fçèu izmeklçðana

Aizsāka kerija 

fçèu izmeklçðana
05.09.2005 19:44
Nepiecieðama fçèu izmeklçðana uz koprogrammu: saprotu, ka aptiekâ jânopçrk analîþu trauciòð & jâievieto nedaudz fçces. bet cik svaigâm viòâm jâbût? Vai ja no rîta to mâjâs izdarîðu, vai pçcpusdienâ pie ârsta vçl bûs derîgas?
Vienkârði ðâdas analîzes veikðu pirmo reizi... tâpç tâda nezinâðana
belisima
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 19:49
Jo atrak nodosi jo labak...
kkkkk
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 19:51
bet vai nevar traucinaa, kas nav pirkts aptiekaa??? piemeram, kadaa tuksâ , aizkruvejamaa krema traucinaa???
belisima
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 20:00
nemaku teikt zinu,ka piem.nodot urinanalizes megenite ir iebers specials pulveritis ko nedrikst izbert.Jautajums kapec tev arsts sadu traucinu neiedeva?
lila
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 20:10
Kas ir koprogramma?
Nu bet Tu tak nevari kakât pçc pavçles, kad nâks, tad ieliec. Trauciòð tak ir lçts, vai ta labâk likt ðpickastç kâ pad. laikos!
Pagaidi, gan ku! atbildçs!
to belissima - Kâds pulverîts, ko murgo!!!
belisima
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 20:23
neko nemurgoju pedejas divas reizes kad ambulatori nodevu analizes,man iedeva stoobrinu,kura apaksa bija pulveritis,ko piekodinaja neizbert.Varbut tas nav visos gadfijumos,tik siki nepateiksu
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 21:21
Nezinu. Sen kaku neesmu nodevis. Paprasiishu draudzenei un tad pateikshu. Bet man liekas ka tagad polikliinikaa vai aptiekaa var nopirkt spec. traucinju un tas ir ljoti eerti jo vinjsh ir tiirs un labi aiztaisaams. Kaku vajag to svaigaako. Peedeejo kas iznaakusi:)
Re: fçèu izmeklçðana
05.09.2005 21:28
Nu jaa. Ir tieshi taa kaa es jau uzrakstiju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: