vai kâds zin par eksâmeniem??

Aizsāka ridaika 

ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:00
nu jâ... es tikko paskatîjos LU mâjas lapâ provizoriskos rezultâtus, un PAGAIDÂM esmu budþeta grupâ... euuuuu, sâku tam ticçt, vispâr ðodien bija pamatîgs stress redzot pulka tantes ar biezajiem CV.. un es tâds plâniòð zaïais koledþas nesenais absolvents.... :)))
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:01
jâ , un punkti - 950 :)
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:10
maksimâlais, cik saprotu bija 1000
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:14
nu tie 950 ir kâdâs pozîcijâs 1-5, 6- 10, vai 11 - 15
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:15
6-10 :P ehhh cik mçs ziòkârîgas... :)))))))))))))
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:16
n'e vienkârði ðtukoju pçdçjo budþeta vietu punktu skaitu, cik pietrûka
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:23
interesç protams arî tâ vçrtçðanas syst. jo kâ sapratu 50% teorçtiskie jautâjumi, par ko tad pârçjie 50% tikpat lîdzvçrtîgi teorijai. Bûtu jau interesanti to zinât, varbût jâpakasâs.....
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:24
nu droði vien par tâm vçrtçðanas sistçmâm Tev bûtu labâk jâzin :))
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:41
jâ par vçrtçðanas syst esmu zinoða, tieði par ðo 50%, negaidîju ka tieði otrie 50% sagâdâs neizpratni
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:55
redz ðâda sys ir ïoti nevienlîdzîga attiecîbâ pret visiem reflektantiem:
1. neatklâj tieðâm rçâlos cilvçkus kam ðî izglîtîba bûtu nepiecieðama
2. jaunajâm mâsâm tikko beiguðâm studijas ir praktiski neiespçjami tikt budþetâ
3. kâ bonusi tiek vçrtçti tâlâkizglîtîba kursi, kuri ir normâli nepiecieðmi, lai uzturçtu prakses tiesîbas,un kaut kâ stulbi to vçrtçt kâ papldus plusus
4. kvalifikâcijas ex nozîme ðâdâ ex, jo vçrtçðana un skolu izpratne par atzîmçm ir ïoti atðíirîga nu apmçram tâ kas vienam 10, tas otram labi ja 5. Piemçram par aprûpes plânu SK koledþâ liek 10, 5.medskola labi ja uz 6 novçrtç. `Ðeit runa varçja iet par Vienotâ Valsts ex atzîmi, bet tagad vairs tâda nav.
Tâdas pârdomas par visâm ðîm bezjçdzîbâm un kolçìu stulbîbâm....
Nu nekas mâsâm kredîtus labi dzçð un neaizmirsti, ka pirmajâ pusgadâ tev bûs ïoooooti jâpacînâs, lai no budþeta neizmet ârâ, jo taè rotâcija.

Interesanti k``a pârçjiem gâja?
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 21:55
nu nezinu... tâ lapa izskatîjâs tâ, ka bija jautâjumu saraksts - no sâkuma prasîja un skatîjâs skolas ex. atzîmi, darba pieredzi, sertifikâtus + citu izglîtîbu pieredzi (ðis viss arî bija pie jautâjumu saraksta ), un tâlâk jau jautâjumi pa profesiju... - pie katra attiecîgi iespçjami iegûstamo punktu skaits.
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
29.07.2005 12:20
to ridaika

Vai esi informçta par to, ka studçjot LU nevar studçt citâs izglîtîbas programmâs? Savâdâk var atskaitît.....................
Lu studente
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
29.09.2005 09:21
nepiekrîtu teiktajam, ka mâsai nav jâorientçjas rtg bildçs un tajâ attçlotajâ, un zinâðanas kâ sagatavot pacientu tai vai citai izmeklçðanai. Ir daþâdas nianses, piemâram, kaut vai, kâ bçrnu ielikt tajâ CT aparâtâ. Vai tas ir liels vai mazs apstarojums - to visu prasa pacienti un ko - raustîsi plecus.
Tas ir tas pats kas ar bioíîmiju STrad.U. Ko dos, ja tu zinâsi tikai anatomiju un bioíîmiju?
Mâsai mâsas uzdevumi. a par apstarojumu lai jautâ ârstam.
Jebðu lîdîsi par spundi visiem caurumiem? Ir jautâjumi uz kuriem mâsa nedrîkst atbildçt, pat ja zin. Piem., par plânoto ârstçðanu un atveseïoðanâs gaitu, izòemot vispârîgu- ir OK.
Lu studente
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
29.09.2005 13:02
nu bet protams, man ârsts i neteiks par plânoto ârstçðanu, arî atveseïoðanâs gaita ir ârsta ziòâ. Bet mâsai ir jârunâ ar pacientu. Tas tak ir muïíîgi, tikai ðpricçt un citos jautâjumos sûtît pie ârsta.
Nee, muïkjîgi ir tâ nedarît! Mâsai ir jâzin kad jâtur mute ciet!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 6?
Ziņa: