Ar ko neonatalogs no pediatra atskiras?

Aizsāka Gaidaam beebi 

Gaidaam beebi
Ar ko neonatalogs no pediatra atskiras?
06.09.2005 16:17
paldies par atbildeem :)
Neonatoloìija ir pediatrijas subspecialitâte. Neonatologs ir specializçjies uz tikko dzimuðajiem mazajiem bçrniòiem, zîdaiòiem pirmajâ dzîves mçnesî.
Gaidaam beebi
Re: Ar ko neonatalogs no pediatra atskiras?
06.09.2005 16:24
Taatad beernu virs 1meen sapraatiigaak vest pie pediatra?
Neonatologs ir arî pediatrs, tikai vçl îpaði mâcîjies arî par mazajiem bçbukiem :)
Jebkurð normâls pediatrs tiks galâ ar jaundzimuðo,nevajag neko îpaðu meklçt.Vislabâk jau bçrnu vest pie ìimenes ârsta,kas cçlies no pediatriem.
te nu redzam, cik labi darbojas ìimenes ârstu sistçma. Paði mediíi iesaka bçrnu vest pie ìimenes arsta, kurð cçlies no pediatriem, paðiem- pie tâ, kurð izbijis terapeits ;-)
Gaidaam beebi
Re: Ar ko neonatalogs no pediatra atskiras?
09.09.2005 15:08
Ave - nu NEE... Tas tik veel truuka - pie gjim.aarsta..

Man vnk ir ieteikta viena super-duper_mega_labaa beernu aarste - es paskatiijos tepat dr.lv registraa - a vinja tur kaa neonatalogs, lai gan dazji neonatalogi figuree vienlaikus arii kaa pediatri - taadelj arii mana interese - kaapeec taa..

Laikam ir kaa ar ziviim un silkjeem - visas silkjes=zivis, bet ne visas zivis=silkjes :)
Taapeec jau teica- pie gjimenes aarsta, kursh bijis pediatrs. Lielaakaa dalja no pediatriem tagad suacas gjimenes aarsti. jo ar pediatriem slimokase nesleedz liigumu, tik ar gjimenes aarstiem.
A taa- visi neonatologi pediatri, tik ne visi pediatri neonatologi. Bet taapat tiek galaa ar jaundzimushajiem.
bet ja sirdij mieriigaak no super-duper, var arii taa.

Taisniibai- neonatologi no lielaakiem beerniem gan taa mazaak saprot. Atradinaas. Pierod pie pavisam mazajiem :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: