Iekaisums padusee

Aizsāka Meiten 

Meiten
Iekaisums padusee
19.09.2005 14:24
Man ir taada probleema, ka laikam no skuushanaas padusee ir radis taads maz zirniitis zem aadas, savaa stulbumaa to saspaidiiju, un tas palika lielaaks. Domaaju, ka jaadodas pie kjirurga izgriezt, padalieties pieredzee, kaa tas notiek. Vai labaak doties uz parasto polikliiniku, vai labaak uz maksas (shinii gadiijumaa tas vareetu buut eseliibas centrs 4).
Re: Iekaisums padusee
19.09.2005 14:25
Aizej pie jebkura terapeita lai apskataas un tas arii izlems kas un kaa. Nekas briesmiigs jau nu tas nevareetu buut, ja vien nenogriezi kaadu nikno dzimumziimi.
Meiten
Re: Iekaisums padusee
19.09.2005 14:28
Kaapeec pie terapeita?
Re: Iekaisums padusee
19.09.2005 14:43
:)))
Nu ja nav naudu kur likt ej uzreiz pie speciaalista. Vismaz naudu izteereesi un samaksaasi daudz pat taadcaa gadijumaa ja tas vispaar nekas nebuus... vai tieshaam veel nav iegaumeets, ka terapeits Igjimenes aarsts) izlemj, pie kura speciaalista buutu jaaiet. Ja pati zini kur iet tad ej
zane
Re: Iekaisums padusee
19.09.2005 14:50
:-)
Es kaut kâ lîdz ðim domâju, ka VC4 ar "parastâ poliklînika", izrâdâs nekâ- krutâ maksas :-)
Meiten
Re: Iekaisums padusee
19.09.2005 14:59
Mateus
Paldies tieshaam par paliidziibu, vienkaarshi man nepatiik savs gimenes aarsts, taapeec arii prasiiju vai uzreiz griezties pie kjirurga
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 17?
Ziņa: