APENDICIITA SIMPTOMI

Aizsāka Rihards_19 

Rihards_19
APENDICIITA SIMPTOMI
07.09.2005 17:00
Vai vareetu man kaads siiki pastaastiit kaadi ir apendiciita simptomi.Vieniigaa lieta zinu tikai to ka ir vemshana un saap veedera labajaa daljaa.
un kaadi ir simptomi aizcieteejuma gadiijumos???
paldies
Re: APENDICIITA SIMPTOMI
07.09.2005 22:35
Apendiciita simptomi ir ljoti neviennoziimiigi un vinju paarbaude prasa zinaamas iemanjas taa ka sho infu labaak sameklee netaa bet aizcieteejumam vairumaa gadijumu galvenais simptoms ir veedera izejas aizture. Ja ir saapes tad galvenokaart veedera kreisajaa pusee. Vemshana pie aizcieteejumiem kaut gan nav raksturiiga bet tomeer ir iespeejama. Prieksh tam droshi vien kaadu nedeelju vajag nekakaat jo vemshana ir kaa zarnu aizsprostojuma simptoms.
Re: APENDICIITA SIMPTOMI
07.09.2005 22:59
Apendiciits uzvedas viltiigi, to var sajaukt ar Ntaam slimiibaam.
Var saapeet arii ap nabu, var buut veedergraizes. Arii temperatuura var paaugstinaaties liidz pat 39 un > graadiem. Arii aizcieteejumi var buut.Saapes labajaa saanaa lokalizeejas jau uz beigaam, kad noteikti ir jaaoperee.
krivais
Re: APENDICIITA SIMPTOMI
08.09.2005 09:34
Labâk aiziet pie íirurga, lai pârbauda un aprunâties. Apendicîtu paðam uzstâdît nebûtu visai prâtîgi.
anu
Re: APENDICIITA SIMPTOMI
08.09.2005 09:48
Man pie apendicita sapeja viss veders, un beigas pat pastaigat nevareju, bet sapeja apmeram 20 stundas no vietas, kamer arsts atnaca majas vizite. Bet nu vemsanas nebija.
Es
Re: APENDICIITA SIMPTOMI
08.09.2005 12:19
Iztaisi klizmu, ja nepaliks labâk, tad griezies pie ârsta!

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: