atkal par "âtro beigðanu"

Aizsāka kâ rîkoties? 

kâ rîkoties?
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 08:46
parteicos rita agrumaa:) paatrinata ejakulacija nevis erekcija;)
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 08:52
gandriiz katrai firmai ir taadi prezervatiivi, taapeec zinot, kaadi Tev labaak patiik, izveelies taas firmas, tikai uzprasi ar anesteetikkji! vinjiem nosaukumi ir tipa *long love* utml.
mjaa
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 12:45
to mjaa

ja preþi palîdz, tad ir OK.
Es domâju, ka vîrietim nevajadzçtu bût atkarîgam no prezervatîva, bet gan iemâcîties kontrolçt ejakulâcijas refleksu. Kâ tas notiek - tâ jau ir seksopatologa kompetence un vîrieða motivâcija.
paðreiz izskatâs, ka tâ vairâk ir Tava problçma.

lai veicas!
kâ rîkoties?
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 15:31
Ja ta butu tikai mana problema, es ar to tiktu gala pati. Ari pats virietis pardzivo un tas rada stresu sexa laika, vins nespej atbrivoties, loti baidas, ka nesasniegsu orgasmu un beigas no sexa nav prieks ne man ne viòam. Ja viòð butu prosta egoists, es no vina butu izskirusies jau pec pirmas sexa reizes. Tiesi tapec jau man gribas palidzet - iedrosinat vinu un ta talak.
mjaa
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 17:09
to: kâ rîkoties?

hmm, es jau neteicu, ka tâ ir tikai Tava problçma.
Kâdâ veidâ tad vîrietis pats mçìina to risinât?
Zinu, ka tas ir prasa 5-6 mçneðus un vçl vairâk.
Vieglâkais ceïð jau ir dzert ripas (pagaidît lîdz tirgû ienâks dapoksetîns)
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 17:29
diez vai tev vispar iet uz aptieku, labaak aizej uz veikalu "Labi" un tur tevi gan uzklausiis un sapratiis, piedevaam tasa veikals straadaa 24h dienaktii, ja neerti ej nakts viduu :)
ine
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 17:37
klausies, kam tâ problçma ir tev vai vîrietim, tu te gudro, ko darît, lai viòam kaut kas mainîtos...bet vai viòð pats maz ko grib mainît, ja necenðâs to lietu risinât? nu aizgâja pie ârsta, ko vçl ir darîjis? kâ jau te teica, tâ ir viòa atbildîba, tur vari palîdzçt, nevis uzòemties atbildîbu par viòa problçmas risinâðanu, turklât- nu diezin vai viòam daudz palîdz tas, ka tu par visâm varîtçm centiies atrast viòa problçmas risinâjumu, it kâ viòð pats bûtu nespçjîgs...
kâ rîkoties?
Re: atkal par "âtro beigðanu"
21.12.2005 19:39
ine, tu noteikti nekad neesi saskarusies ar tadu lietu, kâ viriesa nespeja seksaa...ja ta butu, tu saprastu, kads uzvedibas modelis viòiem ðados gadijumos ir raxturigs...
un - taa nav tikai viòa atbildiba, ar seksu nodarbojamies mes abi, tapec es nevaru no vina prasit- man viss vienalga,pats visu atrisini. zinu, ka vinam nepieciesams reals padoms,un tad vins rikosies, bet sobrid esam nonakusi strupcelaa, jo istu atrisinajumu neredzam. Tas, ka urologs pateica, ka faktiski ta ir nearstejama kaite un sodien ir katram 2. virietim, manuprat, vispar bija neprofesionalitates kalngals...
Ludzu iesakiet realu dakteri, pie ka griezties! Esmu sava dzive tikusies ar tik ðîziem seksopatologiem, ka pec tam 3 dienas no riebuma neko ieest nevareju (tas bija darba sakara, interveju vienu taadu)
.
to
Re: atkal par "âtro beigðanu"
22.12.2005 08:53
www.sextop.lv
didi
Re: atkal par "âtro beigðanu"
22.12.2005 20:43
Izklausisies "atkal" ne par temu, bet man jau skiet, ka vaina ir ari Tevi. Galva Tava. Tai ir loti liels sakars ar orgasmu, prast atraisities, atbrivoties, nesaspringt un negaidit - bus vai nebus.
mjaa
Re: atkal par "âtro beigðanu"
23.12.2005 13:55

Hei ðîs tçmas chatotaji!

Vai Jums ir priekðstats, kas notiek ar sievieti, kuras vîrietis priekðlaicîgi beidz?
Tad ne tikai neiroze veidojas , bet tas ir arî riska faktors hronisku ginekoloìisku slimîbu, kâ arî vçþa attîstîbai, tâ kâ uztraukumam ir pamats.
Lîdz ar to padomi par atslâbðanu un sievietes besi var saprast.
izskatâs, ka seksuâli traucçjumi tagad ir abiem un ir izveidojies aburtais loks - jo vairâk cenðas sasniegt orgasmu, jo sliktâks sekss sanâk.
ieteiktu kâdu laiku vispâr iztikt bez dzimumakta.
kâ rikoties?
Re: atkal par "âtro beigðanu"
23.12.2005 14:15
didi - kas tu doma, sis ir mans pirmais virietis muza un es nezinu, kâ ir tad, kad virietim ar to viss ir kartiba??

mjaa - esam izmeginajusi ari attureties no sexa, pec tam atsakt ir vel grutak, jo noiet vel atrak. Neiroze - tas ir istais vards.
elvis
Re: atkal par "âtro beigðanu"
24.12.2005 06:19
re kaa daziem neietkâ rîkoties? rakstîja:
Varbuut juus nemaz neesat fiziologiski saderiigi seksam... Ja vinjsh tev nevar piemeeroties un tu nevari arii vinjam
ka rikoties?
Re: atkal par "âtro beigðanu"
26.12.2005 21:22
Tad jau neviena sieviete vinam nav piemerota, jo vinam si problema bijusi vienmer un ar visaam. Piemeroties no manas puses - tas ir samierinaties ar 2 minusu seksu?

Ludzu iesakiet konkretu seksologu.
Re: atkal par "âtro beigðanu"
26.12.2005 22:33
kaapeec neder A.Vaavere?
Re: atkal par "âtro beigðanu"
26.12.2005 23:34
http://www.mediakub.ru/orgazm.php
medy
Re: atkal par "âtro beigðanu"
27.12.2005 01:13
Tiesam esmu izmisusi, jo so cilveku loti milu un zinu, ka vins ir tas, ar ko velos pavadit dzivi. bet neesmu gatava sajukt prata emocionalas spriedzes del, ko sagada musu sex...


Nu tad arii pieciet jeb meklee citu partneri.
alberts
Re: atkal par "âtro beigðanu"
27.12.2005 11:15
es parasti , pirms beigt, izòemu ârâ locekli, un daru kautko citu, piem. paliazi meitenei vai nomainu pozu. tâ kâdas 3-4 reizes nocieðos un pçctam jau metemais ir nejûitîgs, ka, pat jâpacenðâs, lai beigtukâ rîkoties? rakstîja:
didi
Re: atkal par "âtro beigðanu"
27.12.2005 11:57
Es sim te esmu ari pati cauri gajusi. Mans puisis atbilst tiesi Tavam aprakstam. Un vismilak vins ari saka, ka nevarot ilgak, tacu laikam ejot, iemacas... un kas attiecas uz mani, es tiesi tapat ka Tu, biju saspringta ka bus uttt, bet iepazistot savu kermeni jau saprot, kas vajadzigs, lai ari Tu pati beigtu atrak. Meginaju un veljoprojam meginu saprast, ka puisim ari gruti saja situacija, bet pilnigi piekritu vairakiem viedokliem seit, ka var iznemt ara, apstaties akta vidu, bet man no ta nebija dizi liela labuma, jo tad ari mans ritms apstajas...un bija jasak no jauna.... :DDDD Un manejais vel visam klat ir sausmiga panika, ja vinam butu kaut kas ar meli jadara..., bet ai ka pasam patik, kad es to daru! Ir viriesi mazi egoisti, ir! Ta ka, nebut negribu teikt, ko un ka darit, katrs cilveks savadaks, katram savadaka attieksme pret lietam, bet palasi vairak gramatas par so temu. esmu lasijusi pati daudz. Dazas ir loti noderigas un labas. Lai veicas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: