Foruma adminam!

Aizsāka no foruma 

Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:22
Tad tieðâm jâdibina slepena padome un jâizstrâdâ statûti- vai Nakatani, koraïïi un homeopâti drîkst tikt ieteikti vai nedrîkst...
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:24
Jautâjumi - Raimondam "Lielajam" - kâdi bûs kritçriji pamatotiem un nepamatotiem uzbraucieniem ? Vai sevi pieskaiti visu zinoðiem , vai neko îsti nezinoðiem , vai kaut ko zinoðiem ?
Padsmitnieki ðeit daudz mâcâs no pieauguðajiem. Augoðam cilvçkam, kurð iepazîst savu íermeni var bût daudz vairâk jautâjumu kâ vienam otram padzîvojuðam ofisa prâtuïotâjam. Padsmitnieks var bût emocionali nenoturîgs , nesavaldîgs - vai tâpçc viòam uz visiem laikiem jâatòem balsstiesîbas ?


4. Ta ka sis forums ir dr.lv - jacensas aiztavet arstus un parejos medikus no nepamatotiem uzbraucieniem no "vissu zinosiem" un agresivam butnem un padsmitniekiem.

Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:26
Pa manam pilnîgi pietiktu ar to automâtisko palagu dzçðanu un nu reti kuru superidiotisku postu dzçðanu. Iz sçrijas- ,,, ir pretîgs, ku! ir perverss utt. pilnîgi bez jebkâda konteksta.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:31
Dr.asist. Raimonds

Tu mani paarveertee. Vismaz divas reizes es esmu izpluudis maksimaalaa rupjiibaa. Bet citaadi domaaju ka tavi noteikumi var izraadiities par stingru kaut gan meerkji ir ceeli. Kaa jau kaadreiz teicu ka ka tu drusku sirgsti ar pasaules glaabshanas ambiicijaam. Tikai nenjem ljaunaa ;)
pop3
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:32
taatad izskaudiisim "viendienas apmekleetaaju" radikaalismu un vissiziniibu :)

izskaudiisim vispaar "viendienas apmekleetaajus", lai shis forums paliek zinoshajiem un viedajiem (tikai par ko shie zinoshie un viedie parasti sarunaajas? kipa virtuaalais konsiilijs sanaak ja).

un beigu beigaas atgrieziisim forumaa medikjus :DD

man tas izklausaas peec "Visu zemju proletaarieshi - savienojieties". naivi, stulbi, nerealizeejami. bet lai jau ideaalisti atrotii piedurknes un njemas.
oga
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:32
redzu, ka ïoti gribat vârîties savâ sulâ un saòemt no neârstiem- pârçjâs publikas tikai mîïus pateicîbas vârdus iepriekð tam norâdîtâ vietâ.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:33
jâ, piekrîtu ku!. Raimonds par radikâlu òem.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:48
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:09 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 15:57
Dr.asist. Raimonds

Nu piedod, veel drusku tomeer vajag apspriest. Es gribu runaat par to "papildinformaciju rakstiet man uz mailu". Un ne jau taapeec ka es biezhi savu meilu posteeju visaadiem ljauzhiem bet gan taapeec ka rakstiishana uz privaatu e-pastu kaa reiz pasargaa forumu no nevajadziigiem informaacijas pluudiem. Un nekaada slepenaa sazveerestiiba taa nav. Katrs kam tas interesee ( ja vispaar interesee ) var uzrakstiit jo adrese tachu ir publiska.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 16:42
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:09 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 16:46
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:09 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 17:51
piekriitu par regjistreeshanos Raimondam. varbuut veel vareetu atljaut ielikt teemu tiem, kas nav regjistreetu - ja nu tieshaam cilveeks te neuzturas pastaaviigi, bet vienkaarshi kaut ko grib steidzami uzzinaat. tachu posteet atbildes vajadzeetu tikai regjistreetajiem, lai nenotiktu nejeedziiga spamoshana - tiem, kam gribas tikai pad***sties, nebuus laika vienkaarshi pieregjistreeties; un forums kljuutu kaut mazliet personiigaaks - cilveeks asocieetos ar vaardu.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 18:00
Ja, par reghistraaciju es piekriitu.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 18:15
She gan ir iespeejas regjistreeties desmitaam reizhu, nez, vai tas ko glaabs. Rupjiibas un apsaukaashanaas ir jaamet aaraa, citas izejas nav, tad varbuut arii buus retaaki tie gadiijuma viesi, nikmainji un taadi, kas shaadi novada savu slikto omu.

Cilveeki ir pilni ar negaacijaam, un shaadi forumi ir izraadiijusies par briinishkjiigu vietu, kur taas sagaazt citiem virsuu.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:20
hmm, vispar sajaa forumaa lidz sim ir diezgan civilizeti, manuprat atklatu rupjibu atceros 1 reizi, tapat temas ir pietiekami pa temu, vai ari nekaitigas. sis forums jauki dzivo savu dzivi, un vislabak ir tad ja adminu neviens nemana, jo tas liecina par to, ka forums pats tiek galaa ar visadiem prikoliniem. citos forumos rupjiba atri paraug masveida agresijaa, seit taa nenotiek, un ar tas ir feini
jâ..
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:32
trûkst vârdu par raimodu.. varbût tieðâm kaut kâda slimîga sevis pârvçrtçðana....
oga
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:38
man arî kaut kâda nepatîkama sajûta pâròçma lasot ðo "medicînas korifeju" pârdomas par kârtîbas ievieðanu, padomâðu, varbût vçlâk noformulçðu....
??
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:38
un - kurð teica, ka tas ir ÂRSTU forums? vai tik tas nav medicînas forums ar iespeju piedalities un izteikties visiem, - ârstiem , neârstiem, reìistrçtiem, nereìistrçtiem,- visiem INTERESENTIEM!! nevarçs par ârstiem izteikties tâ un tâ, varçs tikai tâ, kâ raimonds ierâdîs:DDDDD - konkrçti neadekvâts paðnovçrtçjums + to neapzinâs :D noþçlojama kombinâcija:D
uhu
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:40
mulkji - ne teoreteiskaa noziimee- tachu parasti nesaprot ka taadi ir ta ka relax:D
i.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:41
ezîtim taisnîba!!!
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:42
galîgi garâm. piekrîtu ezîtim.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:51
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:09 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:51
nepiekrîtu, ka vajag aizstaaveet pret anoniimiem uzbraucieniem, varbuut tieshu antireklaamu konkreetam dakterim gan- jo nevar zinaat- cik taisniibas
bet lai nemedikji paraada , ko un kaa domaaa, tas liecina par sisteemu un tautu
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:57
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:08 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 19:58
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:08 by Dr.asist. Raimonds.
oga
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 20:00
Forums IR SARUNAS par medicînas tçmu, nevis nopietnas konsultâcijas.Un nevajag sevi pârvçrtçt.Un medicînas darbiniekiem vajadzçtu novçrtçt pozitîvi ðo ekskluzîvo iespçju dzirdçt , ko tauta runâ.
Un nevajag nevienam iedomâties, ka nopietnu problçmu var risinât ðâdâ veidâ.Tâ ir drîzâk psiholoìiska palîdzîba.Un izklaide..
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 20:06
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:08 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 20:06
Ekskluzîvo iespçju ;-)
Labi, ka neesmu medicînas darbinieks.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 20:13
arî nemediíu viedoklis ir svarîgs, jo tas ir materiâls, kas parâda, kâ domâ pacienti, kâpçc nedzer zâles, paðârstçjas, nesauc Âp, rij lçtâs desas, dedzina plastmasu, neiet, kur suuta ;) (izmekleeties) utt utt utt
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 20:36
Jautâjumi Dr. Raimondam-vai Tu gribçtu, lai ðajâ forumâ bûtu spilgti admini, kas to neslçptu, lai sâktos izbanoðanas draudi, lai forumieði tiktu sadalîti hierarhijâs-jaunie -vecie, mediíi-nemediíi, seniori-zaïâ jaunîba. Vai Tev neliekas, ka daþreiz "veco" presings traucç ienâkt jauniem? Es saprotu, ka Tevi konkrçti traucç anonîmi rakstîtâji [îstenîbâ jau tie paði "vecie", tikai negrib zaudçt savu tçlu]? Bet vai admins ir domâts priekð tam, lai kâdu sargâtu no anonîmas piekasîðanâs? un arî ðî anonîmâ grupa ir daïa no foruma, kura tam ir arî vajadzîga. Vai tad ne?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: