pagriezts sprands

Aizsāka paliidziibu !!! 

paliidziibu !!!
pagriezts sprands
15.09.2005 11:58
nezinu kaa lai shito vainu nosauc un apraksta, man jau 2 dienas saap sprands (galva mugura pleci) , nevaru pagriezt galvu ne uz vienu ne uz otru pusi, arii noliekties nevaru, kaa pakustinu galvu taa saapes iziet caur muguru, un sodien taadaa sajuuta ka arii temperatuura mazliet paaugstinaata, man reiz jau taa ir bijis, esmu 25 g jauna, sakiet luudzu, nomkaa tas vareetu buut, un ko dariit - iet pie aarsta vai nee ???????
Re: pagriezts sprands
15.09.2005 12:00
Jociigs jautaajums.... protams, ka pie aarsta jaaiet!!!
ridaika
Re: pagriezts sprands
15.09.2005 12:23
var sçdçt mâjâs un gaidît kâmçr sâks locekïi tirpt, galva sâpçt, stulbas domâs domât, utt.
var mçìinât aiziet pie ârsta un pajautât - kas pa vainu ar sparandu.

nu tas tâ - jâievçlâs paðai :))
paliidziibu !!!
Re: pagriezts sprands
15.09.2005 13:00
eu , nu beidziet !!! nu nav laika tagad pie aarsta skriet, taapeec uzdodu jautaajumu te forumaa, varbuut kaadam ir bijis taapat, un var ko ieteikt . Ja nav ko teikt, nu tad nesakiet
zane
Re: pagriezts sprands
15.09.2005 13:05
Smçrç Fastum gelu un dzer Irfenu vai Ibuprofenu vai paracetamolu. Palîdzçs gadîjumâ, ja ir sapûsts kakls un pakausis simetriski un no mugurpuses un temp ir no saaukstçðanâs.
Neieðana pie daktera labumu dod reti.

Labâk tomçr aizej!!!!!!!
Re: pagriezts sprands
15.09.2005 14:00
Nevajag vinjai ieteikt dakteri. Vinjai tak nav laika iet pie aarsta...mazums lix guleet...kad nomirs izguleesies =)
autors
Re: pagriezts sprands
16.09.2005 05:33
nu ja nav laika pie aarsta tad spraagsti nost! ko veel varu ieteikt :) apauksteets kakls,nervs kaads.man taa ir bijis.liekas ka ar nuuju pa kaklu atraavies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: