Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti

Aizsāka Dace 

Dace
Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
24.08.2005 10:05
Pastâstiet lûdzu kâda ir jûsu pieredze ar dakteri I.Gailîte- ginekologs, strâdâ Stradiòos un ARSâ.
Santii
Re: Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
24.08.2005 11:38
Man nepatiik. Taada klachu tante. Ir daudzas labaakas. Biju pievinjas paciente kaadas 5 reizes, tad saòçmos un aizgâju pie dr. Gavares - pavisam cita attieksme!
Re: Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
24.08.2005 16:04
Man gan ïoti patîk dr.Gailîte. Esmu bijusi pie daudzâm dakterçm t.sk. arî pie Gavares un ir ar ko salîdzinât. Man Gailîte liekas ïoti zinoða. Viòa mani ïoti pamatîgi izmeklçja.

Lapsiòa
Re: Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
24.08.2005 17:50
Îpaði zinoða nav, jo kad pastâstîju savu problçmu, viòa pateica, ka nesaprot kâ tâ var bût. Pat neteica, ka noskaidros. Pçc tam Ievâ izlasîju dr.Tirânes rakstu par savu problçmu, tâ kâ ne man vienai tâda ir.
Neuzskatu, ka man informâcija bûtu jâmeklç masu mçdijos!

Bet iespaidu viòa uz cilvçkiem atstâj labu, jo skaisti runâ un laipna arî ir!
Vai kâda no jums ir stâjusies pie viòas grûtniecîbas uzskaitç un dzemdçjusi?
Cik es saprotu viòa ir specializçjusies ieði uz grûtniecçm?
Madagaskara
Re: Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
26.08.2005 12:56
Dace rakstîja:

> Pastâstiet lûdzu kâda ir jûsu pieredze ar dakteri I.Gailîte-
> ginekologs, strâdâ Stradiòos un ARSâ.

Superiigaakaa dakteriite! Biju pie vinjas gruutnieciibas uzskaitee - labaaku dakteriiti nevaru iedomaaties! Iejuutiiga un maiga. Dzemdiibas gan vinja pienjem tikai patologjijas gadiijumos, taa, ka par to pateikt nevaru.

dakteris
Re: Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
26.08.2005 16:18
Ja dakteris kaut ko nesaprot no Jûsus stâstîtâ , runâjiet vçl. Stâstiet un nav vçrts - teikt ka slikts dakteris.
Lapsiòa
Re: Atsauksmes par dr. Inesi Gailîti
27.08.2005 15:00
Es nemaz neteicu, ka viòa ir slikta daktere! Vienkârði izklâstîju situâciju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: