Vaginas sukliishi

Aizsāka Tyi 

Tyi
Vaginas sukliishi
29.08.2005 17:28
Liidz shim sexuaalos sakaros lietoju prezervatiivus,bet nu man ir sex ar vecaaku viirieti,kam erekcija nav taada,ka to vareetu lietot,taalab ieintereseejos par shiem te,jo oraalaa kontracepcija ir nepienjemama.
Nevaru atrast apmierinoshu informaaciju,kaa pareizi lietot,tikai visur reklamee ka taadi ir.Vai kaadai ir pieredze tos lietojot?
...
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 18:28
Man domaat katrai precei liidz naak pamaciiba. vej tepat zaalju regjistraa paskaties Pharmatex, suukliishi
sise
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 19:18
skaties,ka neiekriit,jo ar pharmatex visadi var sanaakt..
sise
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 19:19
termins "neiekriit" domaats tada nozime,ka ta nav drosha kontracepcija ...
Tyi
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 19:22
Nujaa,ir jau dzirdeets,ka var iekrist,tachu,kaa jau teicu,kungs nav vairs tik shtrams un ja pareizi lietotu,varbuut viss buutu gluzhi labi..:)
Tad veel jautaajums,lasiiju,ka to nevajag njemt aaraa 8 stundas peec notikuma,tachu apmazgaaties tak driikst,ko?? Un,ja sportojot peec tam vai kaa citaadi,piem.,churaajot,tas nemeedz izkrist??
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 19:43
Apmazgaaties var un aaraa nekas nekriit. Taapat kaa ar parastejiem tamponiem tikai suukliiti par seklu nevar ielikt jo vienmeer to aizstumj liidz galam:)
noskumusî
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 20:04
bet kâ var paseksot, ja nestâv? kâ tas tîri fiziski iespçjams?
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 21:10
var paseksot bet nestaav jau taa kaa jauniibaa. Un preziitis tomeer juutiibu samazina. It iipashi ja vinjsh ar mentolu!
abc (ei bî sî) :)
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 21:35
atrod citu, kam staav!
Tyi
Re: ku!
29.08.2005 22:46
Tad faktiski taapat kaa tamponu to ievieto? Neesmu jau tur liela gudriniece par to orgaanu uzbuuvi,un kaa lai zin,ka ir liidz galam un pareizi patieshaam?

Taadu,kam staav noteikti ir pa pilnam,bet diemzheel es vinjus nemiilu..:(
Re: Vaginas sukliishi
29.08.2005 23:10
Liidz galam noziimee tik dzilji cik to maksts atljauj. Taalaak iebaazt neizdosies. Taalaak seko dzemdes kaklinjsh kursh ir sleegts. Turklaat precizitaates labad jaapiebilst ka dzemdes kaklinjsh nav pashaa taalaakajaa vietaa. Taalaakaa vieta ir tur kur maksts mugureejaa velve savienojas ar kaklinja pamatni.
sise
Re: Vaginas sukliishi
30.08.2005 09:57
bet kapec vjaga suklishus..Labak lieto sveciites,tas mazaak kozh un ir ljoti erti lietojamas..Nespeju iedomaties,ka miletos ar kaut kadu tur tamponu iekshaa...Un tad vel pec tam ta makareet laukaa...:)))
Un neaizmirsti,ka lietojot pharmatex,nedrikst mazgaties ar ziepeem.Japerk specialas pharmatex ziepes..
Re: Vaginas sukliishi
30.08.2005 10:53
Man domaat ka taa vajadziiba peec spec ziepeem ir tiiraa dirshana lai paardotu savu produktu. Pabaidee ar to ka kontracepcija nenostraadaas un bizness iet.
...
Re: Vaginas sukliishi
30.08.2005 10:57
Tas atkariigs no taa, kaadu vidi ziepes rada. Jo tik klaji melot uzraugoshaas instituucijas neljautu viss. Vismaz gribaas taa domaat.
Re: Vaginas sukliishi
30.08.2005 11:06
Nav jau shaubu par to ka taas Pharmatex ir labaakas, resp. piemeerotaakas taa kaa uzraugoshajaam instituucijaam nav ko iebilst. Runa ir par to ka taas ziepes jau neviens normaals sievishkjis iekshaa nebaazh bet apmazgaajot kaunumu ar parastajaam nu nekaadi nevar panaakt to lai pie dzemdes kaklinja nonaaktu ziepes. Njemot veeraa ka gan maksts sekreets, gan sperma, gan Pharmatex suukliisha sastaavdaljas leenaam tek uz leju maksts izejas virzienaa.
TYI
Re: SISE
30.08.2005 13:58
Vai tev gadiijies iekrist ar suukliishiem??
Man kaut kaa shkjiet droshaak,ja tas "tampons" priekshaa,nu tak vismaz kaut kas priekshaa..:)
A sveciite ja nenostraadaa...
sise
Re: Vaginas sukliishi
31.08.2005 18:13
es ar svecitem milejos jau 7 gadus un iekritusi neesmu:)) Man vienkarshi psihologjiski liktos neforshi,ja man tads tampons jagruzh iekshaa pirms mileshanas..un pec tam vel javelk laukaa...vinjsh tak dzilji buus iebakstiits..
Bet ar svecitem nav ne vainas.Erti un labi.Tabletes man ljoti koda..Svecites nee.
Re: Vaginas sukliishi
01.09.2005 17:10
Es ar gribeeju teikt ka to suukliishu lietoshana ir atkariiga no lietotaajas attieksmes. Ja iebaazt divus pirkstus savaa vaaveree nav probleema tad arii suukliisha izmantoshana nesagaadaas probleemas un var baudiit vinju sniegto droshiibu bet taam kuraam ir probleemas ar savu dzimumorgaanu iztaustiishanu labaak lietot sveciiti kura piestiprinaata garaa kaatinjaa:)
TYI
Re: ku!
02.09.2005 19:31
Taatad visumaa tev shkjiet,ka tie suukliishi nemaz suudiigi nav,ko?? :)
Re: Vaginas sukliishi
03.09.2005 01:23
TYI

Es gribeeju teikt ka ja tev ir pienjemams tas ka tu kaut ko baaz iekshaa vaaveree un peec tam velc laukaa tad tu droshi tos vari lietot. Turklaat ja tev nav pret to nepatika tad tu vieglaak vareesi ieveerot vinju lietoshanas noteikumus kas labveeliigi ietekmees droshiibu.
TYI
Re: ku!
03.09.2005 21:58
Nee,ar savu vaaveri satieku itin labi! :) Kaa jau teicu,vienkaarshi baidos,ka nepareizi iebaaziishu,i pati domaashu,ka viss kaartiibaa,a patiesiibaa -garaam..:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: