pumpas, izsitumi uz krûtîm

Aizsāka beibe 

beibe
pumpas, izsitumi uz krûtîm
09.09.2005 11:45
un nedaudz arî sânos. jau gandrîz nedçïu. padzçru suprastînu, nekas nemainâs.
Pie kâda ârsta iet ar ðâdâm sûdzîbâm? mans ìimenes ârsts atvaïinâjumâ.

uldis
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
09.09.2005 11:50
dematovenerologs
Manupraat labaakais kur mekleet sho aarstu ir Barbisa un Valdemaara ielas krustojumaa. Dispansers
beibe
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
09.09.2005 12:07
nav taa, ka dermatovenerologs izrakstiis smeeriiti, bet ceelonjus nemeklee?
:DDD

moins... es uz dispanseri un aarsteejies. Ja piem cilveekam ir ielaists kashkjir ir diezgan nereaali to sajaukt ar kautko citu un domaaju, ka liidziigi ir ar citaam aadas slimiibaam.

Tikai atceries, ka tur gan pa 50s neviens neko nedariis
anu
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
09.09.2005 12:54
Es tomer ieteiktu iet pie tada dermatovenerologa, kuram ir labas atsauksmes, kuru kads iesaka. Es ari gaju uz turieni, ta man ari nepateica, vai alergija, vai kaskis, vai uz nervu pamata...Tikai smerites izrakstija un viss, uz vienu nedelu palika labak, a pec tam viss vecajas sliedes. Bat citiem varbut ir labaka pieredze. :-)
beibe
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
09.09.2005 13:13
kaads kaskjis, juus ko, stulbi. kaskis uz rokaam izpauzhas.
mateus DEBILS esi!
beibe: par manu debilitaati vei ne debilitaati godiigi sakot ne tev spriest, bet ja godiigi, es neredzu kur buutu teicis ka shajaa gadijumaa ir kashkjis :) Un NEE, tas neizpauzhas tikai uz rokaam :) Laikam nebuusi dzirdeejusi ka kashkja deelj meedz veidoties arii plashi aadas bojaajumi un sastrutojumi.

Un es kashkji piemineeju kaa piemeeru nevis diagnozi, kuru nemaz neesmu speejiigs noteikt =)

Bet vispaar...ja Tu esi tik gudra...kaadeelj vaicaa sheit peec padoma? :) un mans viedoklis: TEV tas driizaak ir uz nervu pamata :)
beibe
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
09.09.2005 13:33
nu ðî atbilde jau skan patîkamâkâ tonî . Paldies.
dermatovenerologs
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
10.09.2005 14:24
beibe> ar pumpaam, izsitumiem uz krûtîm un nedaudz arî sânos.
Nu traki! Nomaini niku! ;)
Dina
Re: pumpas, izsitumi uz krûtîm
11.09.2005 21:30
Taa ir alergjija! - Man arii taa bija - peec tam paaries pa visu kjermeni un paliks sausa aada :( - Dzer kaadus antihistamiinus - tavegilu, suprastinu utml.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 19?
Ziņa: