Padomu par dietologiem lûdzu!

Aizsāka dice 

dice
Padomu par dietologiem lûdzu!
19.09.2005 13:42
Visu laiku domâju, ka pati tikðu galâ ar liekâ svara problçmu. Taèu izskatâs, ka tâ nebûs,jo kïûstu nevis tievâka, bet gan otrâdi.
Kuru dietologu Jûs man ieteiktu, proti, kurð izrâdîjies jau pârbaudîts un ar kura palîdzîbu esat veiksmîgi notievçjuði????

Jau iepriekð paldies.
Mada
Re: Padomu par dietologiem lûdzu!
19.09.2005 13:54
Vecâs tçmas jau visu izlasîji? izskatas,ka ne, jo tur ir ieteikumi. Piemçram neimane
Es shobriid tieveeju ar dr.Neimanes paliidziibu. Rezultaati ljoti labi - 5 nedeeljaas esmu zaudeejusi 9 kg.
est mazak vajaga un viss:))
dice
Re: Padomu par dietologiem lûdzu!
19.09.2005 16:12
to ...
Lûdzu mazliet pastâsti, vai tev jâskaita kalorijas? Un viòa atïauj 100 kcal dienâ?
Rezultâts patiesi ir labs!
Un cik jâmaksâ?
veerotaaja
Re: Padomu par dietologiem lûdzu!
19.09.2005 16:17
Pirms 4 gadiem es 3 meeneshos 7 hg zaudeeju pie Ata Tupinja. Un nekas nebija jaaskaita, tikai bija atljauto produktu sarakstinsh, ko ieveeroju par 50 procentiem. Biju loti apmierinaata, taccu ziemaa saslimu, paliku bez naudinjas un turpmaak vairs negaaju. Bet uz to briidi izskatiijaas jau tiiri neko. Un kaa cilveeks jauks.
nu gala rezultaataa sanaak ka mazaak eedi... pieradusi pareesies un tad skriet pie arsta lai pasako ko neest - napoleona kuuku vai putukreejuma kuuku...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 12?
Ziņa: