Izdalijumi peec MR

Aizsāka SETA 

SETA
Izdalijumi peec MR
29.09.2005 13:45
Esmu no taam "laimiigajam", kuraam menesreizes ir maksimaali ilgi 6-7 dienas. Vienmeer peec tam dazas dienas ir brungani izdaliijumi. Man skaidroja, kas tas esot normaali. Tacu tagad ir jau 5. diena pec MR un ir nedaudz blavi sartibruungani izdalijumi. MR sakas laikaa. Kas par lietu? Oralo kontracepciju nelietoju. Nakamnedeel pierakstiijos pie arsta, bet sobriid esmu ne pa jokam satraukusies! Luudzu dodiet kaadu atbildi un padomu!
Lilina
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 14:40
tas var taa tieshaam buut...dzerti medikamenti? stresi? nu, nezinu. Pie aarsta, protams, vajaga aiziet, bet nebaidies. Man shaadaas smeeru dienaas uz mr beigaam labi paliidz sekss...:))
ja nopietni...citaam mr ir veel ilgaak...piem., man :) 7-8 dienas.
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 14:42
Jaaiet pie aarsta....iemesli vareetu buut daudzi, saakot no vienkaarshi hormonaalaam svaarstiibaam liidz pat nopietnaam organiskaam kaiteem.
kaza
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 16:05
Nezz... man tâ ir bijis vienmçr (MR stâþs nu jau 17 gadi), divi bçrni, laba veselîba...
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 16:16
nâtru tçja un askorotîns
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 18:17
Man ir analogisks gadiijums, peec MR veel 5-6 dienas bija izdaliijumi. Man 10! gadus dazaadi ginekologi teica, ka tas taa vareetu buut. Pirms meenesa gaaju pie jauna ginekologa uz profilaktisko apskati, atkal ierunaajos par sso probleemu un vina aizsuutiija mani uz ultraskanu, kur konstateeja 4 cm lielu cistu olniicaa. Taadi mums tie ginekologi Latvijaa!
Jauks
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 18:28
Iespçjasmas vçþa pazîmes
Re: Izdalijumi peec MR
29.09.2005 18:30
Lilina> Man shaadaas smeeru dienaas uz mr beigaam labi paliidz sekss...:))

Man taapat.
G.
Re: Izdalijumi peec MR
30.09.2005 08:30
Apðaubâmi (nelietoðu vârdu neiespçjami), ka cista 10! gadus pie vainas. Drîzâk tâ uzradusies salîdzinoði nesen un smçrçðanâs ir no citas operas. Kâ jau te minçts, smçrçðanâs var bût organisma îpatnîba, nevis patoloìija. Tâdas mçs tâs sievietes!
Samuela
Re: Izdalijumi peec MR
03.10.2005 01:05
Lapsa, un kaa aarsts teica riikoties Tev shajaa situaacijaa?
Man arii atklaaja 4 cm lielu cistu, tikai - ne pie olniicas, bet gan kaut kur starp olniicu un dzemdi... Panjeema asins analiizes, tagad gaidu rezultaatus....
Bitebite
Re: Izdalijumi peec MR
03.10.2005 10:28
Taisnîba ir tam, ka palîdz intensîvs seksiòs un lai tiktu vispâr no tâdâm problçmâm vaïâ - mirena - man ar bija ilgais, cikls, bet tagad labi- nekâdu problçmu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 4?
Ziņa: