Sheit un tagad

Aizsāka gh 

Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:11
oga,kâpçc Tu orientçjies uz spilgtu un îsu dzîvi ? padomâ par spilgtu un garu dzîvi, kâpçc ne ?
es biju dzirdçjusi MIKAS mûziku, bet kâ viòu ieraudzîju, tâ sapratu, ka vçl nevaru domât par ìimeni par dzemdçðanu, vçl gribu kaut ko totâli brîvu un skaistu ar tâdu vîrieti, kura matu cirtas es saòemtu savos pirkstos un skûpstîtu katru rîtu un vakaru, tâpat kâ vinâ biezâs izliektâs skropstas un kad vi';ns atvçrtu savas melnâs acis tad es pazustu tajâs kâ izplatîjumâ un tur maldîtos un negrib;etu atgriezties , viòð man dziedâtu bet es reibtu no vinâ vârdiem un skatieniem - nu un ka tas bûtu îslaicîgs mirklis, bet tas bûtu !!
par þannâm vai vv-fr visas , kas gribçs paspçs bût , ja dzîve to prasîs;bet par savu neprâtîgo sapòu piepildîjumu katram paðam jârûpçjas, piemçram, jâaizlido uz Beirutu, vai vismaz uz Londonu
n f A
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:13
...vai vismaz uz Liepâju...
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:22
nezinu par Liepâju, man padomâ ir variants ar ragaciemu vai balto kâpu, pilnmçness, mîïs un seksîgs vîrietis un vîns un atvadu smeldze un tad jauno aizrauðanos satikt kaut kur Berlînç, kaut vai tâpçc , ka man uz turieni visbieþâk ir komandçjumi , pilnmçnes izklaides pipi salâ jau esmu ðogad nokavçjusi, bet ar to jau nâkotne ir uzbudinoða, ka tu nezini kâ , bet zini , ka bûs;) un liepâja îstenîbâ ir ïoti labs variants
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:31
...Jçziò!!!...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:33
madcynics - vai tu esi plikpauris?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:36
biju RK koncertâ operâ un tur viens dþeks ar puspliku galvu sçdçja mums priekðâ kopâ ar baigo efektîgo standartblondîni, tiktâl ok, bet viòs visu laiku apmierinâts rubinâja vai bakstîja savu degunu, es pilnîgi sanervozçjos dçï tâ , nez kâpçc iedomâjos tik paðapmerinâts ar dzîvi par bartoka mûzikas laaikâ varçtu bût tipiòð ala madcynic
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:37
...veìetâcija vçl uz paura ir...taisni tâda, par kâdu sapòo...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:40
...ko Tu domâji ar bartoku???...ungâru Belu Bartoku vai baroka mûziku vispâr...
...grand reserva...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:44
...un kas tas tâds par PK???...ko opera klausas...
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:51
rk - rîgas kameroríestris, par vînu neuzminçji, pie jûras baigi nosalu, iedzçru parasto !! very special henessy un vienai nav ko darît, jo viens otrs jau nemçdz salt
nu kâ tu labi zini, tad bartokam ar baroku maza saistîba:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 16:55
jâ un iedomâjies cik prasti ! idejas kâ mâjas, bet miesas vajadzîbas un teiksim tâ - iespçjas atsçdina, tâ ka neko darît, man patîk kâ dzied mika - dont speak, ther'r so many routs - relax - take it easy, Tu vispâr klausies popmûziku ?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 17:08
labi, es lienu zem segâm, man auksti:) BET MIKA UZLIKTS UZ REPAT,
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 17:13
...popmûziku mçìinu neklausîties...
...klau, kas tas tâds - mika???...
double.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 17:23
Smuks bezgala, arâbu izcelsmes daudzsoloða britu popzvaigzne. Tici vai ne, bet, balss, pat tad, kad nedzied falsetâ, pârsteidzoði atsit Frediju Merkûriju. Orientâciju savu îpaði neafiðç, bet arî neslçpj. Ak dies': Smuks bezgala, tieðâm.
Vienîgi dziesmas visas vienâdas: saldas, falsetâ izdziedâtas, klavieru pavadîjums iepîts.
Populârâkâs: grace kelly, relax take it easy. Tagad pa radio laiþ vçl vienu dziesmu.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 17:23
...pompinjak, lai Tavâm smadzençm bûtu darbiòð...

http://www.youtube.com/watch?v=tZbOdgevxDE
http://www.youtube.com/watch?v=mnudw2PGgfk&mode=related&search=

...ðo te un lîdzîgu klausos gan...



Edited 2 time(s). Last edit at 01.04.2007 18:41 by madcynics.
madcynic
01.04.2007 19:14
tas taèu visiem zinâmais veèu pielûgtais roks, pieïauju domu, ka tur kaut kas ir, bet man diez vai to kâdreiz saprast ; manam mikam ( jaaizrunâ mee-ka), tas protams, klât nestâv, tâda harizma, ðarms, balss , augums , acis ,mati, mati - kâ brîvîbas solîjums:) http://www.myspace.com/mikamyspace
bet Tev jau diez vai saprast, tas ir orientçts uz daudz smalkâkiem cilvçkiem :) tomçr pamçìini un nekad nesaki nekad
Re: madcynic
01.04.2007 19:21
...no vispârpieòemtâs roka definîcijas patâlu gan, bumbulît...:)...ja jau zini, kâda atðíirîba starp Bartoku un baroku, tad jau vajadzçtu mazliet nojaust...:)
...ja vizuâlais ir primârais...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:33
tev ir lieliska iespçja paspîdçt ar savâm zinâðanâm, es joprojâm saku roks, pie tam - vai tik zappa nebija arî rîgâ ?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:35
...nea...un netaisos paspîdçt...
...smalkais civçciòð...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:40
Kaut kas atpazîstams vçdî no ðî smalkâ stila...
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:40
dîvaini gan:) a nu ka saki ja zini !!, ja - klausies miku un neko citu !!!!
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:41
jâ jâ - hiacinte sûta visiem sveicienus :)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:46
madcynic, tev laikam vajag laiku, lai zappu pa jaunam definçtu ?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:47
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=85650517
Es teiktu, ka ðis Maiks ir kudî labâks, vismaz laika pârbaudîjumu vinð ir izturçjis godam. Nu jâ, lai viòu saprastu vajadzîgs zinâms lîmenis. Pompinjakam nepatiks.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:51
tas ir ïoti subjektîvi, nav viòam slikta mûzika, relaksçjoða, meditçjoða, bet ieklausies to kaifu mana mika balsî, varu derçt uz labu vînu, plant, ka manu miku TU PAT NEMÇÌINÂJI noklausîties, kas protams, ir par sliktu tev paðai
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:51
...pompinjak, tâ godîgi, esi dzirdçjusi visus Nîbelungus???...
...un atðíirîbu starp VSOP un VO pâc garðas varçtu noteikt???...skoèu no burbona...single no blendçtâ...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:54
labus konjakus nedzeru tik bieþi, bet mçìinât varçtu, tas pats attiecas uz skoèiem, bet par Nîbelungiem - Tu vari pateikt par zappu to, ko tev jautâju ? pilnîgi besî ðitie tipi, kas dziïdomiìi klusç, godavârds, varbût man arî tev ko pajautât no krustvârdu mîklâm , tâtad - ko teiksi par zappu !!!
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:54
Noklausîjos gan, likâs visai primitîvi un komerciâli.
Ja Tu noklausoties Oldfieldu saki, ka viòa mûzika ir relaksçjoða un meditçjoða, tad es sapratu kâpçc Tev patîk mee-ka. Bet nu strîdi par gaumi ir nekonstruktîvi.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:58
tieði tâ, plant, oldfildam ir sava vieta popmûzikâ, bet viòð nekad nav bijis un nebûs tik spoþs kâ mika , kaut gan, prâtîgi bûtu nesalîdzinât nesalîdzinâmas lietas
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 19:59
ciniíi
bet par single malt un blendet pompinjaks vispâr klusç. Re kur paveras darba lauciòð - labot robus zinâðanâs. Kaut gan diez vai kârtîgai dâmai tas bûtu jâizðíir.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: