Kreisajâ sânâ

Posted by mm 

mm
Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 01:15PM
Kas ir kreisajâ sânâ, tur, kur viduklis? Tâda nepatîkama sajûta, par sâpçm gluþi nevarçtu saukt, bet kaut kas traucç. Ir bijis jau, bet tagad ðíaudot, kaut kâda sajûta tur bija un tagad jûtu... Liekas tâ kâ kaut kas saíçries vai tâ kâ uzpûties, tâ kâ spieþ, traucç... Tâ kâ iet gar gurna kaulu uz vidukli, sâniem. Nu, kas tas ir?
ku!
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 01:56PM
Ticamaakais ka buus kaads koliits resnajaa zarnaa iemeties.Mazaak ticams ka vaina kunghii.
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 02:11PM
Tas pilnîgi iet tâ kâ lîdz mugurai. Ko nozîmç kolîts?
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:24PM
Kolîts ir nopietns zarnu iekaisums,resp., chuulas. Aizteci pie gastroenterologa.
qwq
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:31PM
varbût nieres
(urîna an.) us-vçderam
protams asins aina un bioíîmija
tad urologs vai gastroenterologs
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:41PM
Tas ir steidzami? Vinekârði mans ìimenes ârsts ðodien strâdâja tikai no rîta... Lîdz rîtdienai nevar ar to gaidît?
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:43PM
Lidz ritdienai var gaidit, ja saapes nav asas, nav asinis feecees vai kaka melna.
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:49PM
womene
Kâ to domâ sâpes asas, vai stipras? Jo stipras noteikti nav, taèu brîþiem tâ kâ iedur. Drusku tâda sajûta, tâ kâ ne drebulis, nezinu, karstumi... tâ kâ slima.
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:51PM
galva arî jocîga, tâ kâ reibst nedaudz...
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:53PM
Jâ, un vçl, nezinu, vai no tâ, tâda sausa mute liekas.
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 03:58PM
mm,
Negribas mineet, veseliba ir parak nopietna padarishana..
Katra zinja rit obligati teci pie gimenes arsta.
Es gan Tava vieta uz karstam pedam dotos pie dr. Mezeckas uz ARSU.Vinja izchamdot jut, kur ta vaina butu meklejama un nosuta uz attiecigajiem izmeklejumiem.
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 04:00PM
womene
Kâ viòa strâdâ, un cik maksâ?
qwq
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 04:02PM
cik viòa maxâ womenei par savu reklâmu? (joks)
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 04:14PM
Mezecka strada ARSA katru darbdienu, laikam iznjemot pirmdienas.Pieraksts ir baigs,jagaida bus ilgi, bet vinja pienjem ari arpus pieraksta, rindas kartiba.Vienkarshi ejam uz registraturu un sakam, ka gribam tikt pie dakteres arpus laika, ka ar Mezecku viss sarunats. Daktere ir ticiga un pienjem VISUS, kas atnakushi.
LJOTI RUPIGA aarste.

Pirma vizite maksa 10,50, nakama laikam 8,50. Bet ja ir polise, tad to parasti apmaksa.

qwq,
man nav vajadzibas vinju reklamet,es tikai iesaku arstu, kas mana uztvere ir ljoti labs un mani saremonteja!
mm
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 04:16PM
Zvanîju uz savu poliklîniku, aprunâjos ar citu ârsti, viòa teica, ka, ja bûtu kolîts, tad es tik mierîgi nerunâtu... Teica, lai rît eju pie savas ârstes, taèu man neliela temperatûra ir tagad - 37,2 un trîcçðana neliela, domâju, ka jâaiziet labâk, lai apskatâs. Bet tagad liekas, ka vairs tur nav tâ uzpûties, ka patausta vairs nejût...
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 04:51PM
mm,
Kolits tas ir NOPIETNI.Man gan ari neshkjiet, ka tas bus kolits...Bet es nav arsts, izmekleties vajag!Nevajag ziileet un mineet.
Ja kaka nav melna, nav asinju, tad nekas traks nebuus:))

Maybe, Tevi vienkarshi vedera viiruss piemeklejis???

Saku veelreiz - eji pie Mezeckas,vinja iztaustot vederu daudz pateiks!Ja buus chuulas, to parasti iztaustot juut, zarnas ir taadi kaa mezgli, kakaa asinis..
Mezecka zinas ko darit, kadi izmklejumi nepiecieshami. Droshi vien nosutis uz kolonoskopiju, bet brauc uz GATRO to taisit, tur labaka apkalposhana, ieshprice zaaliites veenaa un tad Tu taa aizpeldeesi...Bet ARSA tikai iedod ieraut kokteiliiti, no kura dazham labam ne sits, ne auksts.
qwq
Re: Kreisajâ sânâ
September 23, 2004 06:57PM
atvaino WOMENE tas tâds jocinð, labi ja esi atradusi labu ârstu, kurai tici un kura Tev ir palîdzçjusi
Maruta M.
Re: Kreisajâ sânâ
July 15, 2008 09:25AM
Ko nozîmç asas sâpes kreisajâ sânâ, un ko var darît lai nebûtu??
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.