Foruma adminam!

Aizsāka no foruma 

Re: Foruma adminam!
31.05.2006 20:39
Dr.asist. Raimonds

Tas ir forshi ka tu esi izaudzis liels, tev kaajas ir liidz zemei un gali pat atliekushies. Labi ir ka tu "kaut ko saja dzive jau sasniedzu un varu sevi kaut ka vertet pats", bet kaapeec tu iedomaajies ka tev to vajag dariit arii citu foruma daliibnieku vietaa? Taisi savu forumu un ievies tur savus noteikumus bet mums radikaalas izmainjas sheit neprasaas.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 21:09
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:07 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 21:30
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:07 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 21:59
es savas domas izteicu pl. 19:20, un arii peec siim divaam stundaam, taas nav mainiijusas. Man vienmer patiik zem visam lietaam rakt apakðâ [nomâcoða îpaðiba]. Man ði tçma izkatâs kâ dîkðana-Paòemiet mani par cenzçtçju!!! jeb -es gribu bût svarîgs!!! es Jums visiem pastâstîðu un parâdîsu kâ uzvesties un Neviens vairs neuzdroðinâsies mani anonîmi aplikt!!!! es nesaku, ka tâ ir, es saku, ka man tâ izskatâs...
zâlîte
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 22:02
Man nepatîk tieði 4.punkts. Pilnîgi un galîgi nepiekrîtu.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 22:04
Es jau teicu, ka manuprât dzçðami bûtu tikai tie automâtiskie palagi un klajas rupeklîbas no anonîmiem, nereìistrçtiem lietotâjiem.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 22:23
,,, rakstîja:

> Es jau teicu, ka manuprât dzçðami bûtu tikai tie automâtiskie
> palagi un klajas rupeklîbas no anonîmiem, nereìistrçtiem
> lietotâjiem.



tieði tâ!
doctus
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 22:39
Jaa, un kursh tad buus tas admins? Un veel laiciigi jaanoreagee. Un veel, un veel, un veel....
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 22:45
Dr.asist. Raimonds

Iebildumi ir pret 4 punktu. Raimond, es negribu tevi apvainot un tu patieshaam esi forsh puika kursh turklaat daudz sasniedzis bet domaaju ka tavs plaans ir neatbilstoshs patreizeejam forumam.
Un veel, tu esi diezgan jauns un straujsh savaas domaas. Paveero cik tev ir redigheeti zinjojumi un cik man.
doctus
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 22:51
Prieks kam vispaar ko redigeet? Ja raksti, tad raksti uzreiz, bet vispirsms padomaa....
zâlîte
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:01
dr.asist Riamonds
Med darbinieki ir visâdi. Pçc pieredzes varu droði apgalvot, ka ir tâdi, kuriem var maksât tûkstoðus (viòi to godam ir pelnîjuði) un ir tâdi (kuriem ac ceïu dibenâ) un lai lasâs no medicînas labi tâlu...
Ârsts nav sinonîms vârdam - labs!
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:08
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:07 by Dr.asist. Raimonds.
strawberry.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:08
Es piekrîtu ezîtim, ka ðis forums dzîvo savu dzîvi un tajâ slçpjas tâ pievilcîba; un arî ogai, ka pâròem nepatîkama sajûta lasot "medicînas korifeja" prâtojumus. Visu dienu zuda vçlçðanâs kaut ko ierakstît.
Mana pieredze citvalstu forumos ir tâda, ka vispievilcîgâkie ir tie, kur moderatoru darbs nav manâms, bet tie ir kompetenti un dzîvesgudri cilvçki, kas iesaistâs sarunâs neuzsverot savu statusu.
doctus
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:10
Zemene vai kaa tur- sagribeeji:))
zâlîte
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:15
Raimonds!
Bïin :), jâsâk lamâties :) Kâ tu zini, ka uzbraucieni konkrçtam dakterim ir nepamatoti ???????
Varbût konkrçtajâ gadîjumâ tieði pacients ir cietçjs, kurð jâaizsargâ no ârsta?
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:15
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:07 by Dr.asist. Raimonds.
zâlîte
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:16
otto ir te pat :) tikai lasît jâmâk ;)
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:17
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:06 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:18
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:06 by Dr.asist. Raimonds.
zâlîte
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:26
Es jau teicu, iemâcies lasît. Tas ir tik vienkârði!
Bet, ja nu ne kâdi neizdodas, tomçr viòa vârdu/niku nesaukðu.
Evita
Re: Foruma adminam!
31.05.2006 23:42
Nu, bet vai tad jûs cilvçkus uzskatât par galîgiem muïíiem, jeb kâ? Ja kâds ârstam velta vârus "Tu essi stulba govs! Aizveries maita!", vai es tad padomâðu, ooooo, kâds briesmîgs ârsts? Protams, ka jebkurð tâds komentârs tikai un vienîgi rada iespaidu par tâ autoru. Mûsu sabiedrîba ir pilna naida un þults, un ja mçs to mçìinâsim “novâkt no acîm”, tad tas tâpat neko nemainîs. Kâda jçga naivi mçìinât veidot kaut kâdu mâkslîgu eliti, Rotari klubu?! Pçc manas sapraðanas vienîgâ iespçja ir likt pretî trulumam inteliìenci, pretim naidam izpratni un toleranci. Nevis mehâniski izdzçst to, kas nepatîk. Nu, vismaz man tâ liekas.
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 09:32
Mediciina ir ljoti sensitiiva teema patlaban. Es domaaju, ka ap to un par to vienmeer buus trachi, kameer lietas netix sakaartotas valstiski. Man paziistamie aarsti ir pilniigaa bezceriibaa, jo netur slodzi, kas jaavelk, jo jaunie aiziet prom un klaat nenaak. Bet atbildiiba un pacientu skaits nemazinaas.

Hroniski un ilgstoshi slimojoshie arii ir uz bezprigjela robehas, jo darba deveejiem vinji kljuust neinteresanti, a mediciinaa daudz kas ir par maxu, ne vienmeer var garajaas rindaas gaidiit uz valsts apmaxaatajiem izmekleejumiem. Principaa viss guljas uz tuvinieku pleciem. Tauta jau lielaa meeraa ir sapratusi, ka ka taa ir vinjas atbildiiba, bet, ja maks nevelk, saakas baigaa spriedze, kuru izgaazh uz pirmo shkjietami vainiigo -- dakteri. Un, ja nu vinjsh veel neshkjiet gana laipns....

Nesen onko centraa biju lieciniece tracim gaitenii, ko prasmiigi noklusinaaja maasa. Shajaa forumaa nekas taads nebija pat dzirdeets. Kliedza ne tikai nervozi veci ljaudis. Cilveeki ir novesti lielaa meera, vakar viens gudrelis TV klaastiija, ka algas jaasamazina, lai inflaaciju likvideetu.... Ljoti iejuusminoshi.

Nevajadzeetu, manupraat, kaadam domaaties esam iipashaakam vismaz taadaa zinjaa, ka mees she Latvijaa esam visi vienaa laivaa un nav ko mesties cits citam pie riikles. Taa jau prese pietiekami kurina sho medikju-pacientu naidu, jo valdiibai ir izdeviigi noveerst uzmaniibu no sevis vaariitajiem meesliem un iemest to smirdbumbu tautas viduu -- lai tad nu pluucas.

A kaapeec aarsti she aiziet? Foruma formaats vispirms buutu jaamaina -- jautaa tikai pacienti, bet atbild tikai adminja apstiprinaati aarsti. Ir pilns ar taadiem forumiem, pat par samaxu. Tad buutu kaut kaada jeega. I modereet nevajadzeetu, bet, taa kaa shii nu ir kljuvusi par tautas tusa vietu, tad policejiski likumi sho forumu vnk likvidees.

No otras puses, esmu palasiijusi pashus pirmos postus shajaa forumaa, kad tikai aarsti atbildeeja -- ir iss skaidrojums par versijaam, kas parasti beidzaas ar tradicionaalo -- jums tomeer jaaiet pie sava aarsta, jo neredzot var tikai mineet.... Un tas ir pilniigi logjiski. A peec tam kaads losis pasaka -- ko Tu, daktere, te puut -- to slimiibu taa neaarstee, vajag krupju uzleejumu. Nu logjiski, ka aarsts atmetiis ar roku, jo neaugliigaas diskusijaas nav veerts shkjiest energjiju.

Nevar spriest par mediciinu vai slimiibu aarsteeshanu nopietnaa liimenii kaut kaadaa priekshveeleeshanu sapulcee, kur ir paaris dakteru, bet paareejie visi ir tauta, kam arii ir savs viedoklis, reizeem galiigi greizs vai peec principa -- man taadas zaales deva, taatad tev ar taas derees.

Shii tagad ir vieta, kur tauta vnk tusee par mediciinas jautaajumiem un viens otru konsultee, kaa kuram gaajis vai ko kursh dariijis taas vai citas slimiibas gadiijumaa. Taa tas arii vareetu palikt, jo man ir baisas shaubas, vai praktizeejoshi aarsti grimst taadaa garlaiciibaa, lai she taapat vien paklejotu. Rupeklji, kuriem juura liidz celjiem, gan buutu paarmaacaami.



Ziòojums rediìçts (01-06-2006 09:48)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
sirmais dakteris
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 10:00
Pârlasot visu sarakstîto, visprâtîgâkâs domas tomçr ir izteikusi Runcene.

Arî es jau sen ðeit palasos, bet atbildçt un pasarg Dievs! dot vçl padomus par slimîbu ârstçðânu, izmeklçðanu, man vairs nenâk ne prâtâ.
Ja ir jâpaskaidro to, kâ tâs vai citas lietas notiek, tas vçl ir saprotams un pieòemams.Vai arî kâ rîkoties sastopoties ar tîri administratîvâm problçmâm.
Viena no iespçjâm varbût tomçr ir izveidot mediíiem paðiem savu "noslçgtu diskusiju vietu", kur tad arî es kolçìim A varçtu pateikt no sirds, ko domâju par pacienta B ârstçðanu?
madcynics garâmejot
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 11:30
...palasijos...kas par vçtru ûdens glâzç...sirmais dakteris un Runcene trapijusi desmitniekâ...un, nedod Dievs, pie ðprices pielaist dr. assist...
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 11:41
Ja forumam maina izsakatu, varçtu bût sadaïa, kur atbild tikai ârsti. Un patiesîbâ atbildes varçtu bût tikai tâdas, kur bûtu jâdodas pie kâda ârsta utt., zinot, ka bieþi vien pat klâtienç ârstiem ir grûtîbas ar diagnozes noteikðanu. Kurp doties, to bieþi vien nepasaka ìimenes ârsti, jo laikam taèu viòi taupa kaut kâdus savus lîdzekïus. Un cilvçks bûtu ar mieru maksât, tikai nezina kur un kâdus izmeklçjumus veikt, lai tiktu pie diagnozes.
Es nevaru piekrist runcenei, ka neviens cits neko nevar spriest. Katram ir sava pieredze un tâ var bût noderîga citiem. Tâpat bez tradicionâlâs medicînas ir vçl daudz citu iespçju un kâpçc neïaut par tâm stâstît un diskutçt?
Un , lai forums bûtu sirsnîgâks un pievilcîgâks, tur varçtu bût arî sadaïa jokiem, spçlçm, apsveikumiem, arî gudriem citâtiem (tas man ïoti patîk citvalstu forumos).

Re: Foruma adminam!
01.06.2006 13:42
1. vajadzçtu tos daudzos tematus tomçr sagrupçt grupâs, lai vieglâk meklçt un nav jâver vaïâ jauna tçma , uzdodot vienu un to paðu jautâjumu par vâveres skûðanu vai kâju sçnîtes ârstçðanu- tçmas vârçtu bût - piemçram- sâpes1. vçdera2 locîtavu3 muguras utt; âdas slimîbas- kaðíis, sçnîtes utt: pasihiatrija un psihoterapija 1 depresija2 epilepsija utt;visâdi temati - tas stipri atvieglotu informâcijas meklçðanu
2. ir pilnîgi skaidri pierâdîts, ka ârstçðana nosaka nu kâdus 30-50% no tâ, kâda bûs dzîves kvalitâte, pârçjo- profilAKSE, dzîvesveids, pacienta lîdzestîba utt, kas norâda, ka ðie jautâjumi ir bûtiski un tos var atklât paði pacienti ar saviem gudrajiem un ne tik gudrajiem jautâjumiem
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 13:45
Ar visu grupçjumu tçmas aizies vçsturç un tiks vçrtas jaunas, ne vçsturç meklçtas. Neðíiet man lietderîgs tâds sadalîjums
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:00
Ir lietderîgs tâds sadalîjums. Ja forumam bûs moderators, viòð var ielikt atsauci, kur par to jau ir runâts, tai paðâ laikâ var runât par to vçl, jo varbût kâdam ir atkal kâds cits skatîjums vai informâcija.
Pilnîgi piekrîtu raimondam1.

Neziitis
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:03
Spams ir taspats kas flood un tas savukârt tulkojas kâ plûdi. Tâtad spams ir kad ievieto daudz postus, bezjçdzîgus, vairâkus pçc kârtas (var bût vienâdi, var arî nebût) utt domu jau sapratât ne ? :D
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:03
Un veidosies bezgalîgas 1000 postu tçmas kâ Fitline gadîjumâ
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 17?
Ziņa: