ja iekoþ çrce?

Aizsāka kikimora 

kikimora
ja iekoþ çrce?
05.09.2005 10:39
Vai kâds zin, cik maksâ tâ immunoglobulîna (vai kâ viòu sauca) pote?
kikimora
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 11:18
Un vai ir jçga dzert remantadînu? Citi ârsti iesaka, citi neiesaka...
Beisiks
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 11:54
Kikimora, tagad esmu gudra - pirms 2 nedçïâm man iekoda tâ draòíe :(
To potes devu rçíina uz íermeòa kg. Man (svars 80kg) tâ izmaksâtu Ls 80 aptuveni :(
Kad iekoda çrce, pazvanîju âtrajiem un uzòemðanai - laipna daktere/feldðere(?) skaidroja, ka îstenîbâ jau to remantadînu neesot vçrts dzert.
kikimora
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 12:10
Bet sirdsmieram? Lai paliek vismaz ilûzija, ka kaut kas ir darîts:)
rrrrrû
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 12:20
sirdsmieram aizej uz laboratoriju
vece
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 14:01
man pirms 2 gadiem piesûcâs çrce - bija tâ dîvaini piesûkusies - nebija vçl pilna ar asinîm, bet nu knapi nost dabuju... tad biju vçl studente naudas nebija - sâkumâ biju ðokâ - ko darît utt... bet beigâs stresi pârgâja - gâja dienas un tpu tpu tpu - nebija laikam inficçta - laikam paveicâs...
bet par to potçðanos pret çrèu encifalîtu - dzirdçju, ka vienu puiku ârsti sapotçjuði - un viòam palicis slikti , bijis pilnîgi paralizçts (ar encifalîta pazîmçm)
A teorçtiski nevar bût tâ, ka cilvçkam paðam izstrâdâjas pretencifalîtu kâda pret viela? - jo es atceros, ka bçrnîbâ laukos diezgan bieþi bija çrces piesûkuðâs - nevar bût, ka visu laiku veicâs...
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 14:10
to vece )) Cik jus esiet veiksmiga )))) Lotto nemeginajat spelet ))))) (mierigi smaida) Pusim vareja iestaties kada alergiska reakcija uz globulinu. Tas var gadities jebkuram uz jebkadu medikamentu. Vienalga kadu. Un drosi vien sis stasts ir no serijas - ko pastatstit tumsa istaba draudzenei )))))

Remantadinu - nav verts dzert

to kikimora
Sirdsmieram un realai drosibai javeic laicigu vakcinaciju. Bet tagad globulinu un erci laboratorija. Starp citu, lidz 18g globulins bez maksas.
kikimora
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 14:41
Çrce palikusi meþâ, nebij stipri iegrauzusies. Globulînam ar' jau par vçlu (esot 24st. laikâ jâievada) . Ja nu gadîjumâ tâ neðíîstene ir bijusi inficçta (tfu, tfu!) cik drîz un kâdus simptomus gaidît?
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 14:45
Cik es zinu tad imunitaate veidojas arii ja to encefaliitu izslimo vieglaa veidaa.
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 15:03
Globulînu var ievadît 72 h laikâ.
Re: ja iekoþ çrce?
05.09.2005 15:51
Skatoties uz ko, encefalits, vai berelijas gaidiet ))) Bet simptomi paradas pirma nedela un lidz 3-4 nedelam. Te nesen bija tema par so, pameklejiet ludzu. Tur smalki sarakstija visu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: