Vajsh deguns , tek asinis pa degunu...

Aizsāka Aldx 

karo4 kopsh atceros jau no bçrnibas bijis vajsh deguns , biezi teceja asinis pa degunu 6,7 gadu vecumâ , tapec braucu uz slimnicu piededzinat jaatdzist ka efekts islaicigs .., laika gaida ejot cik atceros vienmer pie iesnam , vasara pec parkarshanas , vai vienkarshi rakajot degunu , sak nezheligi gasties asinis . Esmu bijis pedejo 5 gadu laika pie 3 loriem , bet deguns ka vajsh ta vajsh ..... netek jau man tik biezi , pedejos 4 meneshus vispar nebija ne reizi tecejis , tikai atkal pirms 3 dienam sakas probelmas , trennina parkarsu saka tecet , un shodien atkal . Vienigais ko es dariju panemu vati ar udeòradþa pârskabi (vai ka vinu tur sauca) un liku deguna , ta sakot efekts islaicigs ...... ko iesakat , lai noverstu shito , bus jau jaiet pie lora , tikai pagashgad ziema kad biju pie lora , jo baigi teceja sainis iesnu laika , vins man piededzinaja izrakstija kautkadas zales un vel smeri specialu , un pilinamo eïïu visu izdariju ka nakas , aizeju pec 1,5 nedelas saka ka viss tagad labi , nebushot problemas iztereju pari 10 ls , jâ tikai pec 5 dienam saka atklat tecet pec stiprakas degunu shaukshanas ... atceros vina man teica (lors) ka problemas esot tapec ka esot slikta gïotâda , kuru vajadzetu uzlabot , tad nebutu problemas , jo parasti piededzinot asins vadi viegli traumejami ja glotada slikta .... nu tak iesakat kaurko, zb staigat apkart ar vaju degunu , citreiz sanak kauties , viens siks pidars( atvainojiet) trapa pa degunu , man sak nereali tecet asinis un esmu bezspecigs lai gan esmu pietiekmai uzka4ajies, no malas smiekligi izskatas :D

P.S pats stulbakais kas var but ka sâk tecçt pilnigi ne noka ,tas jau liecina ka deguns ir vispar galigi vajsh , piemeram sezhu klase peksi sak gasties asinis , lol......
Nezinu kas tev par vainu ar to degunu, bet manam vîram ârsts ieteica askorutînu - asinsvadu stiprinâðanai. Palîdzçja.
Piekrtu dudai visbiezak pie asinosanas vainojumi trauslie asinsvadi deguna glotada...
Manai meitai ar taadas problçmas.Ir arî piededzinâts.Mana draudzene-daktere ieteica bieþâk iesmçrçt degunu ar kâdu eïïiòu,var propolisu eïïâ.Pamçìini.
a man paòçma un piededzinâja tos asinsvadus ar elektrîbu ârsts. taga vispâr vairs netek- pat ja sanâk spçcîgi ðòaukt degunu. bik sâpçja toreiz, bet taga vismaz vairs nav klapatu ar asiòojoðu degunu katru rîtu un katru vakaru...
silti iesaku pamçìinât askorutînu. Man palîdzçja :))
Varbût der arî pakontrolçt asinsspiedienu? Ja ir augsts, asinsvadi bieþi vien plîst.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 24?
Ziņa: