Cik tālu psihoterapijā esat?

Aizsāka Milda 

Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 14:10
Kas par dūšu Komatam!!! :D
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 14:20
...strwbry, vai ievēroji, ka komatiņš visu laiku mūk no atbildes???...
...dūša ir, atbilžu nav...
...vai, vai, vai...:)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 14:22
... tev kaa beernudaarzaa- nosauc otru par caali un nu ceri, ka jams aizstaaveesies, ka taads nav? ...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 14:31
Ir tāds cilvēku tipas, kas tiešā kontaktā, kad tiek uzdots jautājums un jautā pēc paskaidrojuma, vai nu sāk uzbrukt, vai pagriež muguru un aizlaižas;)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 14:35
...jaacer, ka tu vismaz pati tici, ka tevi interesee paskaidrojumi... taapat kaa tavu brunjinieku...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 15:07
...nu nevis komatiņš, bet zutis...smalki jau nu izlokās...:)
...tas viss no biheivorāli kognitīvās (redz,kā izboksterēju) terapijas, viss no tās...
...mani ineteresē viss,kas var ienest gaismu manā tumsonīgajā paurī...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 15:09
...ehhhhh, ceru, ka briest kašķis...:)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 15:12
Man saīsinājumā sanāk KGB terapija;) Tāds degvīns arī ir, ja kas;)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 16:06
S



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:12 by kachenite.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 16:20
vispār, kad Milda iesāka šo tēmu, es jau sajūsmā pakasīju vēderiņu... kačen, neuztver personiski. Strawberry tā atpūšas, bet komats un mads viņai palīdz katrs pa savam :)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 16:34
Ņ



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:13 by kachenite.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 16:37
...tas no pst kā cilvēka atkarīgs vai un ko viņš paskaidro...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 17:08
Kačen, es vnk pravietoju, kas gaidāms no labi pazīstamiem kadriem... :)

Milda jau teica, ka grib parunāties :) gan jau viņa tiks galā.

Kad es prasu, tad man skaidro... atkarībā gan ko un kā prasa. ja izvairās, tad es prasu — kāpēc? reizēm tie ir tādi... hm... jautājumi, ko pati varētu atrast, bet slinkums. vai bail domāt, da jebkas var būt. man arī ir atjautāts, kā es pati domāju.

ar terapeitisko procesu ir piņķerīgi reizēm, jo tur viss ir ar zināmu nozīmi.

reizēm cilvis prasa kaut ko dziļi intelektuālu, lai vilktu procresu garumā. neapzināti, protams; pašam jau šķiet, ka info ir mirstami nepieciešama:) bet ja terapeits pilsoni zina kā raibu suni, tad viņš neuzķersies... bet man ar visu to ir izdevies :) ievilināt; tā ir ar to skaidrošanu...

bet ir lietas, uz kuriem esmu dabūjusi ļoti pamatīgas un ieejošas atbildes, kuras nekur citur nevar izlasīt.

viss bijis tā laipni, arī atšūšana, ja es gribu intelektualizēt...

bet es zinu vienu vīriešu dzimuma terapeitu, kurš nav tik laipns šādos gadījumos, tādējādi sasniedzot ātru rezultātu :)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 17:10
...kachenīt, Tu kādreiz kko ar smaidu uztver ar???...jebšu drudžaini meklē patiesības graudu tur, kur tā nemaz nav???...
...starp citu, es jau tāpat puszviļus kko bakstu kompī...tā ka nogāzties vel zemāk (un kur nu vēl zem kompja) nevaru...hmm, vispār varu gan...bet negāzīšos...:)
...kurš ir tas nelabais kustonis, kurš saka, ka pstrpisti nepalīdz!!?...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 17:25
Kachenīt, ko bļausties? Mēs nepiecūkājām, mēs izvērsām tēmas atzaru par alternatīvām.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 18:40
M



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:13 by kachenite.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 18:56
...un tas ir vissliktākais...lieka nopietnība ievilks dažas nevajadzīgas grumbas Tavā sejā...:)...smieklu krunciņas- tas ir kas cits...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 19:08
Jā, un kad būsi veca, ar Tevi bērnus varēs baidīt:-)))
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
14.07.2009 20:17
S



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:14 by kachenite.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
15.07.2009 20:38
Ko jūs ņematies? tas laikam aiz gara laika...Kaut gan būtu man vairāk brīva laika, arī laikam šitā ņemtos :)).

Komatiņ, jā, iekšējā nedrošības sajūta - BINGO..tā dominē..ņemos ar un ap to jau diezgan ilgi..
Vai tad intelektualizēt ir tik slikti? Es, piemēram, ar prātu saprotu, kuri cilvēki ir stulbi, paštaisni vai nederīgi nekādiem biznesa kontaktiem un nemaz nejūtu, ka darītu kaut ko nepareizi. Tad sanāk, ka domāt ir slikti un nepareizi, jādara tas, ko iedveš un iestāsta?
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
17.07.2009 22:57
Intelektuāli, ja aiziesi pie psihoterapeita, tad viņš uzreiz Tev atradīs 5 blusas un liks ar tām strādāt. Un pēc strādāšanas Tu būsi dikti līdzīgs tiem, ar ko viņš vēl ir strādājis:)

Un tas būs tāpēc, ka, ja cilvis domā, ka neprot pats neko izdomāt, tad psihoterapeits ieceļ viņu savas pasaules uztveres zonā. Un tad cilvim ir jau cits redzeslauks un viņš var sākt bīdīt citas domas un tekstus...kas gan vairs nav viņējās. Jo piesaiste pie psihoterapeita ir milzīga, ne velti iet runa par iemīlēšanās un naida stadijām, vai arī visu laiku tiek domāts par psihoterapeitu.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 00:01
Strawberry, ko Tu mokies... Labāk pastāsti, kas jauns difterijas pošu frontē...

Intelektualizēšana psihoterapijā nav tas, ko Jūs te esat izfantazējušies... neviens Jums Jūsu baškinu nost neņems.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 00:10
Runcene, Tev arī mokas, visu laiku jākomentē manis rakstītais:-)))

Hehe, un es tā arī nesaprotu, kas tā intelektualizēšana tāda ir. Skaidrot nevajag, mans baškins to neņem pretī ;)
Bet nu kā vajag izskalot smadzenes, lai klients zinātu, ko nozīmē intelektualizēšana psihoterapijā.

Bet vispār tas, ko rakstīju par iecelšanu citā uztveres zonā, nav manis izdomāts. To kaut kur izlasīju un iespiedās smadzenēs.
Tjipa, klientam ir paveicies, ja psihoterapeits ir Buda (ar tik plašu pasaules skatījumu), bet citos gadījumos notiek vienkārši pārbīde no viena skatupunkta uz citu.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 10:40
...par to jau te plešamies...pstrpistu apjātie pat nemēgina saprast, ka šie ukri ir kā zobins, kurš apcērt katra indivīda (kurš svakāks) personīgo skatījumu uz dzīvi, neuzkrītoši uzspiežot savu...it kā pareizo...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 11:54
Trakākais, ka cilvis jau pats vairs nesaprot, ka tās nav viņa domas.
Bet nu fakts tas ir, ka saglabāt savu individualitāti un savu "es" nemaz nav tik viegli...bet vienīgais ceļš, lai saprastu sevi.
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 12:00
Nepiekrītu! Psihoterapeits neapcērt indivīda personīgo skatījumu uz dzīvi kopumā, tikai palīdz strādāt ar lietām, kas "moka" indivīdu. Piemēram, man vienmēr ir bijis savs skatījums uz daudzām lietām, un tāds tas būs. Pie p-terapeita strādāju ar savām bailēm. Ja daudzās lietās bailes ietekmē manu skatījumu uz dzīvi, tad es mēģinu saprast-kāpēc..un caur runāšanu un izpratni nonāku pie atklāsmēm. Ja man ir bail no kaut kā, es no tā, piemēram, izvairos, bet lieta, no kuras izvairos, ir ikdienas dzīves sastāvdaļa, bez kuras nevar, tad mēģinu strādāt ar to lietu, lai neizvairītos, jo nekur jau es nevaru sprukt. Mēģinu saprast, ka tur nekā briesmīga nav.
Bet mans individuālais skatījums uz lielajām un mazajām lietām nemainās, tikai nedaudz KORIĢĒJAS, ja izprotu savas bailes...

P-terapeits neuzspiež savu personīgo skatījumu uz dzīvi...strawberry, madcynics...jūs neesat gājuši p-terapijā, tā šķiet...a no malas - kaut kādi stereotipi..P-terapeits palīdz izprast lietas, kas traucē cilvēka dzīvi, caur paša cilvēka iekšējo pasauli un saprašanu. Un atkal - es te runāju tikai pēc savas pieredzes un saskarsmes ar p-terapiju. Un vēl - tā kā nekas šai pasaulē nav absolūts, tad ko nozīmē cits redzesloks? Viss plūst un mainās, indivīds nobriest, un ir lietas, kas mainās viņa pasaules uztverē...Domāju, ka p-terapeita un metode ir - ĻAUT cilvēkam pašam apskatīties uz tām lietām, kas viņam rada problēmas savādāk, pašam izvēlēties un nonākt pie sapratnes, kā skatīties un redzēt šīs lietas..
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 12:12
Jeezinj, ja shitie abi ukri kaa Strawberry un Madcynics zinaatu, kaadaa liimenii Ljaa, piemeeram, ir psihologu meiteniites ar blondajaam galvinjaam un kaada vara vinjaam tiek dota skolaas, valsts psihiatrijaa uc, tad Strawberry poteetos pret visaam pasaulee izdomaatajaam difterijaam, bet madcynics ietu uz psihoanaliizi 4x nedeeljaa...

terapisti vienkaarshi ir pusliidz izaarsteeti neirotikji, bet nu psihologjiites. oi, bljin, piedodiet par necenzeetu leksiku, bet Juus abi nevienu psihologjiskas izcelsmes pizgjozhu neesat redzeejushi...

samelsushi te pilnu ar savaam fobijaam...
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 12:34
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sarakstījuši te oftopikā...
>
> Mani interesē, pie kāda novirziena
> psihoterapeita Jūs ejat? Varbūt no tā ir
> atkarīgs, ko viņš paskaidro par procesu vai
> nē? Jeb tas no psihoterapeita kā cilvēka
> atkarīgs?
>

Iedomājies, bet .. nezinu :) Jūtu, ka kopumā ir OK, man der un tas arī viss :)
Re: Cik tālu psihoterapijā esat?
18.07.2009 12:36
Milda, tad, kad Tu atnāksi te, un teiksi, ka baiļu vairs nav (to, kas traucē dzīvot), un Tavs runas veids nebūs identisks pārējiem pst klientiem, tad ticēšu:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 13?
Ziņa: