labs ginekologs

Aizsāka jeena 

labs ginekologs
10.11.2006 10:12
Iesakiet luudzu labu ginekologu centraa vai tuvu centram??!!
Intacka
Re: labs ginekologs
10.11.2006 10:15
Dr Dunce Rakstnieku poliklinika. Ta atrodas uz Raina Bulvaris, pie Dobble Caffe
Re: labs ginekologs
10.11.2006 10:15
Draudzne tikko bija pie Gavares ARSaa, bija ljoti apmierinaata. Bet nu padaargi sanaaca tas pasaakums (kopaa ar kaut kaadaam sveciiteem Ls50)
Re: labs ginekologs
10.11.2006 10:29
Stabu ielaa 6-4 ir taads centrs QUARTUS.Varbuut ir kaadas atsauksmes!!
iii
Re: labs ginekologs
10.11.2006 11:24
Ja gribi labu neizvelies kautkadus nezinamus centrus. Laba dakterite Katlapa, pienem ar uz Bruninieku ielas un Brvibas krustojuma.
LL
Re: labs ginekologs
10.11.2006 17:02
Quartus centraa ir vairaakas ginekologjes. es eju pie Ingunas Karklinjas - superiiga daktere!!! riktiigi jauka, zinosha, izpaliidziiga. ir taa veerts. agraak gaaju pie valsts aarstiem,bet nevar saliidzinaat - attieksme kaa pret princesi :)
Re: labs ginekologs
10.11.2006 17:26
Nju un cik tur maksaaji??
pumpurum
Re: labs ginekologs
11.11.2006 19:08
es ar visâm èetrâm balsoju par Quartus
atmosfçra tieði tâda, kâdai jâbût
eju pie Kârkliòas, viòa man ðíiet gan gana laipna un ieinteresçta, gan kompetenta speciâliste. atbild uz visiem jautâjumiem. pati taisa usg. strâdâ laikam gandrîz katru dienu (lîdz ar to nav tik briesmîgas rindas kâ citur).
parslina
Re: labs ginekologs
16.11.2006 00:48
Biju pie dr.Lindermanes "Auxilia".Forðs dakteris un forða vieta.
Re: labs ginekologs
29.04.2009 21:04
Es ipasa sajusma neesmu par so arstu praksi (Quartus).Arsti pieklajigi,loti laipni,bet tas ari viss.Biju tur 2 reizes,iztereju vairak ka 100 Ls.Konsultacija darga un pluss vel analizes,ta ka nedzivoju Riga man vel cels naudu maksa.Braukdama cereju,ka seit man palidzes(man nepariet piena senite jau 8 menesus) bet viss ko man ieteica bija galigi garam.Es uzskatu,ja es maksaju naudu,tad rezultatam jabut.es to naudu nemaksaju,lai pret mani laipni izturas,bet gan ,lai mani izarste.tas ir mans viedoklis.
Re: labs ginekologs
29.04.2009 21:06
LL,man tev jautajums,iznemot labo attieksi,bija vel kas cits?Vai tev palidzeja?
Re: labs ginekologs
29.04.2009 23:23
Piena sēne ir ļoti savdabīga lieta un tā pa īstam faktiski neārstējama tā kā tas ir normāli, ka nepalīdzēja... Starp citu, ļoti labas atziņas piena sēnes ierobežosanā ir savāktas tepat forumā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
?
Re: labs ginekologs
30.04.2009 10:41
Klizma nelīdz?
Re: labs ginekologs
30.04.2009 10:44
?

Nomierinies, nelīdz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Linnija
Re: labs ginekologs
30.04.2009 14:38
Man arī jautājums par šo tēmu:
Dr. Margita Puķīte, kas pieņem Kamēlijas aptekas telpās - atsauksmes??
maitene1
Re: labs ginekologs
30.04.2009 19:18
Argrāk gāju pie M.Puķītes. Man patika, bet tad viņa aizgāja citur strādāt un viņas vietā atnāca cits ginekologs. Jaunais ginekologs na īpaši - pat krūtis man nav pārbaudījusi nevienu rezi pa 3 gadiem utt... Puķīte regulāri to darīja, veiksmīgi tikām galā arī ar olnīcu iekaisumu, kad man tāds bija utt. Vispār mani apmierināja gan viņas darbs, gan attieksme.
Re: labs ginekologs
02.05.2009 19:35
jeena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Stabu ielaa 6-4 ir taads centrs QUARTUS.Varbuut ir
> kaadas atsauksmes!!


Manuprat,naudas slauksana!
taschinka
Re: labs ginekologs
02.05.2009 19:39
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Piena sēne ir ļoti savdabīga lieta un tā pa
> īstam faktiski neārstējama tā kā tas ir
> normāli, ka nepalīdzēja... Starp citu, ļoti
> labas atziņas piena sēnes ierobežosanā ir
> savāktas tepat forumā...


Es to visu par piena seniti zinu,ka ta ir visiem utt. bet man ta ir parak daudz un pat loti trauce ikdiena.Un es te foruma palasiju, viens un tas pats.Tos visus lidzeklus esmu izmeginajusi un nepalidz,tagad vienigi ko jaunu izlasiju tas ir par to laktobakteriju poti.Visu parejo es jau zinu! Visu internetu esmu izvandijusi!
taschinka
Re: labs ginekologs
02.05.2009 19:39
? Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Klizma nelīdz?


tas jau galigi garam!
Re: labs ginekologs
09.05.2009 23:47
to Linnija
Starpcitu izveeleejos toreiz Margaritu Pukjiiti un eju veeljoprojaam-tieshaam laba dakteriite!!Arii cenas pienjemamas. :)
Jautajums Jeenai!
Re: labs ginekologs
10.05.2009 13:45
Cik tagad Puķīte ņem par vizīti? Viņa tagad strādā Veselības centrā 4 vai citur? Man vajadzētu pamainīt ginekologu...
lakrica
Re: labs ginekologs
10.05.2009 19:13
jā atrast labu ginekoloģi ir grūti...īsti nav bijušas lielas problēmas, tāpēc nemāku spriest par ārstu neprasmēm..bet varu pastāstīt gadījumu par ārstes nepieklājību...
tad man bija kāds 21 gads (pieminēšu,ka biju nevainīga,jo tas ir galvenais stāsta iemesls) un jau rīgā mitinājos, tāpēc uz savu mazpilsētu netiku..un sameklēju ginekoloģi ar labām atsauksmēm..nu un sākās viņas jautājumi lai iepazītu pacientu..pirmais jautājums bija nevis vai esi seksuāli aktīva, bet vai tev ir daudz partneri,par gadījuma sakariem vēl noprasīja! (laikam ka tas ir aktuāli), tad kad nonācām līdz atklāsmei,ka neesmu seksuāli aktīva nu tad sākās izbrīns,2x pārjautāja,sāka nepārvarami smaidīt un kur izskrēja pat ārā!!nu es jums teikšu,nekad neesmu uzskatījusi,ka nevainība ir kas šausmīgs, bet nu šitā bija pirmā reize,kad sajutos apkaunināta! tad vēl pēc tā sonogrāfa (īsti nezinu kā sauc,kad pārbaida olnīcas) ir jāmaksā lētāk nekā aktīvām sievietēm, jo tip apskate savādāka...noreiķinoties administratore vienkārši neļāva man maksāt,jo neticēja ka tik maz un pat skrēja pie ārsta pārjautāt!!!! šī bija pēdējā reize tai iestādē, bet nu kopšs tās reizes pie ginekologa atsāku iet tikai kad biju seksuāli aktīva..bet nu trauma uz mūžu!teikšu atklāti ;)
Re: labs ginekologs
10.05.2009 19:41
Cik tagad njem nepateikshu,jo visu laiku bija apdroshinaashana un iipashi nepieveersu ciparam uzmaniibu,bet nu astronomisks cipars nebija-droshi vari vinjai piezvaniit un pajautaat. Tagad vinjai sava privaatpraksee Kameelijas aptiekaa,Briiviibas ielaa 74.
Re: labs ginekologs
10.05.2009 19:43
Lūdzu, nosauc šīs ārstes uzvārdu!
Re: labs ginekologs
10.05.2009 20:14
Margarita Pukjiite
Re: labs ginekologs
10.05.2009 20:44
Bez vārdiem.
Re: labs ginekologs
10.05.2009 20:49
Pukjiite :D
meitene1
Re: labs ginekologs
10.05.2009 21:16
Paldies!:) Es biju interesējusies ARSā par ginekologu. Nu, tur cena bija pāri 20 Ls.:) Bet mani savējā neapmierina...
Re: labs ginekologs
19.07.2010 03:47
Par ginekoloģi Puķīti, varu teikt tikai to, ka tas ir cilvēks, kas pilda savu pienākumu formalitātes pēc un, ja būs sarežģījumi viņa būs pēdējā, kas to paziņos! Skaisti runā, bet neuzķeraties uz to! Iesaku izvēlēties citu ginekoloģi.
Re: labs ginekologs
20.07.2010 11:35
Ieej Delfu forumā, tur pie Grūtniecības tiesi ir diskusija par M.Puķīti...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: