Tears natural acu pilieni - sausam acim....

Aizsāka Dcx 

man pie datora diezgan atri nogurst acis tapec , taka pie datora sezhu ikdiena daudzas stundas , tapat vien vai stradajot , tad man jau ir brilles , bet baigi atri nogurst acis , tas izpauzas taka , piemeram no rita piecelos uzvelku brilles , visu redzu kautvai to pashu televizoru no 5 m attaluma , bet dienai ejot jau dienas vidu acis sap, liekas tadas sausas un redzu mazliet sliktak jau , vakara pavisam slikti , taka man acu arsts vnk pateica , "NESEDI tik daudz pie datora , 2h nevairak diena" kâ tad , shas ...:d , nu tad es interneta palasiju ta un izdomju nopirkt shos pilienus Tears Naturale , gribeju prasit cik biezi vinus japilina un cik ilgi saglabajas ta aizsarg pleve ? tâka es vel eju skolâ , tad domaju no rita ari iepilinat , jo skola jau ari entas stundas acis nogurt, paliek mazliet sausas , bet protams nejau tik traki ka sezot pie datora....
Taa turpini un driiz datora ekraanu vispaar saskatiit nevareesi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 16?
Ziņa: