Probleemas ar potiiti

Aizsāka Daciite 

Daciite
Probleemas ar potiiti
05.09.2005 15:47
Paaris meenes'us atpakal' speeciigi sastiepu potiiti (biju arii pie traumatologa, kurs' konstateeja, ka luuzuma nav). Pagaajis jau ilgs laiks, bet joprojaam man ir sajuuta, ka potiite ir "kaa bez satura" - pie mazaaka neveikla pagrieziena saap un "mez'g'aas".
Esmu aktiiva dziivesveida piekriteeja un mana saapos'aa potiite man sagaadaa ne mazums probleemu.
Varbuut kaadam ir bijusi liidziiga probleema un var ieteikt kaadu viedu padomu (elastiigo apseeju neesaaju jau otro meenesi un arii aarstnieciskaas ziedes smeereeju).
Dace
Re: Probleemas ar potiiti
05.09.2005 15:51
Lai pilniigi izzustu sekas jaapaiet vairaakiem gadiem.
belisima
Re: Probleemas ar potiiti
05.09.2005 15:56
turklat potite vienreiz sastiepta,klus par muzigo vajo punktu.Ta ir aktiva locitava un tik atri ta nesadzis...
Re: Probleemas ar potiiti
05.09.2005 16:00
Varbût bûs labi. Jaunîbâ tik stipri sastiepu potîti, ka nâcâs nedçïu gultâ pavadît. Bet sadziedçju un vairs nekad problçmu nav bijis, pat turpinot aktîvi sportot pçc traumas.
Uldis L.
Re: Probleemas ar potiiti
05.09.2005 17:15
Mana pieredze. Es biezi speleju basiti un ir bijusi lidziga problema. Potites locitavu saites nostiprinaju isa laika ar vingrinajumu palidzibu, aizakeju 8 kg svaru bumbu ar pedu, tad parliku pedu par kreslu , lai brivi karajas ar visu bumbu un lokot potiti celu augsa kadas 15-20 reizes. un ta kadi 2-3 piegajieni ar katru kaju. Teicams rezultats bija jau nedelas laika, potites ir ka no dzelzs. Sad tad atkartoju lai uzturetu. Bet nezinu vai tev deres, jo tu izklausies pec trauslas vaja dzimuma parstaves. Varbut vieglaku svaru ?
belisima
Re: Probleemas ar potiiti
05.09.2005 19:43
Ar treniniem tiesam var nostiprinat saites,tika tas jadara saudzigi un uzmanigi,lai nesanak pretejs efekts,vislabak vismaz pirmas 10reizes fizioterapeita uzraudziba
Re: Probleemas ar potiiti
06.09.2005 09:05
Paldies par padomiem!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 3?
Ziņa: