FitLine

Aizsāka sabrina 

FitLine
18.01.2006 15:55
Vçlçtos dzirdçt jûsu viedokïus par Fitline produkciju. Vai tieðam tâ ir tik vçrtîga kâ reklamç izplatîtâji?
Re: FitLine
18.01.2006 16:00
Bljin... davai vismaz shitaas kakas pietiks te cilaat. Fitline koraljlji u.t.m. rupjmaize un medus 100% ir veertiigaak...

kautkaa man liekas ka shito postee kaarteejais izplatiitaajs
,,,
Re: FitLine
18.01.2006 16:01
Mateus, Tu arî pret to, lai visi kïûtu veseli? :-)
Re: FitLine
18.01.2006 16:11
Jaa... lai slimo...nav ko te lieliit tos debilos atklaajumus, kaa visu var izaarsteet. Aarstiem shaadi vairs driiz darba nebuus... NEGJEELJI FITLAINISTI :((((((
skeptiíe
Re: FitLine
18.01.2006 16:12
Man domât nevienas firmas produkcija nevienâ jomâ nav tieði tik laba, veselîga,droða, vçrtîga un kâda tur vçl, kâ to reklamç izplatîtâji.
elza
Re: FitLine
18.01.2006 16:21
Mateus:) luuk arii Tu pateici iisto iemeslu, kaapeec FitLine un visi paareejie ir slikti - aarstiem vairs darba nebuus un par to arii sheit visvairaak uztraucas:) Pasarg, Dies` cilveeki veseli paliks:))))
Re: FitLine
18.01.2006 16:24
elza... es ceru Tavaa tekstaa bija liela dalja ironijas?
Jo tikai idiots var ticeet visu dziedinoshiem pulveriishiem... man arii reiz meegjinaaja skalot smadzenes... tikai nepaveicaas: es pats lietoju un "koleegjiem" iesaku sporta UB, kuriem nav nekaada sakara ar koraljljkluba debilitaateem un attieciigi man radaas virkne jautaajumu, uz kuriem Fitlainisti nevareeja atbildeet.Bet piemeeram unikaalo transport sistemu nodroshina nekascitskaa "firmas nosleepums"... iipatneeji...
Ezitis
Re: FitLine
18.01.2006 16:50
Mateus: Klau, es atkal te sveshu temu izmantoshu savaas intereses:) vot kaa tur isti ir ar to sporta ub, vai vajadzetu tagad ziemaa kaut ko padzert, domaju vitaminus, jo nekadus proteinus negribu dzert. Trennejos ritenbraukshanaa, ari tagad ziemaa braukaju. Man 25 gadi.
Re: FitLine
18.01.2006 17:03
Proteiini Tev nav vajadziigi manupraat. Lai gan nekodaudz par ritenjbraukshanu nezinu.Patsarii braukaaju XC, bet nu taadaaamatieru liimenii. Prieksh shiis gjeelas lietoju tikai geelus un izotonikjus.

Vitamiinus... es pats dzeru taadus Animal Pak,bet nu tikai taa... reiz pa reizei. Vari pameegjinaat vienu meenesi padzert un paveertet kaa ir. Tur ir lielas vitamiinu devas, taadeelj ja slodze tomer av paaraak intensiiva, tad dzer katru 2. dienu. Es dzeru 3-4 reizes gadaa pa vienam meenesim.

Ja juuti,ka saakusies saauksteeshanaas, tadslodzi uz nedeelju atmet un 3 dienas padzer C vitamiinu pa 10 gramiem,peec tam to pashu animalpak.Nu Taa lietoju es... kaa lietosi Tu... Tavaa zinjaa.
.....k
Re: FitLine
18.01.2006 17:16
Pilniigi piekriitu Mateus,ka briinumzaales ko piedaavaa Filline ir soo soo.Varbuut ka kaadaam ir paliidzeejis,bet man nee:((
Garâmejot
Re: FitLine
18.01.2006 20:46
To: elza u.c.
Par Fitline neko nezinu, jo neesmu lietojusi. Un tomçr nenoturçjos(nerakstît), jo man sanâca smiekli,ðo izlasot , tâpçc, ka atcerçjos, kâda man bija saruna ar vienu dakteri Stradiòos (ðeit forumâ viòa kâdas trîs reizes minçta, bet ne jau labâ nozîmç): kad konsultâcijas beigâs es viòai tâ naivi (tas bija pirms daþiem gadiem un man tas vçl nelikâs naivi, un Fitline arî vçl nebija) pajautâju, lai manu vainu izârstçtu âtrâk,varbût viòa var ieteikt kâdu homeopâtu vai dziednieku,. Viòa ieplçta acis, savaikstîja briesmîgu seju, un daþas sekundes skatîjâs uz mani, kâ uz spitâlîgo, un iesaucâs: - ko jûs iedomâjaties, ka es jûs sûtîðu pie citiem???? Ja te visi tâ sûtîs, tad jau mums Stradiòi jâslçdz ciet!
Ar to mûsu draudzîba beidzâs.
,,,
Re: FitLine
18.01.2006 23:29
ja vçl òem vçrâ, ka ne dziedniecîba, ne homeopâtija nav tâ îsti atzîta no klasiskâs medicînas viedokïa. tas bûtu lîdzvçrtîgi kâ sûtît pie tâ Krievzemes darboòa- traktorista, kurð uzdevâs par dziednieku un visus ar èuru-petrolejas maisîjumu ârstçja. bet citâdi- pacientam paðam ir tiesîbas izvçlçties pie kâ iet. Domâju,ka ne dziednieki, ne homeopâti un pat ne modîgâs superdiagnostikas ar to piedâvâtajiem superlîdzekïiem diemþçl nepanâks stâvokli, kad Stradiòi bûs jâslçdz ciet.
fito
Re: FitLine
18.01.2006 23:40
Dzîvnieku barîba komplektâ ar sintçtiskiem vitamîniem pa virsu uzdzerot koraïïu ûdeni- mateusa iztikas minimums :) 3-4 mçneðus lieto, pârçjo laiku ìuï stradiòos pie feldðeres ar briesmîgo seju :)
Neòemiet ïaunâ, bet tas kariòð starp UB bîdîtâjiem un medicînas studentiem ir smieklîgs.
to autore
Re: FitLine
18.01.2006 23:48
vispar - fitline ir pedejais mesls. ko konkreti velies uzzinat??
Re: FitLine
19.01.2006 08:40
Man piedâvâja kïût par izplatîtâju. Ïoti labi izreklamçja. Lai piekristu izlçmu pakonsultçties. Labprât dzirdçtu tâdu personu viedokïus, kuri ir izmçìinâjuði ðo produkciju. Varbût arî kâda mediía viedokli.
Re: FitLine
19.01.2006 09:42
Nu padarbini taèu meklçtâju. Ir izrunâts krustu ðíçrsu. Tas ka paðlaik tâ diskusija ir tâda - nekâda, liecina nevis par to, ka kâdam aptrûkâs argumenti, bet par to, ka tiem, kas ir pret- ir izveidojies savs viedoklis, ko pie labas gribas, brîvâ laikâ var paust, bet var arî nepaust. Nekas viòu dzîvç no tâ nemainâs. Tie, kas aizstâv - vai jau izgâzuði lielu naudu, vai izplatîtâji, kas saòem par padarîto darbu. Nu tad i rçíini, kas Tev tagad te kvçlâk izteiksies.
Ja domâ kïût par izplatîtâju, nu, ja bieza âda, pamçìini. Ja gribi uzlabot savu veselîbu - domâju, ka bûs vienkârði zaudçts laiks un nauda. Gan jau ka kâds uzlabojums sâkotnçji varçtu bût, bet, nav zvanîts, ka tâds nebûtu, pat ja Tu palietotu destilçtu ûdeni ar nosaukumu : dzîvîbas eleksîrs.
tt.
Re: FitLine
19.01.2006 11:42

esmu nedaudz tur degunu bijusi iebazusi.
es dom., tas visas ir gluþi normalas lietas. tikai to analogi par mazakam cenam ir pieejami aptiekas. slaveno zivju eïïu omega3 piedava aptiekas par 3reiz zemaku cenu. varbut viòa drusku sliktak uzsucas un ir tur ta zivjaina atrauga, bet tas nez vai ir pietiekam iemesls maksat 3reiz vairak par jau ta dargo produktu.
un ja negribas cakareties ar jogurtu, tad ierij linexu no aptiekas. man no ta linexa bija daudz daudz lielaks labums neka no jogurta. bet katram jau var but citadak.
par citiem produktiem nezinasu noko ipasu teikt.
vienigi - ja pareizi atceros, tad citâm zivju ellaam parasti uz trauka ir rakstits, cik tur ieksaa ir E vitamins, bet fitline zivju ellai bija kaut kads cits vitamins rakstits, laikam A vai D, kas rada neertibas tiem, kas nevelas pardozet vitaminus. nu neatceros vairs, bet nepareizais vitamins bija uzrakstits (man sakara ar konkretu veselibas problemu bija svarigi zinat, cik daudz ko es çdu, un konkreto vitaminu man vajadzeja noskaidrot, un uz cutam ziju ellam tas ir). ja nu kadam ir kada slimiba, un vins lieto fitline produktus un ari eed multivitaminus, un daudzam zalem ari tagad ir klat vitamini, tad var kadu vitaminu netisam pardozet, par ko fitline materialos nav nekadu bridinajumu un kas parastam cilvekam var neienakt prata. bet vitamini puse no dienas dozas ir klat daudziem fitline produktiem. es kâdu mçnesi lietoju tos produktus un vçl riju vitironu, kamçr sapratu, kas notiek .... fitlainisti, lûdzu pabrîdidniet cilvçkus par to.


a ja par temu -
logisks cels laikam ir, ka cilveks

1. neko nezina par uztura vajadzigajam vielam
2. vinam iestasta, ka vajag leitot fitlainu un vins lieto
3. vins sak skatities, kas taja fitlaina ir ieksa un kur to vel var dabut, ja tas ir vajadzigs
4. vins sak lietot to citu, jo tas ir letaks un jo to var dabut vienkarsi bezpersoniski noperkot un nevis stajoties sakaros ar fanâtiíiem. nu, ja fitlainisti cilvekiem iestasta, ka vajag daudzveidigak est utt, tas ir labi. bet kontaktesanas ar siem cilvekiem man liekas apgrutinosa.
lila
Re: FitLine
19.01.2006 11:46
Nekas nav labs fitline. Lietoju, aptiekâ var nopirkt lçtâk un VÇRTÎGÂK par ðo. Neiesaku.
Peka
Re: FitLine
19.01.2006 12:00
Dzer zalu tejas, ed auglus, darzenus, daudz udens, sporto..busi vesela. Un visus sudus, ko izplata izplatitaji tam vismazak vajadzeetu pieveerst uzmanibu, tas ir bizness.sabrina rakstîja:
Re: FitLine
19.01.2006 12:03
fito: ko Tu tur nomurgoji gailiit? Nejauc mani ar pida*asiem fitlainistiem un koraljljistiem!!! Es neko nelitoju aarstnieciibas noluukos un nevienam arii neiesaku!!! Tas ko es lietoju un iesaku ir tikai un vieniigi sportistiem paredzeets un paredzeets tikai tad, kadir pareizs uzturs un viss paareejais. Fitline utm nodarbojas ar gluzhi preteejo!
Re: FitLine
19.01.2006 12:49
Paldies par izsmeïoðo atbildi!
Re: FitLine
26.01.2006 21:10
Shodien manimeegjinaaja savanjgjot par izplatiitaaju! Jei Bogu, es no taa visa gribu tureeties peec iespeejas taalaak!!! Nu tach nau tas taads briinumliidzeklis, kaa reklamee! Garsho ar vinjsh peec tiiraas kjiimijas! Kas tur var buut dabiigs???
Re: FitLine
26.01.2006 21:22
mateus:

c vit. 10gr. dienaa? ja pareizi atceros tad pat Purvinsh ieteica tikai 2g. un tikai ja esi slims. organismam parasti varaak nevajag, jo tas jau ir n reizes vairaak par ikdienas normu. nekas slikts jau protams nenotiek, jo organisms lieko izvada aaraa, bet nedaudz slodze orgaaniem sanaak , nea?
Re: FitLine
26.01.2006 23:49
C vit dienas norma ir 70-120 mg! daa.......... rijiet, rijiet savus hujitlainus un visionus......... Kaa saka, kur aitas, tur cirpeeji! :)) Ja man kaads to shitu gribeetu iesmeereet, es vinju ar suudainu mietu..... Bet juus eediet droshi - liidz kilogramam dienaa! Laasminjai jau Riigaa dakters..... :P_
eziitis
Re: FitLine
26.01.2006 23:57
a kaads c vitamiinam sakars ar visionu??????
roberts
Re: FitLine
27.01.2006 14:54
humaan. cuukaam peerles - nafig:)
Re: FitLine
27.01.2006 15:54
C vit 3 dienas driixt forseet 10g dienaa... Neticat man, prasiet medikjiem.
santa
Re: FitLine
28.01.2006 19:41
Kad uzvaicâju vienai fitlainistei, kâda ir dienas norma Activize OXY PLUS, sançmu atbildi - daudzums nav ierobeþots. Ja jûti enerìijas izsîkumu, droði, kaut desmit reizes dienâ. Tos nevarot pârdozçt...Nu, ârprâc., bez komentâriem..Vienkârði fitlainisti ir tâ pâròemti ar naudas pelnîðanu, ka tiem ir gluþi vienalga, kurð tos izplata, un cik tos dzer. Mums pat bija kuriozs, kad viens cilvçciòð jogurtu samaisîja ar ûdeni, bez trauka, jo loìiski par to nekas nebija teikts, it kâ tas ir pats par sevi saprotams. Þçl to cilvçku, kas jogurtu pirka savam bçrniòam, un trauku nevar atïauties, jo strâdâ valsts darbu, kur nav tâda alga, lai pirktu neadekvçti dârgos vitamînus, kas patieðâm nav tâdas cenas vçrti.
Re: FitLine
28.01.2006 19:52
Nezinu..reklâma paliek reklâma :)
Re: FitLine
28.01.2006 23:27
robert: Domaats - mees cuukas un taa "manta" taas peerles???
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.