vai kâds zin par eksâmeniem??

Aizsāka ridaika 

ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 23:07
ok ok sorry , Luuk! nu tad ko, vai arî doma stâties? ;)
to Ridaika...
Nu jaa jau jaa! Bet tak naak dusma par to ,ka man feldsherei lai ieguutu bakaulara izgliitiibu jaamaacaas par maasu. Nu labi, tas taa vienkaarshoti teikts, it kaa jau noformuleets skaisti- veseliibas zinaatnju ....
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 23:17
tieði tâ veselîbas zinâtòu bakalaurs... un vai kâdam jâsaka, kâdâ jomâ?? :)
es jau zini, arî nekad nebûtu sapòojusi kïût par mâsu, un vispâr medicînâ nokïuvu pavisam netîðam.. bet nu paíçra jau paíçra.. :) tagad skatoties atpakaï domâju, ja kâdreiz âtrâk bûtu iedomâjusies sevi ðai jomâ, varçtu jau nâkamgad beigt ârstniecîbas fakultâti.. bet nu redz daþâdi gadâs.. pati jau ar briesmâm domâju, kas sagaida no tâs LU fakultâtes, jo pazîstu daþus docçtâjus tur, un arî tie atzîst ka no medicînas tur nu galîgi nekâ.. bet a ko darît jâsakoþ zobi un jâmâcâs, lai bûtu tas diploms, jo kâ zinâms mûsu laikos - ''bez bumaþki - ti ...'' :))
to ridaika... ti bukashka!
ko tik briesmiigi, ka jaasaozh zobi?????
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 23:33
nu nezinu, jâatkartojas, kas kuram briesmîgs ðíiet... mani piemçram interesç praktiskâ medicîna, man patîk domât un analizçt, nevis akli sekot ârsta norâdîjumiem, un tieði tâpçc gribu tos feldðerus arî mçìinât - uzskatu to par reâlu, jo programmu îsteno tur pat, kur ieguvu mâsas izglîtîbu, sistçmu zinu, attiecîbas labas, un var sarunât atstrades, utt.. nu tas tâ..
bet atgrieþoties pie tâ briesmîguma - paskaties ðai linkâ - tur aprakstîti studiju kursi https://luis.lanet.lv/pls/pub/stal.prg_s1?l=1&cl=0&n1=154&o1=1&t0=28402&p1=-
kâ redzi priekðmetus, kurus varçtu attiecinât uz medicînu maz.. bet galu galâ - esi bakalaurs, jâsprieþ paðai, vçrts vai nç. es piekritîðu es(a)i, ka lçnâm mçs tomçr panaksim, ka tâ sistçma darbosies un bûs jçga no ðis izglîtîbas..
un vçl, domâju, kâ ja gribi stâties, jâstâjas jau tagad, jo kâ jau pati pamanîji, pretendentu ir gana daudz, un ja paskatâs LU mâjaslapâ statistikâ, tad ar katru gadu to reflektantu vairâk, respektîvi arî konkurss ir lielâks
to ridaika....
Nu ko- lai mums veicas!!!
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 23:47
lai mums veicas :)

tagad gan laiks miegam - rîtdien taks jâbrauc iesniegt dokumenti ;)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
26.07.2005 23:56
to ridaka...
arsta paligs nekad nebus gudraks par kirurgu, eto ti zagnula )))) Ar gimenes arstu pierdzejis Arsta paligs gan mierigi var but tuvu vienam PRAKTISKAS MEDICINAS zinasanu limenim. Bet nu ne gudraks )))) Visu cieni arstiem. Tie ir un paliek arsti, mes arsta paligi. )) Un izglitoties talak un apliecinat to ar dokumunriem diemzel mums nedod. Un ari laikam nedos.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 01:05
Raimond, vârds "gudrs" ne reizi neizskançja no manis... runâju par praktisko pieredzi - strâdâjot vienâ medicînas nozarç bieþi nobâlç zinâðanas citâ; feldðeriem, strâdâjoðiem NMP, domâju, tâ pieredze ir daudzpusîgâkâ..
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 01:24
tas gan ta ir )))
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 09:59
Nu sveikinji jaunâ dienas rîtiòâ! Skatos, ka Jûs vakar te vçl ilgi paðûmçjuðies..

Par to slodzi LU.. nedçïu noslogojums samçrâ saspringts, pçc tam daþâdi darbi - referâti, literatûra utt + vçl tekoðais darbs. Biðku jau ir ko turçt. Slaistîties neviens daudz neïauj.

Par tiem klîniskajiem priekðmetiem - piekrîtu varçtu bût nedaudz vairâk, piemçram kâ obligâtu uzskatu patoloìisko fizioloìiju, kas ir klîniskâs domâðanas pamatu pamats, bet nekâ, toties ir baigi labais - klîniskâ farmakoloìija, neviens ârsts to lietu nepârzina, a mâsâm ir........

Lai Jums veicas ar to doíu iesniegðanu .............
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 15:26
Vooo, konkurss 8, 5 uz vienu vietu, cika tad daudz Jûs paíçrât lîdzi, lai iesniedz kopâ ar Jums?
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 17:17
nu sveikiòi! konkurss nu jau 9,06.. nu jâ... izredzes tikt budþetâ minimâlas... dabûju ðodien tâs grâmats ar teorijâm.. murgs pilnîgs :/
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 19:27
R'it Jums smaga dieninja, man noteikti îkðíis pat sâpçt sâks, jo jâtur bûs ilgi, ilgi............
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 19:36
jâ... turi gan tos îíðíus ;) pati jau laikam sen tam cauri izgâjusi, vai ne? :)
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 19:41
Jâ, nu jau 11 gadus atpakaï kâ beidzu, tâ kâ lielâ mçrâ visu virtuvi zinu un ður tur klât stâvçts...........
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 19:46
jauki :)) man tik daudz vçl priekðâ :)) varbût, daþas vadlînijas rîtdienai? :))
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 19:55
Grûti teikt... Zinot komisijas sastâvu, tur var bût daþâdi, sâkot no tâm grâmatâm, ko sâkumâ uzraxtîju, beidzot ar visvienkârðâkajiem par mâsu aktivitâtçm......Kur nu vçl subjektîvais iespaids patîk/nepatîk. Un vispâr ðíiet, ka palikuðas vairs tikai 14 vietas, jo viena iet pa prioriâtçm, tâtad budþeta vieta garantçta...
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
27.07.2005 20:05
nu skaidrs, paldies Tev liels jebkurâ gadîjumâ :) un turi îkðíus ;)
Apskaidrojiet, ko noziimee pa prioritaateem?
Esmeralda
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 13:49
Kâ pagâja eksâmeni?
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 16:33
vispâr jau pagâja tîri neko, organizâcija protams briesmîga - biju nelaimîga piedzimt ar uzvârdu, kas sâkas ar R burtu, nu un tad kâdas trîs stundas jâgaida bija... pats eksâmens ïoti viegls.
Un kaa tad shodien apziimee f-laborantus? Mamma tos beiigusi padomijaa Stradinja 2.med.skolu. Straadaajisi kliin.,biokjiim.,bakteriologj. laboratorijaa.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 18:10
nu atzîmç jau viòus tâ arî atzîmç - f.-laboranti, bet vai tâdu profesiju kaut kur vçl var dabût, ðíiet ka nç..
AKuraat kaadaa sludeklii tikko redzeeju, ka sagatavo medskola biokjiimijas laborantus- taa ar bij rakstiits vienaa no "Dienaam"
ridaika
Kaa tas var buut?
Taapeec jau prasu,KUR taadus speciaalistus sagatavo.
Interesants darbs,pie mikroskopa.
Es(a)
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 18:25
Bijusî Rîgas 2. medicînas skola, tagad koledþa, nosaukumu precîzi nepateikðu. Atrodas Bulduros. Jauka skola, forða direktrise, pasniedzçji arî ne sliktâkie.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 18:30
es(a), vari apsveikts, tiku iekðâ :))
margarita
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 18:37
ridaika! Nu elles vaarti ir valjaa. ;)
Ar to arii apsveicu.
ridaika
Re: vai kâds zin par eksâmeniem??
28.07.2005 18:39
to margarita

hehhe, nu mîïa mîïa esi :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 22?
Ziņa: