Man tur...

Aizsāka circeniicc 

circeniicc
Man tur...
09.09.2005 10:13
...niez & suurst..& vispaar taads d-komforts. Triis dienas atpakalj bija taada sajuuta it kaa esmu apsaldeejusi puusli. Churaaju biezi & sajuuta taada spiediiga. Saaku dzert antibiotikas, jo katru reizi jau ar apsaldeetu puusli pie aarsta neskriesi... tomeer tagad domaaju, ka buus jaaaiziet. Tikshu pirmdien, bet pagaidaam - kas tas vareetu buut & ko es varu dariit lietas labaa?
circeniicc
Re: Man tur...
09.09.2005 11:39
laikam jau neviens neko nevar pateikt...
gh
Re: Man tur...
09.09.2005 11:42
nu bez aarsta zinjas dzert antibiotikas khm... to pat taads profaans kaa es nedariitu.
Re: Man tur...
09.09.2005 11:42
Labais.... neskatoties uz to ka veidojas tonnaam reaali rezistentie mikrobi, cilveeki taapat vien bez neviena zinjas rij antibiotikas. Un ko dariisi, ja izraadiisies, ka taas antibiotikas vairs NAV efektiivas "Taviem" mikrobiem?

Es Tavaa vietaa dietu pie aarsta, jo tikpat labi tas varbuut STS vai kaads iekaisums
Dace
Re: Man tur...
09.09.2005 11:46
Izklausâs pçc cistîta. Aizej gan labâk pie ârsta.
circeniicc
Re: Man tur...
09.09.2005 11:52
negaaju aatraak,jo mans aarsts nebija...buus pirmdien, bet pie cita negribaas.
Dace, paldies, es jau ari domaaju, ka cistiits, bet, kas to lai zina.
Mateus, paldies, bet diez vai sts. Esmu kaartiiga meitene :))
gh, Mateus, es eju pie aarstiem regulaari, bet arii pamatoti...zinu, ko dzeru. Un arii uzskatu, ka par niekiem iet nav veerts...shoreiz man laikam vairs ne nieks & taapeec ieshu.
Re: Man tur...
09.09.2005 11:53
Kaartiiga meitene? A tas te prichom?
Tavupraat ar STS slimo tiekai tie kas maina partnerus 2x nedeeljaa?

Ja godiigi zinu konkreetus gadijumus kad 3 gadus vecs beerns inficeejas ar gonoreju. Teoreetiski no dvielja
circeniicc
Re: Man tur...
09.09.2005 12:05
Nu,jaa,Mateus...ir arii taadi gadiijumi diemzjeel. &, protams, arii uz poda seezjot var dabuut kaut ko...

A tas pri tom, ka tomeer vairumaa gadiijumu, Mateus, inficeeshanaas ar sts notiek seksuaalo kontaktu celjaa.
Ita
Re: Man tur...
09.09.2005 14:41
Ja ðíiet, ka pûðïa vaina, nopçrc aptiekâ "Cistenal" pilienus un iedzer trieciendevu - kâdus 20 pilienus, pçc tam - devas kâ norâdîts instrukcijâ. Ja ir arî sâpes, tad papildus No-spa 2 tab. 3x dienâ. Ja nepalîdz, tad nav jâturpina lietot. Var palîdzçt arî siltas kumelîðu sçdvannas. Un protams - pirmdien pie ârsta.
Re: Man tur...
09.09.2005 14:44
Iesaku Uroseptu!
Bet pirmdien noteikti pie dakterîða! Apsoli?:)
circeniicc
Re: Man tur...
09.09.2005 14:46
oki, paldies, meitenes :) Protams, Mona! :)
Re: Man tur...
09.09.2005 22:09

Izklausaas kaada STS, aizej pirmdien nodod analiizes - iespeejams, ka taas melos, jo esi sakusi lietot antib. Tad arii pabeidz to kursu kaartiigi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 3?
Ziņa: