luudzu paliidziet iztulkot-vairogdziedzeris- vai palielinâts?

Aizsāka andija 

Labdien!! Veelos jums luugt padomu par vairogdziedzeri,kaut gan redzeeju, ka te jau par to ir runaats, bet e sneko no taa nesaprotu, esmu satraukusies un nesaprotu, kaa iisti ir ar mani...

man jau ilgaaku laiku ir zhnjaugshanas, smakshana ssajuuta kaklaa, shodien USG man pateica, ka esot 1 mazs mezglinjsh. opereet taadu nevajagot.
bet aizmirsu paprasiit, vai pats vairogdziedzeris nav palielinaats - vai no shii nevar par to spriest?? -->

struktuura viendabiiga
lielums istinums 0,2 cm
labaa daiva 1,5x 1,5 x 4,4 cm struktruura viendabiiga
kreisaa daiva 1,3 x 1,4 x 3,8 struktuuraa mazs hipodens mezglinjsh 0,23 cm
Sleedziens Mazs mezglinjsh vairogdziedz. kreisaa daivaa.
_____________

Sakiet luudzu, vai USG var noteikt, ka tas nav ljaundabiigs mezgls??
No kaa tie mezgli rodas??
Vai taa nav predispoziicija ljaundabiigaam izmainjaam??
Vai tie var paariet pashi, jeb parasti rodas veel jauni un esoshie progreseee, palielinaas??
Vai tas draud ar svara izmainjaam- pienjemshanos svaraa???

ljoti gaidiishu juusu atbildes, paldies jau ieprieksh!!!
palasiiju te vienu vecu med. enciklopeediju- vai pareizi sapratu, ka resnums draud hipotireozes gadiijumaa, kad pavaajinaata vairogdziedzera darbiiba, bet shis gadiijums ir nervu radiits un tad, ja vispaar ir kaadas hormonu izmainjas, taa driizaak buus hipertireoze? ( man teica, tik mazs mezglinjsh neradot hormonu izmainjas-?)
Nav laika paðlaik rakstît, bet palielinâts vairogdziedzeris un mezgli vçl neliecina ne par vienu, ne par otru. Vairumâ gadîjumu palielinâts vairogdziedzeris pilnîgi normâli izstrâdâ hormonus un nedraud ne resnums, ne svara zudums. Turklât par mazu mezgliòu tieðâm nav jâuztraucas, vari droði uzticçties ârstam. Ja mezgli kïûst lieli, strauji aug, utt, tad daþâdiem ârstiem var bûs daþâdas versijas un reizçm nevar saprast, ko darît, bet Tavâ gadîjumâ vari bût pilnîgi mierîga.
Turklât vairogdzidzera ïaundabîgi audzçji ir relatîvi reti un viegli ârstçjami. Palasi www.vairogdziedzeris.lv
e -paldies...
varbuut varu tev uzrakstiit uz e-pastu??

vai man skaitaas palielinaats?

kaadu iemeslu deelj kljuust lieli un strauji aug??
To pashu iemeslu deelj kaadeelj aug citi labdabiigie vai nelabdabiigie veidojumi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 21?
Ziņa: