pie kaa griezties

Aizsāka ilbi 

pie kaa griezties
03.09.2005 13:57
sakiet , vai kads nepateiktu pie ka griezties (kadu labu arstu vai arstniecibas iestadi)
man jau 5 menesus ir paaugstinata temp.37,2 -analizes neko neuzradija,k gimenes arsts neko nevar darit. Vel es biezi slimoju ar kakla iekaisumiem-bet temp. paliek arii tad, kad esmu izveselojusies un kakls vesals.
Lozanna
Re: pie kaa griezties
03.09.2005 14:09

zin, vispaar es ieteiktu ar mekleetaaju paarmekleet dr.lv laba terapeita mekleejumos, kursh tev noziimee kompleksas, visaptveroshas analizes.

Uz aatru roku, kameer meklee terapeitu, visbiezhaakie iemesli (bet nav teikts, ka tev taa buus) paaugstinaatai t':

Mana personiigaa pieredze (citiem varbuut cita pieredze)

Latvijas Gjimenes Centraa:
pie ginekologa - nomainiit pretapaugljoshanaas tabletes, nonjemt vispaar nost tableshu lietoshanu, uztaisiit ultrasonograafiju olniicaam, dzemdei - vai kaut kur nav sleepts iekaisums.

pie endokrinologa - hormonus.

Kaa ginekologji rekomendeeju Iru Smilshkalni. Paskarba, bet ljoti zinosha.
Vinja ir ginekologje-endorinolgje.

pie psihoterapeita - biezha slimoshana, paaugstinaata t' var buut arii no ilgstoshiem, neatrisinaatiem konfliktiem. Tur neko nevaru rekomendeet, katram savs psihologs jaatrod pasham. Man un veel 1 cilvim bija galiigi garaam psihologs, kursh peec tam paliidzeeja daudziem cilvekiem.

paarbaudies uz tuberkolozi - neliela, paaugstinaata t' var buut no tub infekcijas.

paarbaudi sirdi - velokariogramma.


Man tureejaas pusgadu paaugstinaata t', biezhi slimoju, hronisks kakla iekaisums.
Paliidzeja: (nezinu, kas tiesi no taa visa):
- nonjemt pretapaugljoshanas tabletes (kuras biju lietojusi 5 gadus ar ikgada meenesha paartraukumu)
- atrisinaat sasaapeejushas probleemas ar karjeru, izgliitiibu, gjimenes dziivi.
- pusgadu pastaigaat pie adatu terapeita
- vairaak ikdieniskjas fiziskas slodzes, vienmeeriigaak sadaliit gariigo slodzi.

bet katram arsteeshana ir ljot individuaala.
belisima
Re: pie kaa griezties
03.09.2005 14:12
Citiem sada paugstinata temp.ir norma.Citadi ir, ja pie sadas temp.juties slikti...
dakteris
Re: pie kaa griezties
03.09.2005 17:47
Varbût infektoloìijas centrâ ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: