v-distonija un kaazas :/

Aizsāka m&m 

v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 12:20
zinu jau ka izklausas mazliet slimi, bet jau tagad, gadu ieprieksh, gudroju par kaazu kleitu ar mazu kabatinju validolam...ja nu gadijuma baznica uznak panikas lekme...
meginu tadas domas vismaz pagaidam izslegt lai nesabojatu savas lielas dienas gaidishanas prieku, bet ik pa laikam aizdomajos kaa es tur ieshu, visu skati uz mani, saspringums, begt nav kur ja vien negribu sabojat dienu sev un citiem. eh!
varbut taas tikai manas iedomas, varbut nebus tik traki, bet vienalga nemiers :(
tie kuriem lidzigas problemas mani noteikti sapratis!

SSS
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 12:38
varbût padomâ arî par kleitu kurai ir kabatiòa prezervatîvam...
heelijs
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 12:39
prieksh kam tev kabatinja ? iedzer jau no riita lexotanil/xanax vai kaadu citu ripu. es taa dariiju savaas kaazaas, un taapat satraukums bija milziigs.
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 12:55
nu gan tu mani nomierinaji, heelij :/
lexotanilu protams ka iedzershu, kur nu bez taa, bet negribas ari parak daudz lai vakara pusee nekrit acis ciet...
bushu prieciga par vel kadiem ieteikumiem.

Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 13:02
Nodroðinies ar to validolu, lai karam gasîjumam ir glâbiòð. Visticamâk pietiks ar ðo droðîbas sajûtu. Ja droðîbai, kas ir, panikas lçkme neatnâks:)))
Un tâdâ dienâ panikas lçkmi vienkârði nelaidîs laukâ citi patîkamâki uztraukumi.
Diana
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 14:15
Es savu kâzu dienu godam izturçju. Lai gan saguru tik ïoti, ka 3. dienâ patiesi lietoju validolu - nebija palicis spçka nemaz,nemaz. Tikai uz vakara pusi kljuva jau labâk un izgâjâm ar vîru pastaigâties.
Bet, tad, kad patiesi vajag, organisms var izrâdîties ïoti izturîgs.
Es pat nelietoju nekâdas nomierinoðas tabletes tai laikâ. taèu saprotu Tevi, tomçr ceru, ka patiesi pats organisms saòemsies un nekâdas zâles nebûs vajadzîgas.
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 14:23
es jau ari klusiba ceru uz to, ka prats bus aiznemts ar citam lietam, bet tas nemierigas domas nak ik pa bridim galvaa un trakakais ir tas, ka jau domaju par izmainjam kaazu norisee lai izvairitos no spriedzes - meginu pierunat otro pusi saisinat viesu sarakstu lidz 40-50 cilvekiem 80 viesu vietaa, domaju par ceremoniju arpus telpam nevis baznicaa utt.
dusmas pashai uz sevi.

Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 14:26
Par ko dusmas? Tâ ir Tava lielâ diena un tai jâbût tâdai, lai Tev ir labi ;-)
No Arhiva
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 14:45
http://dr.lv/forums/read.php?f=3&i=89490&t=89490
ju
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 15:05
es izshaavu 100 gramus pirs gaaju un viss bija vienkaarshi perfekti:)
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 16:32
Es esmu iedomâjusies, ka kâzâs nevajadzçtu bût îpaðâkam satraukumam un bailçm, kâ citos publiskos pasâkumos, jo esam taèu kopâ divi mîloði cilvçki, ir kâ rokâ ieíerties un just atbalstu. Grûtâk ir, kad jâsaka publiska runa 100 cilvçku priekðâ un tu tiec vçrtçta sâkot ar zobu stâvokli, zeíu krâsu, izteikto vârdu un intonâciju un tad gan nav kur sprukt. Jâ tad vajag drosmi un païâvîbu .
Noskaòo sevi, ka tas bûs vienkârði un skaisti un ka tie ir tavi svçtki, kurus uztraukums nedrîkst bojât.



madara
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 16:36
Es ar gribeeju teikt ka kaazas jau nu nav taa reize kad ir jaauztraucas. Mees ar sievu viens otru miileejaam un mums bija "po barabanu" ko citi par mums domaa.
rrrrrû
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 17:21
es Tev uzrakstîðu runu.

"Dârgie kâzu viesi, esam ïoti priecîgi. Paldies, ka esat kopâ ar mums ðajâ nozîmîgajâ dienâ." tâlâk var bût nedaudz asaru un kautrs smaids.
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 18:31
es jau nerunaju par parasto satraukumu, bet gan par hipernervoziem cilvecinjiem kaa es, kuriem panikas lekmes var sakties arii veikalaa pie letes un sabiedriskaja transportaa, respektivi jebkuraa situacijaa kur ir ierobezota ricibas un kustibu briviba - nu nevareshu tachu es spredikja vidu skriet laukaa no baznicas ieelpot gaisu un nomierinaties, tauta nesapratiis...
bet paldies vienalga par uzmundrinoshiem vardiem :) iespejams jau ka es parspileju un viss bus kartibaa.

Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 19:10
Kâ saucâs filma par bçgoðo lîgavu. kur Gîrs un Robertsa spçlçja? Tur lîgava muka, muka un galu galâ tik un tâ apprecçjâs.
Dusma no cita pc
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 19:40
Bûsi aizòemta ar 100 citâm lietâm un Tev aizmirsîsies, ka jâkrît ìîbonî vai visâdi citâdi jâdistoniío!:)
Transportâ vai stâvot rindâ nâk lçkmes aiz garlaicîbas un slikta gaisa!
dakteris
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 22:16
Nesaprotu, kas tur ko uztraukties - nav jau eðafots.
Dusma no cita pc
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 22:23
Dakteri - pats ta esi precçjies/jusies?:)))
Nu ir stress ir, nekur viòð neliksies, tikai jâcenðâs tikt ar to galâ un viss bûs labi!
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 22:52
Dusma :))
Re: v-distonija un kaazas :/
01.09.2005 23:02
dakterim - ir tadas organisma reakcijas, kuras daziem cilvekiem ir grutak kontrolet. mana gadijumaa tas ir stress.

dusmai - visvairak satraucos par pashu ceremoniju...nu es neteiktu ka tur bus garlaiciba, bet bezdarbiiba gan un par taam 20 vai cik tur minutem es baidos visvairaak. ja nu saku tricet, drebet, un cinities ar elpas trukumu ko tad??? tu pati gan jau zini ka tas ir, esmu lasijusi tavus komentus forumaa.

johaidii! vai tiesham es viena uz shis pasaules ar tadu problemu???

zâlîte
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 08:13
labâk no rîta izdzert xanax, nekâ kabatiòâ turçt validolo, viòð taè smird !:)
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 08:54
ju ir taisnîba:) ierauj 100 g un stresi bûs òipoèom ;)
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 09:37
m&m - laikam jau tev taisnîba, labâk jau gadu pirms kâzâm kârtîgi iznervozçjies, izstresojies un izlem, ko labâk lietot kâzu dienâ - stipru alkoholu,vai stipras zâles. Pareizi, dari - uzkurini sevi, varbût pat izdosies noìîbt.



madara
heelijs
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 09:50
man piemeeram 100gr neliidzeetu pret stresu. alkohols veel vairaak pastiprina negatiivaas vegjetatiivaas reakcijas.

labaak zaales.

un nevajag tev kabatu, liigavainis tak buus kabatains, iedod vinjam kaukur iebaazt taas ripas nu, vinjsh teu buus vislaik pa rokai :)
Lilina
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 10:11
Es appreceejos pirms meenesha & ieprieksh arii mani shis jautaajums nodarbinaaja (kaa buus?), bet zini - goda vaards, tad nebija laika par to pat iedomaaties. Sirds sitaas, kad gaaju bazniicaa, bet tas bija savaadaak, tas bija uztraukums..taads patiikams. Nedzeeru ne zaales ne alkoholu (iznjemot glaazi shampja, kad liigavais atbrauca pakalj).
Arii pirms kaazaam nebija laika distonikjot...pa laikam uznaaca, ka nevaru paelpot, bet sanjeemos & nedomaaju par to...bija tik daudz daraamaa veel, kas jaanokaarto tieshi peedeejaas dienaas.
2 dienas peec kaazaam devaamies celjojumaa, arii tad viss bija ok.

Vieniigi, ko varu piebilst - no paarnjemshanaas & laikam no stresa/uztraukuma utt. nevareeju paguleet ne kaazu naktii, ne naakoshajaa, lai gan nogurums bija ljooooti liels. Bet tas pamazaam atgaaja...apmeeram nedeeljas laikaa. Vajaga daudz seksa :))))

Nevajaga gadu ieprieksh iespringt par to, kaa buus. Mees - distonikji esam diezgan stipri :))
Ar zaaleem nodroshinies - labaak jutiisies, bet deru, ka Tev taas nevajadzees! Un paarstaaj apcereet shitos: "ja nu man paliek slikti?"

Veiksmi & miilestiibu!
Alstere_m
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 10:30
"ja nu man paliek slikti" apceereet var. Nav iespeejams sliktaas domas ar varu no galvas izmest. Tikai jaameegjina arii padomaat "nu un tad, ja paliks slikti". Kas tad TIK briesmiigs notiks? Ja speesi pienjemt arii shiis domas, slikti nepaliks.
Un lai atsaucas "iists" distonikjis, kursh tieshaam ir nogjiibis;))) Savaa laikaa esmu 1000 licies, ka nu gan vaaks, bet nogjiibt nav izdevies.
ess
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 10:33
Izmçìini zâles laicîgi,kâdas dzersi,kâ Tevi tâs ietekmç,lai nav nepatîkami pârsteigumi.Vari iedzert NOVO PASSIT,sâc dzert jau daþas dienas pirms kâzâm.Nomierina.Vienîgi,varbût Tev vajag kaut ko stiprâku.
Viss bûs labi!
distonikje
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 17:38
...??... nevaru saprast shito distonijas paveidu, kad bail, ka paliks slikti klausoties maaciitaaja runu jeb nogjiibs no uztraaukuma...u tml... taa driizaak ir panika, ne?!! nav nekaa taada distonijai! distonijas trauksme ir savaadaka, nu nezinu, vismaz man. tur var savaakties, tur trauksme nerodas no patiikamiem paardziivojumiem, bet gan no baileem utml. nu nezinu, nu laikam jau katram savaadaak, man piemeeram, ir citi su***, paldies dievam, nav bail iet pa ielu, braukt transportaa, vazaatioes pa veikaliem, lidot lidmashiinaa, preceties un tml .... man citaadi... vai nu tie ir tikai fiziski nelabumi - nu pilna bukjete, liidz elpas zhnjaugshanai ciet un sirds un galva saap baisi, reibst, 'dulla' + slikta duusha.. nu viss iesp... Vai nu manas ''draudzenes'' fobijas - kancerofobija un sajukshanas fobija ( bet tas, iespeejams, nav distoniajs tieshs simptoms, bet sekas jeb distoniajs 'maasas', kaut kas blakus, kam pamataa asteenija- vaaja nervu sisteema...tur jau daudzas taas lietas ir liidziigas, bet nav viens un tas pats)

jebkuraa gadiijumaa lai veicas!
rrrru
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 19:30
ja gipst klausoties macitaja runu, tad ista vieta butu pie exorcista, nevis spamot dazados forumos
Dusma no cita pc
Re: v-distonija un kaazas :/
02.09.2005 20:47
Pilnîgi piekrîtu Alsterei - neviens distoniíis vçl nav noìîbis, îpaði atbildîgos momentos!
Bez tam ieíeries lîgavainim elkonî un nevelc ðpiïkas uz 11 cm!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: