Dakteri! Iedroðiniet mani :)

Aizsāka sapòotâja 

sapòotâja
Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 11:35
Man tûlît bûs 30. Par spîti visam, ko zinu par dzîvi un darbu :) , gribu iet uz rezidentûru. Vienîgais, kas mani attur ir tas, ka praktisku darbu medicînâ esmu darîjusi maz un sen. Un baidos, ka nespçðu iegût praktiskas iemaòas augstâ kvalitâtç, jo mâcîties vçlos specialitâti, kur ir arî íirurìija - tur, kâ zinâms, jo vairâk dari, jo labâk sanâk :).
Lûdzu sakiet, ka viss ir iespçjams. :)
kaads naivums Tavos gados...
zuu
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 12:52
tik uz priekðu!!! :)
Spilgts piemçrs Aksels Munte, ja kautko ïoti vçlâs... ir jâdara, nevis jâprasa padomi citiem!!!
Kâdreiz arî sapòôju kïut par ârstu, bet nu sanâca, ka nesanâca, ja man bûtu tava izglîtîba, tad nedomâtu ne mirkli!!! Kaut gadu man vairâk kâ tev!
Lai veicas!
jana
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 12:56
Meeginiet!!! Obligaati!!! Un neklausiet tos, kuri atrunaa!!!
ledus
gh
02.09.2005 13:33
Nu protams. Ja 30, tad sen jau bija laiks kljuut par vecu cinisku zirgu.
Starpcitu, es domaaju par to pashu, par ko autore. Un gadu man vairaak. And so? Darba dziive veel ljoti gara. Kaapeec ne?
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 13:36
tas , ka darba dzîve ir gara , tas gan
man vçl gadi 20 , bet jau tagad gribas beigt
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 13:36
He. Es ar griibeeju teikt ka ja tu kaut ko ljoti veelies tad neprasi citiem padomu. Sachakarees tev tikai praatu.
...Shaubos, ka kjirurgjijaa Tev kas sanaaktu...........Nedziivo iluuzijaas...
Vai Tev gjimene(beerni) ir ?
...
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 14:27
Manas domas- ja meegjinaat, tad aarpus Latvijas. Kaut vai rezidentuuru, peec tam var braukt atpakalj un veidot praksi. Tur vismaz rezidentam naudu maksaa. Ja nu vieniigi ir sponsori :-)
sheit rezidentam arii maxaa naudu, ja tiek buzheta vieta...ja nemaldos kaadi 150 Ls...:))) he he he
...
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 15:17
150 uz papiira :-) (man shjiet, vai nebij pat 160). Un par topeecaak izsuuta uz "valstij vajadziigu vietu" kaa labaakajaas padomijas tradiicijaas :-) vai viszheeliigi ljaut atmaksaat valstij tos 10Tk
3000 maarcinjas vai 4000 dolaaru man patiik labaak :-)
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 15:21
man ir 250 , tâ kâ par darbu vispâr bez atbildîbas 150 ir ïoti daudz
jana
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 15:37
No augusta vai septembra rezidentiem alga 220 Ls uz papiira. To4no zinu, man bijushie grupas biedri maacaas rezidentuuraa. Bet peec tam gan vajadzees uz laukiem braukt straadaat...
...
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 15:51
Patiesiibaa- man nav nekas pret laukiem :-) Vairaak pret to kaa tas notiek. Kaa arii pret to, ka Tevi apmaaca terciaaraa liimenja stacionaaraa straadaat ar tur eesaoshajaam tehniskajaam iespeejaam un peec tam nosuuta uz vietu, kur dg jaauzstaada peec uriiina kraasas un pulsa. Nu gluzhi kaa Hipokraata laikos :-)
rezidente
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 15:55
Daudz, nedaudz, bet grûði ir. Varbût vieglâk rîdziniekiem, kam par to naudu vçl nav jâmeklç dzîvesvieta îrçt.

P.S. Nezinu nevienu rezidentûras beidzçju, kas nebûtu ciniíis kïuvis, to òem vçrâ. Bet mçìinât jebkurâ situâcijâ vajag. Lai pçcâk nav jânoþçlo nemçìinâðana.
Autors: ...
Datums: 02-09-2005 15:51

Patiesiibaa- man nav nekas pret laukiem :-) Vairaak pret to kaa tas notiek. Kaa arii pret to, ka Tevi apmaaca terciaaraa liimenja stacionaaraa straadaat ar tur eesaoshajaam tehniskajaam iespeejaam un peec tam nosuuta uz vietu, kur dg jaauzstaada peec uriiina kraasas un pulsa. Nu gluzhi kaa Hipokraata laikos :-)
________________________________________________

Nu un kas tur slikts... Man nav probleemas peec uriina kraasas un pulsa, ja taa nav norma, to dariit... ;)))
...
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 16:16
Ja cilveeki taa arii tiktu maciiti, tad vinjiem taa ar nebuutu probleema. Lai gan kopumaa- pat Tavu apgalvojumu ljoti stingri apshaubu :-)
Autors: ...
Datums: 02-09-2005 16:16

Ja cilveeki taa arii tiktu maciiti, tad vinjiem taa ar nebuutu probleema. Lai gan kopumaa- pat Tavu apgalvojumu ljoti stingri apshaubu :-)
______________________________________________________

Es atkal apshaubu Tavu teoriju un praksi...
Neviens Tev neliedz to apshaubiit... -)
...
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 16:33
Taadeelj arii ar tiiru sirdsapzinju turpinaashu to dariit
;))))))))
dakteris
Re: Dakteri! Iedroðiniet mani :)
02.09.2005 20:28
Mçìiniet , obligâti varu teikt , ka es îsti savâ specialityâtç strâdât , kad man bija jau pâri 30 gadiem, pie tam tas bija agrâk.
Aurât atgriezos no tikðanâs ar studiju biedrençm- viena kârto papîrus uz Norvçìiju, otra uz Franciju :-)
Mums- zem 30 :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: