzenju/pazinju staastiem). Ir jaukaakas lietas, ko studeet, lai nestraadaatu profesijaa.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
25.07.2005 22:41
bet man jau tieði gribâs strâdât profesijâ, un pieïauju domu, ka kâdreiz varbût arî pedagoìija.. un tâdâ gadîjuma vai tas ir citi varianti?
Nu, ja velk uz uzcheni, tad varbuut... kaut gan- maacotie stos ntos gadus praktiskaa veelme taapat paaries. Bet maaciit vareesi :-)
Maasu skola jau beigta?
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 09:50
jâ ir pabeigta gan, strâdâju arî.. vispâr jau ïoti ïoti gribçjâs startçt uz ârstiem, bet daþâdu faktoru dçï tas pagaidâm atkrît, tâpçc negribâs zaudçt laiku un darît vismaz kaut ko, pie tam manuprât nav tas 100% sliktâkais variants...?
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 11:09
RSU ir divas programmas 2 un 3- gadîgâ. Pârrunâs prasa situâcijas analîzi par konkrçtu situâciju:
@) iespçjamo situâcijas attîstîbu,lai novçrtçtu reflektanta teorçtiskâs zinâðanas,
@) aprûpes problçmu definçðanu, kur uzreiz redz reflektanta izpratni par aprûpes problçmu bûtîbu, un
@) trîs prioritâro problçmu risinâjumu, kur redz reflektanta spçju izmantot aprûpes procesa pieeju.

Uz pârrunâm nâkot ieteicams pârðíirstît sarkano lielo "medicînisko rokasgrâmatu". Galvenâs situâcijas saistîtas ar cukura diabçtu, hiprtonisko slimîbu utt. Ir arî HIV/ AIDS situâcija.
Jo pieredzçjuðâkas mâsas, jo nereti tieði aprûpes problçmas un to risinâjums sagâdâ problçmas, jo vairâk par ârstu norâdîjumiem neko pateikt nevar. Tagadçjâs mâsas jau uz to tiek pietiekoði trençtas raxtot aprûpes plânus. UN pamatâ tas ir aprûpes plâns konkrçtai situâcijai. Bet vispâr pirms pârrunâm tur kaut kâdi sagatavoðanâs kursi bija.......
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 11:26
liels paldies! un kâ bûtu ar LU? vai tas pats vien?
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 11:41
Nç, pârrunas gan ir, bet savâdâkas, var jau pajautât vispâr visu ko uz dullo, bet pamatâ grâmata" Ievads aprûpç" un Z. Priedes-Kalniòas, nezinu precîzi, bet zila ar baltu - mâsu filozofija. Universitâtç ïoti subjektîvs vçrtçjums, budþeta vietas sadîtas jau pirms pârrunâm vajadzîgiem cilvçkiem.

RSU vçrtçðana ir objektîva un taisnîga, jo mâcîbu spçki nav ieinteresçti kâdu lobçt, LU pilnîgi pretçji, ja nçesi "aizrunâta", tad cînîties nâksies ar zobiem un nagiem, lai pierâdîtu savas tiesîbas. Arî mâcîbu programmas ir atðíirîgas - LU - uz vadîbas lietâm un piekabina klât vçl RTG, lai dekânes vîram bûtu darbs, bet mâsas darbâ no ði priekðmeta kâ saproti jçga ir maza, bet lai nu kâ beigâs bakalaurs, kas dod iespçju tâlâk studçt tai paðâ pedagoìijâ.

RSU - programma vairâk ar novirzienu uz klînisko darbu - anatomiija un laikam vai pat bioíîmija nebija vçl, bet nekas atbirums ir samçrâ neliels. beigâs - profesionâlâs izglîtîbas diploms, tâlâkas maìistratûras iespçjas turpat RSU. RSU vismaz visi ir vienâdi no cilvçcîbas viedokïa un nenotiek cilvçku kastu iedalîjums.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 11:48
Paldies Tev liels, ïoti izsmeïoði! es jau bûtîbâ arî planoju iet rsu, bet kad uzzinâju, ka nedod bakalaurus, plâni mainîjâs... arî par LU dzirdçtas neîpaði pozitîvas atsauksmes.. bet tur atkal tas mâcîbu grafiks tâds vairâk pieejams..
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 12:32
Vçlu izturîbu un nedaudz veiksmi, lai tiktu iekðâ... Neklausies tais bïaustîkïos, ka nav vçrts, ir gan un kâ vçl, kaut vai tas, ka tomçr mâsai ar augstâko tomçr alga ir lielâka par reìistrçtu mâsu.....................Un darba piedâvâjumus arî ir iespçjams labâkus saòemt, ja tieðâm vçlies strâdât par mâsu........
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 12:41
Paldies Tev, tas is tieði tas, ko tagad man vajadzçja dzirdçt!! :))
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 13:03
Turies un ceru, ka ar manu paziòu bûsi vienâ grupâ..........jo daþas dienas iepriekð es visam ðitam izgâju cauri un biju lielâs pârdomâs, kâ ieteikt labâko variantu, nezinu varbût, ir taèu labi kâdam palîdzçt, jo esam taèu MÂSAS
Lai nu Jums veicas. Bet principaa diezgan droshi saku, sviesc tur ir.
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 13:34
process ir viena lieta, bet rezultâts cita lieta. Un to bakalauru mâszinîbâs ðobrîd savâdâk dabût nevar, lai nu kâ..... bût sviesta sastâvdaïai daþreiz nav tik slikti, jo iegûsti labu pieredzi.....
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 13:35
vçl reiz liels cilvçcisks PALDIES Tev, Es(a)! Lai arî Tev veicas!!
Nu, pa manam bakalauram maasziniibaas nav neekada noziimes. Ja to dotu kopaa uzreiz ar primaaro izgliitiibu, tad OK. bet, ja par maasu ar graadu jaamaacaas 6 gadi, tad ta sir vien sliels sviesc. Sauc kaa gribi, taa ir maaasa. Un ikdienas darbaa tas neko nepaliidz. Tajaas maaciibaa sjau mediciinas ar tik cil melns aiz naga.
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 14:48
Zane, bet vai tad ir slikts vârds MÂSA? Man profesionâlajâ darbîbâ tas nozîmç ïoti daudz ko un praktiski visu, ko esmu sasniegusi un nezinu vai tas bûtu iespçjams , ja tâ nesauktos.... Izglîtîba jau nav tikai noderîgo iemaòu iegûðana, tâ ir redzesloka un attieksmes maiòu jau, pirmkârt, pret to ko dari. Un ar to attieksmi, ko Zane, pauþ no Tavien textiem, ðî attieksme nav mainîjusies un tâdi cilvçki profesionâlajai attîstîbai neko dot nevar dot, jo jau pirmajâ teikumâ.. - ja dotu..... , bet ko Tu vari dot savai profesijai, lai Latvijâ mâszinîbas attîstîtos augstâ lîmenî. Þçl, ka ar tâdu dzîves pozîciju lielais vairums beidz ðo fakultâti, nevis ar apòçmîbu mainît, cînîties, pierâdît un izcînît ...... Un tad var bût 10 diplomi un daudzi sviestaini izglîtîbas gadi.....Bet lai nu kâ, tomçr par mâsu vien strâdâ, ar visu sviestaino izglîtîbu :))))))))
Un daudz esat izmainiijushas? Nu, taa reaali. Bez skaistas pateetiskas runaashanas, par to vai vaards maasa ir vai nav slikts?
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 15:00
nu bûtîbâ mainâs ''vismaz'' tas, ka ar to sviestaino izglîtîbu var turpinât tâs zinâðanas nodot cilvçkiem kas ðo ''sviestu'' arî ir izvçlçjuðies savai karejerai, un tad rezultâtâ slimnîcâs ir kam strâdât.. un vai tad tas ir maz?? man ðíiet, ka ir pârâk subjektîvi spriest par profesiju ''mâsa'', gadîjumâ ja pats nezini kas tas ir un spriedi tikai par radu & draugu nostâstiem, ka ''ður un tur tâs mâsas neko nedara un vispâr kam viòas ir vajadzîgas''.
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 15:14
To ;-)
Viens jau nav arâjs pret tâdiem nesapraðâm un nezinîðiem kâ izliecies....
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 15:20
Ak jâ par tiem sasniegumiem, ir pietiekoði daudz, varu arî pamçìinât sâkt uzsakaitît.... un starp citu, arî sviestainâs izglîtîbas sasniegums ir viens no tiem, ja kâds nezina, jo nekas no nekurienes jau tâpat nerodas....
Skatos shogaaad uz budzheta vietaam LU maasziniibaas konkurss -7,2... kaut kas traks! It kaa jau maksas vietas ir neierobezhotas..., bet dokumentus iesniegushi jau 111 reflektanti. Vai kaads zin- kaa tad tur ir? Panjem visus?
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 18:58
jâ jâ, es arî to paðu skatos un brînos. domâju, ka ja nu galîgi tajâ intervijâ neizgâzies, tad gan jau, ka par maksu paòem.
LU, cik zinu, vietu daudz mazaak, taadelej arii konkurss leilaaks. RSU pagaashgad shkjiet pat briivas palikaas.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 20:18
LU ir 15 budþeta vietas un it kâ ''bez ierobeþojumiem" maksas vietas, bet jâmâcas tikai 1 nedçïu mçnesî. RSU klâtienç ir 24 budþeta vietas, bet pieprasîjums mazs, jo pârsvarâ visi ir strâdâjoðie, neklâtienç budþeta vietu nav vispâr.
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 20:19
Nee LU visus arî maxsâtâjus nepaòem, tomçr kâdu aiz borta atstâj, lai arî intervijâs ir viss OK.

RSU, izmet intervijâs un tie kas paliek tos òem, tur siets ir intervijas. Budþetu, lai nu kâ vienmçr tomçr nokomplektç. Cik zinu lielais pieplûdums vçl RSU gaidâms piektdien, jo reflektanti brauks no laukiem uz sagatavoðanas kursiem un pie reizes vçl dokumentus iesniegs.....
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 20:22
man interesanti, kâ iespçjams korekti nointervçt visus gribçtâjus vienâ dienâ, 8 stundâs, ja jau tagad ir pâri 100 pieteikumiem? intereses pçc paskaitîju - sanâca 4 minûtes uz cilvçku? ka tas ir iespçjams?! :)))))
Jaa, mani arii tas interesee!!! Ko ? Aciimredzot naaksies nakshnjot kanaalmalaa....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 7?
Ziņa: