Depresija - atkal!

Aizsāka Maigucis 

Depresija - atkal!
06.09.2005 13:54
Man psihoterapeits pirmskâda laika noteica diagnozi depresija un izrakst;ija daþâdas zâles tajâ skaitâ antidepresantus, dzçru apmçram 8 mçneðus, it kâ depresijas pazîmes nozuda, bet man nepatika kâda es biju, tâda kâ flegma. Vienu vârdu sakot nevis es - enerìiskâ sievieta , bet flegma! Pagâjuði apmçram pâris mçneði, kopð nometu tos antidepresantus, un man liekas ka atkal depersija klât, bet tikai daudz trakâk izpauþas - nogurums, nespçks, neko negribas darît, ðausmîgas galvas sâpes, kas izraisa vemðanu, svîðana, sirdsklauves,vienu vârdu sakot, pakârties gribâs, jo nav iespçjams strâdât ne dzîvot ðâdâ stâvoklî. Biju atkal pie ârsta, pie cita, skaka atkal depresija, vai tieðâm atkal jâdzer antideprrsanti? Vai citas metodes navr mani atgriezt dzîvei? Un pie reizes, vai nevart ieteikt labu psihoterapeitu?
...
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 14:01
Nu, gadaas, ka zaales jaadzer visu muuzhu.
Tu ko gribi teikt, ka cits nekas nepaliidzçs, kâ tikai zâles?
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 14:19
Es uzskatu ka zaales izdara to darbu ko cilvim pasham ar sevi vajadzeeja izdariit. Un ja ir izdariita shii izveele un ljauts taam zaaleem mainiit savu psihisko staavokli tad peec tam ir ljoti gruuti vai pat neiespeejami pasham seviiko mainiit jo doma ka zaales to var izdariit tavaa vietaa atnjem peedeejo ticiibu saviem speekiem.
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 14:22
Shoreiz ku! ir taisniiba. ;)
...
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 14:27
Man domaat buutu jaadiferencee reaktiivas depresiivas reakcijas no, piemeeram, lielaas depresijas. Taa kaa tik vienkaarshi nebuus viss.
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 14:32
> ...

Tur jau tas suns ir aprakts.......
Es ieteiktu aiziet pie psihoterapeita un no sirds izrunaaties... Un tad Dr. redzees - kas un kaa.....
Psihiatrs - extreemsituaacijaas.
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 14:38
Ja nav reaktîvâ depresija, tad paðam koriìçt cçloòus, kuri ir pârâk slçpti un seni, var palîdzçt tikai psihoterapeits. Tâ ir izveseïoðanâs, varbût ne absolûta, bet tomçr. Uz traumatiskajiem apstâkïiem/situâcijâm/vardabîbu bçrnîbâ ne visiem reakcija ir depresija, to pamatâ nosaka iedzimtais nervu sistçmas tips. Bieþi alternatîva ir alkoholisms, narkomânija, noziedzîba. Nedomâju, ka tas ir labâk, vismaz apkârtçjiem. Un ir arî tâdi laimîgie, kam sekas nepaliek.
Liana
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 15:34
Jaaa,jaaiet pie psihoterapeita!!!!!
Maiks
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 15:39
domaaju kazaales jaalietot tikai kaa peedeejais variants kad tieshaam neko citu nevar dariit.. tachu liidz tam jaadara viss lai organisms pats dabiigaa celjaa savestos kaartiibaa.. man arii bija probleemas ar veseliibu bija gan veeders gan sirds chupaa.. zaales bija jaarij nenormaalaa daudzumaa bet nu es izdomaaju taas papildinaat ar dziives veida mainju... meegjinaat nenervozeet, iet laiciigi guleet, pareizi eest, iet uz tren zaali, uztver visu pozitiivu un ar smaidu cik iespeejams un veelaak man taas zaales vairs nebija nepiecieshamas.. vienkaarshi ir jaamaina dziives veids jo taas slimiibas jau lielaako ties dabuutas dziives laikaa pie nepareiza dziives veida nevis iedzimtas... neviens jau nepiedzimst ar depresiju .. taa rodas veelaak
Rabbit
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 15:50
Depresija nav tikai psiholoìiska vaina. Cilvçka smadzenes nesaraþo serotonînu, tâpçc ar antidepresantiem to dod kâ vitamînus. Bet vajag atrast îstos, jo tiem ir daþâda iedarbîba. Un nevajag stresot no tâ vien, ka jâdzer zâles. Lai ârsts piemeklç pareizâs, piemçrotâkâs, utt. Ir daþas ne pârâk dârgas. Un vçl- jâsameklç arî labs psihoterapeits, ja var atïauties. Bet tas vien neko nedos, jo psihoterap. serotonînu neraþo... Zâles bieþi vien jâdzer paaugstinâta sasprindzinâjuma, pârdzîvojumu periodos, rudens- ziemas periodos, utml, kad ir lielâks risks. Bet tas nebût nav visas 365 dienas gadâ. Jâpalieto kâdi 2-3 mçneði, tad atkal var pârtraukt. Un vispâr- serotonînu sauc arî par prieka vitamînu, tâtad papildus jâatrod nodarbe, kas sagâdâ prieku. Jebkas, kas tevi dara priecîgu. Un vçl... Un vçl.. Varçtu par to daudz rakstît, bet ne jau te...

Ja vçlies, mans mails: rabbit22@tvnet.lv

(Visu laiku man ìimenç ir viens depresîvais, cînâmies veiksmîgi. Bet vienu brîdi bija pat divi...Tâpçc man ir zinâma pieredze) Veiksmi Tev!
raimonds
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 16:19
varbuut vajag aiziet pie psihoterapeita
katraa zinjaa ja meegjinaajumi pasham aktivizeeties un ko radoshu dariit neliidz, situaaciju mainja utt, tad pats galaa netiksi
Maigucis
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 16:54
Paldies par padomiem, bet tur jau tâ lieta, ka es zinu, ka vajag atrast nodarbi sev priekam utml., bet ja tev ir tik slikti , ka no gultas nevar izkâpt, pastrâdât nevar, nu kâda tad cilvji ðeit prieka meklçðana.
Nu iesakiet takð kâds labu psihoterapeitu, please.
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 16:58
Viesturs Rudziitis. Shkjiet, vinjam ir privaatpraxe Juurmalaa.
Anita Kanele - salons ANITA Briibiibas ielaa.
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 16:59
to Maigucis
Psihoteraipeitu ieteikt nevar, tas ir ïoti indviduâli - katram der savs, lai palîdzçtu. Svarîga ir cilvçciskâ saskaòa. Tu nekad nevarçsi uzticçties ps.t., kurð Tev nepatiks.
Varçtu nosaukt haltûristus, bet tas nebûtu korekti.



Ziòojums rediìçts (06-09-2005 17:00)
nav logjikas!
06.09.2005 17:12
to Alstere
Bet pie kura tad aiziet? Pie studenta vai sanitaara???
Alstere_m
Re: Depresija - atkal!
06.09.2005 18:11
psihoterapija.lv
neârste
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 10:36
Nopçrc riteni, katru dienu dragâ ðurpu turpu, brauc sauïoties, vakaros nerij, klausies mûziku, pavingro, tîri mâjiòu, izvâri zupiòu, darbojies, darbojies, vçlreiz darbojies, katru vakaru palasi kâdu grâmatiòu....
Zhetons ''neârstei'' ! ;)
...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 10:48
To visu viegli teikt cilveekam, kuram, par laimi, sveshas depresijaa esosha cilveeka sajuutas...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 11:09
Piekrîtu ...
Es protams vçlreiz pateicos par padomiem - mâjas kârtoðanu, riteòa braukðanu, bet man ir tik slikti , ka sajûta, ka esmu jau nomirusi, man sirds klauves, svîðana, nelaba sûða - kâds tur vçl ritenis, es gribu, lai kaut biðku labâk paliek.
Dzirdçju , ka ar adatu terapiju esot izârstçta depresija, vai tâ var bût?
Man ðausmîgi negribâs uzsçsties uz antidepresantiem, man vîrs saka, ka vi'd tâdu mani negrib redzçt, kâ flegu, kâ 70-gadîgu veceni, kurai vairs neks neinteresç, tâpçc gribçtu sevi glâbt ar citâm metodçm, bet kâdâm???
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 11:57
Ja godiigi, tad Tev tikko velelaa striipaa postu, deva padomu par citaam metodeem...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:02
To Maigucis
Un tagad neesi kâ vecene ar savâm problçmâm? Nevaru spriest par citiem, bet, kad bija vajadzîgs, antidepresenti man palîdzçja turpinât strâdât un normâli dzîvot t.sk. arî sportot u.t.t. Man no tiem nebija nekâdu flegmas vai citu pazîmju.
Liana
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:03
To Maigucis
Es domaaju,ka vajag aiziet ne pie psihiatra,bet psihoterapeita,kursh gan aarstees runnajot,gan arii zaales.Kad jau nostabilizeesies,tad mekleet alternatiivaas metodes!Man paliidz dr.Puuce-psihoterapeits!!!
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:04
Par to flegmatismu iisteniibaa dereeja pameegjinaat dzert 50% no taas devas, no kuras bija flegmatisms =) Taa vismaz parasti runaa
...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:05
Ir antidepresanti nomierinoshi un ir uzmundrinoshi. Mosh nebij iistais?
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:08
kaadi kaadi??? Vot to gan dzirdu pirmo reizi...laikam kautko biju palaidis garaam. Nomierinoshi (liidz shim domaaju) ir sedatiivie liidzeklji, trankvilizatori.... hmz... vaardu sakot katru dienu apguustu ko jaunu :)
...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:27
Ir antidepresanti, kuri paralçli antidepresîvam efektam nomierina (noòem trauksmi utt) un ir tâdi, kuri aktivizç, uzmundrina, dod enerìiju.
Zaiga
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:31
Man derçtu tâdi, kas noòem trauksmi un uzmundrina uz darboðanos. Kâdi tie bûtu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: