dzert zaales vai nee?

Aizsāka ponchiks 

ponchiks
dzert zaales vai nee?
02.09.2005 17:39
vai saauksteejoties uzreiz obligaati ir jaadzer zaales? varbuut ljaut lai vispirms organisms pats paciinaas?
Re: dzert zaales vai nee?
02.09.2005 18:03
ponèik, ja visi domâtu kâ tu, sabeigtu aknu un hospitâlo infekciju bûtu daudz mazâk :)
dakteris
Re: dzert zaales vai nee?
02.09.2005 20:46
Var nelietot zâles , tikai jâmâk organismam palîdzçt - lai strâdâ imunitâte ja vien to var atïauties.
Dusma no cita pc
Re: dzert zaales vai nee?
02.09.2005 20:48
Lûdzu ne tik filosofiski - konkrçtâk!
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 01:09
Es teiktu ka saauksteejoties vispaar nekaadas zaales nav jaadzer. Vismaz saakumaa noteikti nee. Jo saauksteeshanaas kaa likums ir viirussaslimshana bet kaa zinaams pret viirusu zaalju praktiski nav.
...
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 01:10
Nu kaapeec taa-pret HIV nedaudz ir (vismaz aizkavee), HCV saka pat, ka aarstee...
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 01:11
pret Herpes arî ir ziedes, kuras aizkavç replikâciju...
...
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 01:12
Oi un shitais pats remantadiins taksh ka gripas viirusam ko tur nodarot. aaa, un veel Relenza (zanamiviirs) ar tam gripas neshkjiistenim kaut ko nelabu dara...
grieta
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 09:51
Ok, juus tik gudri runajat, bet tad luudzu pasakiet ko konkreeti dariit, ja cilveeks ir saauksteejies?
Labi ja saap tikai kakls un ir iesnas, tad eedu tik loketus un dzeru daudz teejas, bet ja saakaas drebulji, galva dulla.. Ko tad? Gaidiit lai organisms ciinaas pats, kameer shii saauksteeshanaas paariet arvien smagaakaa stadijaa...???
Dusma no cita pc
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 10:00
Viss atkarîgs no imunitâtes - viens ar gripu vai saaukstçðanos guï 2 nedçïas mâjâs kâ beigts un ir apkrâvies ar veselu zâïu un antibiotiku arsenâlu, cits bez zâlçm tiek pa 2 dienâm uz pekâm.
Es, piemçram, konsekventi neko izòemot tçjas un niknus deguna pilnienus nelietoju un man ir ok, daþreiz pasildu degunu vai paelpoju kumelîðu tçjas tvaikus.
Ar tiem visiem loketiem ir tâ, ka viòi neko neârstç, tikai drusku atvieglina (varbût) simptomus uz sûkâðanas brîdi.
grieta
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 10:28
Zinu, ka neaarstee, bet teiksim aizsitam degunam atvieglo elposhanu, kas man nav mazsvariigi, lai izvairiitos no nosmakshanas ;) Man pilieni liidz shim nekaa nev liidzeejushi, tik sachakareejushi degunu :(
nu gan-
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 10:46
Iesnâm , ja var-nav asinsspiediena problçmas -RINODEKS , tas nebojâ degunu .
Re: dzert zaales vai nee?
03.09.2005 11:18
grieta - nu ja galva dulla un drebuïi, tad var Cold Symptoms Relief vai Coldrex vai ko tml. bet tie arî neârstç, bet tikai atvieglo simptomus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 21?
Ziņa: