Asins grupas

Aizsāka Apmulsums 

Apmulsums
Asins grupas
14.09.2005 15:14
Labdien,

Vçlos lûgt zinoðu dr. komentâru jautâjumâ, kas mani ir ïoti samulsinâjis. Abi ar vîru esam plânota, gaidîta un brîniðíîga mazuïa vecâki. Apmulsumu rada fakts, ka bçrnam ir no mums atðíirîga asins grupa. Tçvam ir 0(I) pozit., man AB (IV) pozit., taèu mazajam B(III) pozit. Ðaubas par bçrna tçvu pat pieòçmuma lîmenî nav nekâdas, taèu vecmâmmiòa (DR. ar ilgadçju praksi) apgalvo, ka bçrnam nevar bût no vecâkiem atðíirîga asinsgrupa. Vai tieðâm bçrnam var bût nepareizi noteikta asinsgrupa (tika noteikta pçc dzemdîbâm), vai arî ir kâds cits izskaidrojums?

Jau iepriekð pateicos par atbildi.
Re: Asins grupas
14.09.2005 15:15
var. te daudz par to runâts. ar meklçtâju atradîsi visus iespçjamos variantus.
...
Re: Asins grupas
14.09.2005 15:22
Savaada Jums taa vecmaaminja, lai neteiktu vairaak.
Juusu gadiijumaa beernam NEKAADI nevar buut vecaaku asinsgrupa. Iespeejama tikai vai nu A(II) vai B(III) un nekaa citaadi.
:)))
Re: Asins grupas
15.09.2005 13:12
Man abiem vecâkiem ir A(II) pozitîvâ, bet paðai 0 (I) negatîvâ. Tâ tas ir. Jûsu vecmâmiòa runâ pilnîgas muïíîbas...
man domaat
Re: Asins grupas
15.09.2005 14:58
... > ir taisniiba.
Taa vinjsh ir ar to AB(IV) grupu un ne tikai...
~~~~~~~
vecmâmmiòa (DR. ar ilgadçju praksi) apgalvo, ka bçrnam nevar bût no vecâkiem atðíirîga asinsgrupa.

Vai nevari pastaastiit, kad/kur/ un ko vinja ir studeejusi...?
Ave
Re: Asins grupas
15.09.2005 22:56
Vecmâmiòa,kaut arî Dr.,ir galîga tumsoòa,jo tik tieðâm,jûsu bçrnam var bût tikai 2 vai3-â asins grupa.Tâ noteikti ir vîra mâte,kurai laikam padomâ ir cita vedekla...:))))
Re: Asins grupas
15.09.2005 23:03
man jau liekas, ka vecmaaminjas laikaa gjeneetiku nemaaciija vispaar...
taa kaa jaasuuta uz paarkvalifikaacijas kursiem :P
Re: Asins grupas
15.09.2005 23:21
diemþçl, ne tikai nemâcîja, bet arî aizliedza...
:)))
Re: Asins grupas
15.09.2005 23:27
Ave >Tâ noteikti ir vîra mâte,kurai laikam padomâ ir cita vedekla...:))))

Nu es arii aizdomaajos...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 4?
Ziņa: