dziumloceklim melnîgsnçja âda.....??

Aizsāka Dainis 

sakiet no kâ vareja parâdities uz dzmiumlocekla no vidus dalas lidz galvinai tada kâ brungan melnîksneja âda , cik atcerros pirms kâda pusgada viss bija viena krâsa gaiðâ , tagad man 17 , kas tas varçtu bût ? itka tas nav nekâds iekaisums ...... viss ir normali protams adas jûtigums tiesi tâds pats ka parejai âdai un nekas nesâp , bet skats tads man ne îpaði to4na varetu teikt pat melna âda tâka ! NE ES NEESMU NIGA ! LOL..... es pats âdas krâsa esmu galigi gaish , kâ tipisks latvietis ;D un miera stavokli tâ melna ada ta neizcelas , bet erekcijas gan var vairâk redzçt , nu nez kas pa delu? un sex man nav vel bijis .....
Nu nez man arii taa ir man tas skita no pashapmierinaashanaas bet tas taa vareetu arii buut tas nekas un vispaar tu pashapmierinies ?
jâ onaneju diezgan biezi..... a tu doma tas no tâ varçtu bût? :D
dzeki, kaada starpiiba, kaadaa kraasaa kraaninnss.... galvenais lai nekas nesaap, nepil, nav pumpas un staav!
Gudrinieki! Tas ir normâli un dabîgi. Pubertâtes laikâ peòa âda pat gaiðâdainiem cilvçkiem kïûst tumðâka un noteiktos reìionos pigmentâcija var bût stiprâka... Ar onançðanu tur nav sakars.
tas no pashapmierinaashanaas!!!
vinjsh no saakuma paliek melns un tad nokriit nost!!!!!!!!
puisi! nedari bleenjas!
tas ir normaali!!!!!!


P.S. un smuki! :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 14?
Ziņa: