par aknu biopsiju

Aizsāka A 

A
par aknu biopsiju
30.08.2005 21:10
vai kaads var pastaastiit - kaa tas notiekaas, cik tas ir saapiigi/nesaapiigi utt....un kaadas vareetu buut komplikaacijas...
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:33
hehe... diezvai nesaapiigi, jo tas laikam noziimee, ka durs adatu vai kaa taa aknaa? aapaac... =/
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:35
tad , kad es stâstu, kât kautko medicînisku dara, mani pçc tam lamâ, nestâstîðu ne kâ to dara ne kâdas komplikâcijas tam var bût
...
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:37
Taapeec, ka Tu taa neromantiski staasti, taa neskaisti :-)
Vajag taa- buus mazinjsh chiks un viss ;-)
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:37
otto:
pastaasti gan, mani tas interesee un autoru noteikti vel vairaak =/
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:47
es reiz stâstîju kâ fibrikolonoskopiju taisîs, mani kâdu 1/2 gadu lamâja
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:51
a kas taa taada? Manupraat pretiigaakaa inkviziicija ir aizdeguna mandelju izjasiishana pieaugusham cilveekam, kad pats ar asinjainu muti vel shaaliiti turi =/
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:52
Jaa otto. Atceros. Toties ljoti reaalistiski bija. Bet cilvji jau naak uz forumu lai kaads vinjus nomierinaatu un pateiktu nebaidies, tev neko nedariis, tikai apskatiisies drusku:)
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:53
Un aiziet un jamam trubu aknaa iegruuzh bez jebkaadas narkozes :D fui!
Re: par aknu biopsiju
30.08.2005 21:59
Noliek guïus , òem adatu un iedur aknâs, kau kur labajâ paribç, labâk US kontrolç.
Visjûtîgâkâ cilvçka daïa ir âda, tâtad sâpes, kâ izdarot injekciju dibenâ.
Komplikâcijas var bût kâdas nerakstîðu, prasi ârstam, kas darîs.
Eola
Re: par aknu biopsiju
31.08.2005 09:01
Tas notiek sekojoði:
Jâiet aptuveni uz trim dienâm slimnîcâ.
Pirmajâ dienâ tiek paòemtas asins analîzes, kâ arî tiek veikta vçdera dobuma (aknas) sonogrâfija.
Nâkamajâ dienâ tiek veikta aknas biopsija. Tas notiek ultrasonogrâfiskajâ kontrolç. Vispirms ârsts, skatoties monitorâ, atrod vietu kur droði durt, tad ðî vieta tiek lokâli nomçrdçta ar nelielu ðpricîti (var teikt, ka ðis ðpricîtes dûriens ir pats nepatîkamâkais visâ ðajâ procesâ). Tâlâk tiek paòemts aknas paraudziòð, ieðaujot labajâ paribç ar tâdu nelielu pistoli, kurai ir galâ smalki rievota pagara adata. Bet ðis dûriens patieðâm nav tik sâpîgs kâ varbût varçtu likties, tas tâds mirklîtis un viss. Katrâ ziòâ, es biju pirms ðî procesa ârkârtîgi norûpçjusies un satraukusies, ka man sâpçs, bet varu teikt patieðâm, ka nebija tik traki, viss ir normâli pacieðams, nekâdas trakâs sâpes nav jâcieð.
Pçc ðîs procedûras ir 3 stundas jâguï gultâ uz labâ sâna pieliekot klât dûriena vietai ledus maisiòu, vçlams ðajâ laikâ necelties.
Nâkamajâ dienâ atkal taisa vçdera dobuma (aknas) sonogrâfiju. Ja viss ir normas robeþâs, tad laiþ uz mâjâm.
Biopsijas rezultâti ir aptuveni pçc 2-3 nedçïâm.
A
Re: par aknu biopsiju
31.08.2005 09:15
paldieess!!! :))) a komplikaacijas kaads nezina??????...ja pacientam tjipa Bhepatiits...
lauma
Re: par aknu biopsiju
31.08.2005 09:54
Paratsi jau biopsiju veic, ja aknâs ir kâdi veidojumi, arî pie C hepatîta.
To, ka pie B hepatîta veic aknu biopsiju, dzirdu pirmo reizi.
Komplikâcijas var bût, tâpçc labâk iesaku pakonsultçties vçl pie kâda cita ârsta - laba gastroenterologa vai hepatologa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 22?
Ziņa: