vîrieði lepni?

Aizsāka jam 

jam
vîrieði lepni?
02.09.2005 08:31
Kas par jokiem. Jau vairâkas reizes ejam ar sievu uz kalançtiku un tur tikai sievieðu dzimums vien ir. Vîriðíi iet garâm tikai uz trenaþieriem. Tâ varçtu bût, ka kârtçjais stereotips par kalançtiku kâ sievieðu nodarbi, neïauj viriðíim tur piedalîties? Man liekas, ka tas dîvaini :)
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 09:30
Es kad intensiivi treneejos tad gaaju gan uz svaru briivo svaru zaali, gan trenazhieriem, gan kalaneetiku.
gh
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 14:20
mana, protams, stereotipu dikteeta izveele - bokss + trenazhieru zaale...
taadas slodzes kaa boksaa, neesmu izbaudiijis nevienaa citaa no sporta veidiem, kuros ir bijis tas gods trenneeties. Un taas prasmes, ko shie treninji man dod, arii ir naacies izmantot.

luuk viens viirietis un 3 iemesli, kaadeelj vinjsh neiet uz kalaneetiku ;D
andzhs
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 18:03
Autor man savukaart diivaini liekas tie viiri, kas iet uz kalaneetiku.
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 19:26
Tad jau visas nopietnaas austrum ciinjas arii ir diivainas 8-)
zb
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 19:30
kas taa kalaneetika iisti ir?
dakteris
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 20:36
Katrs var darbotioes kur patîk -vai tam ir nozîme lai par to ðeit runâtu.
Re: vîrieði lepni?
02.09.2005 20:50
A palielîties?
murciòa
Re: vîrieði lepni?
03.09.2005 09:36
es ar to esmu novçrojusi, ka uz kalançtikâm iet tikai sievietes.. man tam ir tikai viens izskaidrojums - vîrieðuprât, tas nav vîriðíîgi, tâpat kâ gatavot çst vai mazgât traukus :(
iesaku arî veèiem aiziet uz kalançtiku, jo ïoti labi izstaipa muskuïus un arî nervus nomierina...
ridaiku
Re: vîrieði lepni?
03.09.2005 10:16
nu ja ka stereotips. tas pats ar jogu - kaut vai vîrieði ir, bet tomçr procentuâli daudz mazâk nekâ sievietes!
ridaika
Re: vîrieði lepni?
03.09.2005 10:17
nu ja ka stereotips. tas pats ar jogu - kaut vai vîrieði ir, bet tomçr procentuâli daudz mazâk nekâ sievietes!

Re: vîrieði lepni?
03.09.2005 11:29
tas nav lepnums tas ir slinkums
zb
Re: vîrieði lepni?
03.09.2005 22:12
laikam slinkums. man piemeeram liekas ka trenazhieru zaalee, peldot vai speeleejot tenisu stundas laikaa ieguustu vairaak kaa staipoties vai vienkaarshi leekaajot.
Re: vîrieði lepni?
04.09.2005 23:01


kalaneetika gan ir krietni pataalu no leekaashanas un vienkaarshas staipiishanaas. Kad es gaaju uz shiim nodarbiibaam, pa retam redzeeju zaalee arii vienu puisi. Puisis kaa ozols, svaru zaalee cilaa taadus dzelzhus, kas sver krietni vairaak par mani ... ;) bet notureet ilgaaku laiku stingras rokas plus veel izpildiit vingrinaajumus ar taadaam pashaam stingraam nu kaut kaa vinjam nesanaaca.
Re: vîrieði lepni?
04.09.2005 23:17
cilvçki ir daþâdi
nekur neviens nav pierâdîjis, ka aktîva sporta cienîtâjs nodzîvo ilgâk, vai mazâk slimo (es nerunâju par ïoti mazkustîgiem, resniem u.t.t. cilvçkiem)
fiziska aktivitâte ir paðsajûtas jautajums - citiem patîk, citiem pilnîgi pietiek ar ðaha spçlçðanu
Re: vîrieði lepni?
04.09.2005 23:34
mana sporta zale Londonaa esmu shad un tad paverojusi aerobikas nodarbibas (nu vismaz kaut kas lidzigs tam), kur Latvijas apstaklos piedalitos tikai sievietes, bet sheit vismaz 50% ir virieshi. prieks skatities! varbut tas ir Latvijas virieshu parprastais macho-isms, ka ists vecis ar tadiem "niekiem" nenodarbojas...?
zb
Re: vîrieði lepni?
06.09.2005 18:40
viirieshiem macho-isms, sievieteem - sievishkjiigums. :)
neesmu kautkaa maniijis PAARAAK daudz sievieshu starp nosviidushiem teevainjiem cilaajot svarus. ja nu vieniigi ielec vienaa trenazhierii uz 5aam minuuteem un ar to arii viss beidzas.
droshi vien ka tas saistiits ka sievietes grib slaidas liinijas, bet viirieshi muskuljus....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 1?
Ziņa: