Foruma adminam!

Aizsāka no foruma 

Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:08
,,,labâk 1000 postu nekâ viens gudrîtis ieliks atbildi un diskusija nemaz nesâksies.

Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:10
Kam ir reâla interese, tas sameklçs iepriekð rakstîto. A ja diskusija nesâkas, tâtad tâ nebija vajadzîga visâm iesaistîtajâm pusçm
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:12
Var iemçram uzlikt jauku lodziòu Fitline
kam tas neinteresç- tas tur nemaz neiet
piemeers iauto.lv
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:12
Iz tçmas par mikroplaisâm

Ðis bûtu labs piemçrs dzçðajiem komentiem un banojamiem lietotâjiem, lai kâds duriks nenotic un neizpilda

Autors: OO
Datums: 01-06-2006 13:54

uZSMEeeree Zvaigzniiti,meegjini ar pirkstinju iedabuut to anusaa cik vien dzilji var! :-)

Autors: ....
Datums: 01-06-2006 14:06

Vislabak Finalgona ziedi
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:15
,,,es esmu ceïojusi pa diezgan daudziem forumiem un ievçrojusi, kas viss ir atkarîgs no pastâvoðâs kârtîbas. Ja gaisotne ir brîva, tad visi labprât diskutç un ja pat pa brîdim aizbrauc auzâs, tomçr tai ir jçga. Forumos , kur teksti tiek dzçsti un stingri jâievçro kârtîba, sarunas ir neinteresantas un mazapmeklçtas.

Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:17
,,,ir forumi, kur tevi izbanotu par vârdu "duriks" . Man gan ir zinâms viens krievu forums , kur ar "mâtes"vârdiem arî var runât.

Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:20
Ðoreiz runa bija par saturu, nevis formu...
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:25
,,,tomçr tâs lietas ir cieði saistîtas.

Re: Foruma adminam!
01.06.2006 14:46
Ne konkrçtajâ situâcijâ
oga
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 15:32
...tieði tâlab forums nedrîkstçtu kïût pârâk nopietns, lai nejauða publika neiedomâtos, ka ðeit pa baltu velti var iegût izcilu specu konsultâcijas.Es pat neceru, ka tâdi te sâks virtuâli ârstçt anonîmus pacientus.
15 min. pie speciâlista man maksâja 18 Ls
Te ir tâpat ir prieks patçrzçt , paamizçties vai pastrîdçties ar cilvçkiem, kam INTERESÇ MEDICÎNA vai padalîties vienkârði pieredzç.
ï. cien.dr.asist.Raimonds laikam iecerçjis celt foruma prestiþu un sâkt kvalificçti un labâ lîmenî ârstçt tautu caur i-netu
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 15:42
oga

Raimonds domaaju ka tautu neaarstees caur netu bet prestizhu celt un aarstus piesaistiit vinjsh gribeetu. Man jau arii nebuutu nekas pret to lai te buutu vairaak aarstu. Vienmeer vareetu uzdot kaadu kaverzu jautaajumu un sanjemt normaalu atbildi bet tautas vairaakumam tas neinteresee jo vinji grib te vienkaarshi izklaideeties un paaakstiities.
=-=
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 15:54
kaa man patiik shis sadaliijums:

mees - gudrie, zinoshie, pa teemu runaajoshie, pieklaajiigie, aarsti, speciaalisti, utt.

un

tie citi, tie, kuriem interesee izklaideeties un paaakstiities, tie urpeklji, tie lumpenji, tie tautas paarstaavji, kuri nav 14 gaddus studeejushi, kuri nekaa nejeedz, utt..

nu ta jopc uztaisiet god. dr. sev privaato forumu, kur ieeja buutu tikai regjistreetiem lietotaajiem ar paroleem, kur vareetu "uzdot kaadu kaverzu jautaajumu, utt. garanteeju, ka tas jums driiz apniks un gribeesies tikt tuvaak tautai.

btw izlasiet kas rakstiits augshaa - DISKUSIJA PAR MEDICIINAS JAUTAAJUMIEM.
oga
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 15:58
Nu, bet ir lasîti tâdi komenti - piem R.Karls no VC-4 bieþi atbild citur, bet tik vispârîgi, ka tam pat nav nekâda nozîme.Un pareizi dara- jâbût analîzçm u.t.t, lai novçrtçtu cilvçku.Bet ðeit bieþi ir tâ: Man pumpa uz locekïa- ko darît????
Man sâp galva - ko darît?
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 15:59
=-=

Par kaverziem jautâjumiem vien ierosinâja neârsts, ja kas...

Bet vai nu Tu mâki lasît...
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:05
,,, un =-=

Beidziet striideeties. Mani interesee jautaajumi dzilji teoreetiski un zinaatniski. Es vinjus shajaa forumaa neuzdodu jo te nav kam atbildeet. Un ja jautaajums izraadiisies ar kaadu delikaatu pieskanju tad veel arii apdirsiis.
=-=
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:13
,,,

nee es nemaaku lasiit, es maaku tikai rakstiit :(((
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:14
=-=
Tieði tâ arî izskatâs
oga
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:15
Nesapratu....es nestrîdos...nçesmu ârsts, bet biologs un apzinos savu aprobeþotîbu :)
=-=
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:16
,,,

un taalaak ? es izteicu savas domas, tu mani nosauci par muljki, un izraadiji savu paaraakumu. ko taalaak ?!
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:18
Neko. Konstatçju, ka muïíis. A savu nepârâkumu Tu pats savos kompleksos un aizvainotîbâ nodefinçji.
oga
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:26
....un tad atnâca ï.cien.dr.asist.Raimons un.....?
=-=
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:33
uzlika banu ,,, :)

nosaukt cilveeku par muljkji tik cieniijamaa forumaa kaa dr.lv SHAUSMAS, KAUNS !!!
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:35
Nepriecâjies, neuzliks.
=-=
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:37
nu bet peec visiem kanoniem - esi pelniijis!
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:42
Par ko? Par fakta konstatâciju? bet Tu tak par brîvîbu, tâ kâ- nespîd...
plants no cita PC
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 16:51
Vakar man bija par daudz emociju, lai te ko rakstîtu. Ðodien pusi no tâ, ko vakar gribçjâs izteikt, jau piemirsu. A ko darît? Vecums nâk ar joni.
Ðis forums tomçr ir diskusija par medicînas jautâjumiem. Te receptes neraksta un operâcijas nenozîmç. Kâdreiz cilvçkam paliek vieglâk, ja izsaka savu sâpi, ja vçl satiek kâdu, kas izprot problçmu, tad ir jau labi. Bieþi vien ìimenç pat vistuvâkie cilvçki tâ kârtîgi neizprot vâjnieka problçmu. Te var uzdot jautâjumu, ko skaidrâ prâtâ nav viegli pavaicât. Labi? Slikti? Nezinu, bet ja cilvçki tos uzdot, tâtad ir tâda vajadzîba.
Pa ðo laiku, ko ielûkojos ðeit, redzu, ka forums ir mainîjies. Parâdâs garas diskusijas, par pastâvîgiem rakstîtâjiem ir izveidojies priekðtats, ir izveidojusies tâda kâ virtuâla pasaulîte. Notika foruma stihiska evolûcija. Ja tâ bija tâda, kâda bija, tad tâdi nu mçs esam un kaut kâdi mâkslîgi ierobeþojumi vienkârði iznîcinâs ðo organismu.
Par ârstu izdzîðanu no foruma. Man savs viedoklis. Katrs mçs esam savâdâks, katram savs raksturs. Ir jâbût zinâmam îpaðumu kopumam un raksturam, lai gadiem ietu uz vienu un to paðu forumu un kaut ko rakstîtu. Cilvçkiem vienkârði apnika, izsmçla savu sakâmo, negrib atkârtoties. Viòu vietâ nâk citi, uzdot citu toni, forums mainâs. Protams, rupjîbas par labu nevienam nenâk. Tas droði vien kâdam bija pçdçjais piliens. Bet pazuda arî tie, kam neteica neko ïaunu. Es domâju, ka tâ tas vienkârði notiek un viss. Ir kolorîtas personas, kuras parasti dabû par to, ka viòas ir. Tâ ir arî reâlajâ dzîvç. Daþs labs no pazuduðajiem tepat vien ir, jauki ar viòiem komunicçt, un kâda starpîba, kâds tagad ir niks.
Forumâ cilvçki ne tik daudz meklç informâciju, cik grib parunât par savu problçmu. Informâcijas iegûðana tiek pozicionçta, kâ primârais, bet bieþi vien ar to ir daudz par maz.
Es domâju, ka ierobeþot vajadzçtu to cilvçku darbîbu ðajâ forumâ, kas ar daþâdiem nikiem, neatlaidîgi kâdu apvaino. Tie, kas ðeit jau ilgâk, taèu atceraties vienu, kas pçc tam atvainoðanâs vçstules rakstîja. Viòð bija pelnîjis. Bija vçl pâris tâdi periodi. Un gan jau ka vçl bûs.
Bet cik noprotu, jaunais forums jau top, ir idejas un vîzijas, mçs te dalam nenomedîto lâci. Komiski bûtu, ja kâda iniciatîvas grupa tagad pieteiktos pie maa ( neatceros niku precîzi), lai òem sap.lv paspârnç.
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 17:06
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:06 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 17:13
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:06 by Dr.asist. Raimonds.
med med
Re: Foruma adminam!
01.06.2006 23:24
Es lasu,bet bieþi klusçju. Man liekas,ka nekas ðausmîgs te nenotiek. Protams bezkaunîgus palagus vajag dzçst. Bet vispâr lai runâ. Citi varbût nemâk arhîvus atvçrt.
Cilvçki jau nezin,ka ârstçt "pa telefonu" nedrîkst.Bet dot vispârçjus norâdîjumus drîkst un vajag. Ârstiem,tieðâm brîþiem vairâk par analîþu nozîmçðanu un recepðu izrakstîðanu nav laika. Tad forums kalpo par savdabîgu mediíu darba papildinâjumu.
Nevajag visu uzòemt pârâk personiski.
Visiem novçlu labu nakti,labas domas un enerìiju.
Taisnîba ir katram . Arîm karojoðajam Dr. asist.Raimondam.Viòam plaða sirds. Lai ir kamçr spçkus paòems citas problçmas. (ìimene,karjera uc.)
Paldies Dr. asist. Raimondam par informâciju,kas notiek citâs zemçs.Man priekð tâ nav ne saprâta ne enerìijas.
Ku arî ir interesants,jâ ar savâm nosliecçm,bet nav jau tâpçc viòð jâtrenkâ. Katrs varam dot savu un visi kopâ apmierinât prasîtâju.
Cilvçce ir spçcîga kopumâ bet ne atseviðíi.
Re: Foruma adminam!
02.06.2006 00:49
par formâtu:

cik es sapratu un pats varbût piedomâju, forumu varçtu sadalît 3 daïâs:
diskusija par medicînas jautâjumiem
citas lietas - ir cilvçki, kam patîk ðeit bût, bet runas nav gluþi par medicînu
ârstu forums - lasîðanas, rakstîðanas tiesîbas tikai ârstiem.
visas offtopic lietas tiek pârceltas uz "citas lietas" sadaïu. darbs moderatoriem.

par moderatoriem:

bûs. bet mçs viòus nejutîsim. varçtu to sarunât ar moderatoriem?

par provokatîviem jautâjumiem:

varbût atcerçsimies savu jaunîbu un nezinâðanu? varbût nesodîsim nezinot apstâkïus? varbût mûsu padomu kâds gaida? varbût nezinot ko atbildçt var vienkârði neatbildçt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 10?
Ziņa: