kaapeec izveelas maaciities mediciinu, vai tas ir vajadziigs?

Aizsāka geny 

Re: kaapeec izveelas maaciities mediciinu, vai tas ir vajadziigs?
01.09.2005 18:45
Kapec macijos? Tapec ka patik lidz fanatisma robezai. Cereju ka bus labak. Ticeju )))) Variet smieties ))) Macijos, stradaju. Ta stradasana man baigi maisija macities. Nu baigi dramatiski maiseja. Beidzu. Un? Diemzel sevi un to fanatismu nacas glabt ar savam rokam, jo man loti atri pieleca, ka paslaik Latvijai es neesmu vajadzigs. Alga, darba apstakli. Daleji paldies praksei Jelgavas NMP stacija (telpas, dienesta tualete, stasti par algu, arhaiska EKG un cita aparatura, elementaro katetru (faktiski) nav, PAT CIMDUS NABIJA PIETIEKOSI DAUDZ!!!, stasti par kompensacijam cietusiem medikiem pec avarijas... un protams RAF un UAZ zveri un beigas "vADIBAS" attieksme )))) Aizbraucu...

Un mani Latvija dabut vares atpakalj tikai vel kadu 3-5 gadu laika. Velak viss. Liekas ka saja laika REALI nekas nenotiks.... Bet nu ja nostimules mani aizbraukt atpakalj )))) tad nu dabus baigi kruto, runajoso 4 valodas arsta paligu ))) Izreikinaju, iznemot starpibu cenas un dzivoklos - man Latvija japiedava ap 400 - 500 Ls )))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Uz so bridi uz rokas ))))))))))))))))))



Ziòojums rediìçts (01-09-2005 19:38)
Esmu pie tiem, kas saka, ka labpraat maksaatu tik daudz, lai labs aarsts varetu sanjemt pienaaciigu atalgojumu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 1?
Ziņa: