vçnas

Aizsāka need help 

need help
vçnas
02.09.2005 11:53
Man ir tikai 19 gadu,bet vienai kâjai jau ir vçnu problçmas. Nezinu,kâ to zinâtniskâk nosaukt, bet trijâs vietâs ir tâdi kâ bumbulîði - divi ir saskatâmi, bet treðo var sataustît, tomçr tas ir daudz lielâks nekâ pârçjie. Pie kâda ârsta man griezties un vai varçtu ieteikt tieði kâdu,ka praktizç Liepâjâ,jo uz Rîgu braukt man sanâk pârâk dârgi :(.
krivais
Re: vçnas
02.09.2005 12:34
Par Liepâju - nezinu, bet vismaz 1 rezi specam parâdîties vajadzçtu - rekomedçju Mauriòu vai ûdri Vesel. centrâ 4
dakteris
Re: vçnas
02.09.2005 20:43
Kompresijas zeíubikses, venotoniskus lîdz. , ziedes ârîgais lietoðanai izslçgt ilgstoðu slodzi vertikâli ( kâjâs ) , ilgstoðu sçdeðanu, ðauru apìerbu, augstpapçþu apavus, jâbût regulârai vçdera izejai. Vingrinâjumi kâju muskulatûrai ( horizont. stâvoklî ) diafragmâlâ elpoðana.
..............
Re: vçnas
02.09.2005 21:19
paraleli pamegini padzert venorutonu (tabletes).
alla
Re: vçnas
03.09.2005 01:29
un ko tad îsti tie ''bumbulîði'' nozîmç?? man arî tâdi uz kâjâs - nu tur, kur ir pirksti nedaudz augstâk. nav tâ kâ tas izskatâs pie varikozes, bet gan tâdi kâ jau augstak minçts - pâris bumbulîði kas izspieþas no kopçjâ vçnu zîmçjuma..... kas tie ir???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 6?
Ziņa: