Foruma adminam!

Aizsāka no foruma 

Re: Foruma adminam!
02.06.2006 00:51
Jauka pieeja. Es balsoju -par:)

Re: Foruma adminam!
02.06.2006 01:09
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:05 by Dr.asist. Raimonds.
stfu
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 09:07
man shkjiet tagad ir moderni katraa forumaa ievietot sadalju "attieciibas" :D
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 10:11
Varbuut vareetu veel atveeleet vietinju, kur tomeer tikai medikji atbild (ja pashi gribees un taadi buus), lai peec tam citiem nav iespeeju vinjus apstriideet, apkarot un projaam dziit. Vnk respekteejot profesionaalo viedokli. Skaidrs, ka tas buus ierobezhoti, jo, kaa jau ieprieksh mineeju, neviens neuznjemsies atbildiibu virtuaali konsulteet ljoti izveerstaa liimenii.

Otrs -- angliski ir daudzi forumi, kas radiiti cilveekiem ar atshkjiriigaam kaiteem. Tos parasti veido pashu slimnieku sabiedriskaas organizaacijas. Dazas maajaslapas gan mums ir, gan ne ljoti aktiivas.

A shis forums jau ir krietni aktiivaax, kjuvis taads pats no sevis. Taatad cilveekiem vajag taadu med. teemu tautiskas apsprieshanas vietu, piekriitu visiem paareejiem, kas par to jau izteikushies. Ja forums buutu liex, tas buutu miris.

Shii tad vareetu buut vieta, kur modereeshana visvairaak nepiecieshama, jo neuzbaaziigi tomeer buutu jaapieskata, lai netiek doti muljkjiigi padomi.

P.S. Kas tur ir ar to aarstu zonu -- vai taa jau nedod jamiem iespeeju apspriesties savaa starpaa?



Ziòojums rediìçts (02-06-2006 10:39)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
atbilde
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 11:07
Buutu veelama arii sadalja -laliibas dziive- kur vareetu apspriest jautaajumus no seerijas- staav, nestaav, gribas,negribas, kraapj,nekraapj un tamliidziigas gjimenes probleemas.
Evita
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 11:26
Varbût tajâ tikai ârstiem domâtajâ sadaïâ ne-ârstiem varçtu dot tiesîbas tikai postçt tçmu, bet ne komentçt?
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 11:26
teemas vajag skjirot un daliit, lai nav viena teema 30 reizes
?????
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 12:22
Dr.asist. Raimondam jabut vienam no moderatoriem.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 14:22
Runcene, kâ tu novçrtçsi, vai padoms ir muïíîgs vai nç? Ja tas tiks moderçts, beigâs tâ sadaïa apklusîs.

Dr. as. Raimonds (par cik viòð ïoti vçlas) varçtu bût sadaïâ, kur izsakâs ârsti, jo citur viòð varçtu pârâk daudz nomoderçt:-)))

Re: Foruma adminam!
02.06.2006 14:42
Teiksim iesmçrçt Finalgonu pçcpusç ir klaji muïíîgs, lai neteiktu kaitniecisks padoms... Un tâds bûtu dzçðams.
strawberry.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 16:01
,,,tu taèu nedomâ, ka kâds akli seko tâdiem padomiem?
XS
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 16:09
nekad neko nevar 100% zinât. iespçjams, ka kâds tomçr ðâdu padomu òem par pilnu.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 17:35
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:05 by Dr.asist. Raimonds.
strawberry.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 18:15
Nu, tad foruma jaunajâ veidolâ vajag labi daudz emociju smailiòus:)
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:32
He, man te radas viena doma, nu pereizaak jautaajums. Vot piemeeram bija seit teemas par pasnaavibaam, un kat kur arii prasiija kaa to izdariit.... Un liekas, ka bija baigaa diskusija, ar kaadaam 300 atbildem utt. Nu i reaali, ko dariit ar taadu teemu, ko dariit ar tiem, kas kaut ko iesaka dariit, ko dariit ar tiem, kas vienkaarsi pasuuta di....?
Veel bija viens variants, kur tema bija par abortu, meitene jautaaja ko dariit, un arii bija reaali gara diskusija. Ja pareizi atceros, tad meitene tika apsukaata visiem iespejamajiem vaardiem, un ari no "veco"daliibnieku puses? kaa tur bija ar etiku..
Ma personiigi pagaidam ir neskaidras domas par siim situaacijaam, cik taas bija vai nebija divdomigas un banojamas/nebanojamas... ko juus domaajat?
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:34
Ïoti interesanta doma, ezîti!! man arî gribçtos zinât atbildi.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:40
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:05 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:44
Ir forumi, kur jautaajumi par pashnaaviibu nav atljauti. Ir sarkani kriizes taalrunja cipari pashaa saakumaa, jo 1) kaads var justies tik pat slikti un diskusija par shaadu teemu var iedziit vinju veel dziljaakaa depresijaa 2) forums principaa neko daudz nevar paliidzeet, jo potenciaalais pashnaavniex parasti ilgi striidas pretii, jo iisteniibaa vinjam ir uzmaniibas deficiits. Vinjam vajag izrunaaties, bet liidz galam vinjsh to nespeej, jo baidaas staastiit nianses, bet taas ir svariigi zinaat, lai ko ieteiktu. Taa nu sanaak tuksha teergaashana.

par jaunaam meiteneem un abortiem -- nu jau Latvijaa ir gana daudz reaalu vietu, kur vinjaam sniedz paliidziibu, jo vinjaam biezhi vajadziiga tieshi praktiskais atbalsts. Dumiiba ir izdariita, bet to vairs nevar mainiit. Vajadzeetu ievaakt info par visaam shiim kriizes iestaadeem, lai var iedot koordinaates. Tur cilveeki tieshi uz to specializeejas. Par to klaigaat forumaa ir sen par veelu.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:49
Nuuuuu Dr. Raimond, taa jau ir politiku atbilde:) Bet ka Tev paðam liekas, vai ir pieïaujams, ka medicînas forumâ kâds jautâ veidus kâ veikt paðnâvîbu un mazgadîga meitene tiek saukâta par nolâdçtu ku..
Un neviens no ðejienes "mediíiem" nerakstîja, ka tâ runât nevajadzçtu, ka tas nav çtiski, manuprât neviens mediíis pat neuzrakstîja iestâdes nosaukumu un kâdu dakteri, kas veic abortu. Vai ðeit nav intereðu konflikts?
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:52
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:05 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:54
Runcene
Jautâjums drusciò par citu. Ne par informâciju, kur griezties, bet gan vai atïauts rupji un nievâjoði izrunâties, uzspiest savu viedokli, kad sarunubiedru it kâ mçìina pievçrst pareizajam situâcijas risinâjumam.
Vai pareizâ viedokïa pauðana attaisno rupjîbu. Un kas bûs, ja ðos pareizos viedokïus dzçsîs. Kurð izvçrtçs viedokïa pareizîbu un dzçðanas nepiecieðamîbu. Kurð ir tik pareizs, lai varçtu atïauties izvçrtçt savus lîdzcilvçkus.
Ja cilvçks, tieðâm izmisuma brîdî grib ar kâdu parunât, bet viòam izraksta recepti ar telefona numuru... Telefona numurs viòam protams ir vajadzîgs, bet ne tajâ brîdî.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 19:59
Raimond, nevajag visu uztvert personiigi, manis prasiitais nav uzbrauciens Tev vai kaadam medikim, taa ir diskusija, tipa-ka jums liekas...

es neko nerakstiiju aborta gadiijumaa, tapeec, ka man nav bijusi aborti, nav arii beerni, un man nav ne jausmas kur veic abortus un par kaadaam maksaam, liidz ar to diskusija nepiedaliijos. a runaajot par paðnâvîbas tçmu, manuprât tâ bûtu dzçðama jau pçc jautâjuma-kâdâ veidâ var izdarît paðnâvîbu?
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:01
Es gan domaaju, ka potenciaaliem pashnaavniekiem tieshi to taalruni vajag tad, kad taas domas galvaa radushaas, jo tur varees runaat, un vinjam neko neuzspiediis. Tur seezh cilveeki, kas prot shaadas sarunas risinaat -- vinji tam ir sagatavoti.

Forums, manupraat, neko daudz nevar dariit, jo tad, piemeeram, Tev jaabuut gatavai seedeet forumaa un atbildeet uz taa cilveeka jautaajumiem, kameer vinjsh grib, bet citiem tobriid nevajadzeetu maisiities, kaut arii ar labaam domaam. Jo kriizes situaacijaas labi straadaa tikai dialogi 1:1.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:03
Un tomçr, es runâju pavisam par citu.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:16
nevajag nekâdas perestroikas. vârda brîvîba ir un paliek foruma rozînîte...
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:17
Es apmeeram saprotu, bet taapeec jau saku, ka pashnaaviibas nav foruma jautaajums, manupraat. Cilveeki speciaali maacaas shaadaas situaacijaas paliidzeet, vb briivpraatiigie, ne jau speciaalisti. Taa tas ir daudzviet pasaulee. Mums arii shiis iespeejas nu jau ir, un es, piemeeram, neriskeetu neko no savas puses shaadaa situaacijaa saukt par pareizu, jo ljoti gruuta teema. Atbildiiba tachu arii ir.....
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:18
bet protams Puce:)
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:18
Joprojâm runâju pavisam par kaut ko citu. Paðnâvîbas temats bija kâ ekstrçms piemçrs.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:21
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:05 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 20:25
Nu jaa, vispar taa pasnaaviiba nebija pats veiksmiigaakais piemeers, manupraat aborts ir spilgtaaks..... Es meeginaasu nofurmuleet diskusiju drusku savaadak...
Foruma mediíi ir drusku apbiþojuðies, ka viòi te netiek òemti pa pilnu, apbiþoti, noz''akâti, spiesti aiziet no foruma, jo forums ir reâli pilns ar spamiem un padsmitniekiem utt. Un to visu vajag pârtaisît, savâkt pa daïâm utt. Nu un man radâs visâdas domas par un ap ðo tematu. Un viena no domâm bija tâda-ko mediíu forumâ vajadzçtu darît ar tçmu-esmu mazgadîga meitene stâvoklî, gribu taisît abortu, kur to var darît? vai tâ bûtu liekama pie mediíu jautâjumiem, vai bûtu liekama publiskâ apsprieðnâ[aprieðanaa], vai rupjie komenti bûtu dzçðami, vai meitenei bûtu jâdod konkrçtas abortu veikðnas vietas? es vienkçrði prâtoju, kâ tas viss bûs nâkotnç...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 21?
Ziņa: