vidusauss iekaisums

Aizsāka veejsh 

veejsh
vidusauss iekaisums
07.09.2005 23:29
pirmdien konstateeja vidusauss iekaisumu. izrakstiija antibiotikas un deguna pilienus (otriviits jeb kaut kaa taa). auss it kaa vairs nesaap, bet veeljoprojaam ir palielas riebiigas iesnas un galva pasaap.taa kaa esmu aarzemees, tad gribeeju pakonsulteeties: 1. man ir paraadiijusies taada kaa slikta duusha + man viss smarzho vienaa salkanaa smarzhaa, kas nav no patiikamajaam. un no taas smarzhas veeders griezhas skeersaam. no kaa tas vareetu buut? 2. man piektdien jaalido uz riigu un nedaudz satrauc, ka bija/ir probleemas ar ausi?

paldies liels
Re: vidusauss iekaisums
07.09.2005 23:34
Tev taas suu... sajuutas ir no taam antibiotikaa. Vinjas nokauj labveeliigo floru veederaa un uz gljotaadaam arii lien laukaa un tas rada to salkano smarzhu. Tev vajag palietot kaadu bio kefiiru vai ko tamliidziigu. Uzgrauz kaadu skaabeetu (ne marineetu) gurkju vai skaabeetu kaapostu ( ne no konservu burkaam).
veejsh
Re: vidusauss iekaisums
07.09.2005 23:36
da te vieni mango un ananaasi...moshka jogurts der?
Re: vidusauss iekaisums
07.09.2005 23:53
moshka jogurts der? nu bet protams! Actimel arii ir labs;)
Vislabaak - tiirkultuura.
Auss ieejaa uzmaniigi (uz nakti) ieliec vates picinju ar kampareljlju (lai nepil!!!)
veejsh
Re: vidusauss iekaisums
08.09.2005 00:05
ok, paldies, meeginaashu iedabuut iekshaa jogurtu.
par to kamparellju..hmmm..te tikai tie mango un ananaasi dabonami:).

paldies par nomierinaashanu par to salkano smarzhu. bet vai kaads zin, vai lidot ar nesen iekaisushu ausi var? principaa, man jaalido, nekas cits neatliks, vieniigais gribeeju zinaar, vai vajag kaut kaadus meerus pienjemt pirms lidoshanas?
paldies paldies paldies
Re: vidusauss iekaisums
08.09.2005 01:03
Nu ieliec tajaa ausii kaut vai sausu vates pikuci - siltumam. Arii lidojuma laikaa,nekas jau nenotiks.
Veiksmiigu lidojumu! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: