miruðo_gari

Aizsāka Lukreecija 

Lukreecija
miruðo_gari
06.02.2006 10:07
Mana mamma pçc ievietoðanas kopðanas iestâdç nomira. Kad bija iestâjusies jau pilnîga sabrukuma fâze garîgo slimîbu (decirkulatora encefalopâtija+epilepsija, varbût tam visam apakðâ tomçr bija ðizofrçnija savâs daudzveidîgajâs izpausmçs) es viòu òçmu un uz turieni aizvedu, kas ðamai protams nepatika, kaut pat çst pati vairs nemâcçja, dabiskâs vajadzîbas kârtot gâja uz "tumðo dûmu kaktu" un ar rezultâtu rotaïâjâs. To izdarîju jo visa mûsu mâja oda un izskatîjâs kâ zvçru dârzs, inventârs tapa postîts, bija sprâdzien, uguns un ûdensdroðîba apdraudçta, pârçjie ìimenes locekïi paði uz sajukðanas robeþas. Es bija ïaunuma iemiesojums kas ðamo mçìinâja pie civilizâcijas normâm un sasniegumiem noturçt un ierobeþoju brîvîbu, tai skaitâ lai nedodas plaðajâ pasaulç (turklât vçl ârdurvis vaïâ atstâjot).
Tas nu viss ir pagâjis, bet nu viòa sâk spokoties savai garîgi atpalikuðajai meitai ko man mantojumâ atstâjusi. Pat nomodâ pustumsâ râdâs istabas stûros, sâkumâ sapòos tâpat nâca pie viòas, tagat jau þòaudz kâ lietuvçns. Turklât sola nabaga sievietei ka man bûs slikti. Sarunâjâm ka viòa griezîsies pie psihaloga invalîdu centrâ. Mums ar vîru arî parâdîjâs sapòos, prasîjâs palikt, bet mçs viòu sûtîjâm prom, solîjâm vest atpakaï uz iestâdi. Es neesmu pârâk mâòticîga, ticu ka esmu stiprâka par nabaga jukuðo dvçseli ar kuru esmu nocînîjusies pusi savas dzîves un kam slikti darbi ðaisaulç.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:09
Tas viss ir Tavaa galvaa... ja Tu noticesi tam ka vinja kaadu zhnjaudz tad arii zhnjaugs :)
Ezitis
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:15
Pamegini sapnii to mati uzvaret, psihologi saka, ka tas palidzot
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:18
Man sapnji notiek taa kaa nekontroleeti :) Tjipa es zinu, ka ir sapnis un es tur varu visu (ja sanaak to apzinaaties), bet tikuntaa viss notiek savaadaak :D
Lukreecija
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:21
Mums ar vîru pagaidâm sanâk viòu aizsûtît atpakaï, bet mâte moca savu garîgi atpalikuðo meitu ko dzîvç ïoti mîlçja. Interesanti ir tas ka garîgi atpalikusî sava stâvokïa rezultâtâ nezina folkloru kas mums visiem galvâ par miruðajiem un kâ tie var uzvesties, bet tomçr visu to piedzîvo. No kurienes viòai tas nâk? Ceru ka invalîdu centra psihalogs spçs viòai palîdzçt.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:23
un Tu neesot maanjticiiga :D
vai tad gariiga slimiiba noziimee, ka zilveekam nav bezapzinjas? :) Sapnji nerodas apzinjaa :)
lisa
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:24

Nu tas nav nekads brinums, ja mate bija saistiita ar ljaunajiem gariem, tad tie turpina trakot.

Starpcitu, nekaadi mirusho gari nerunaa un neraadaas, bet gan saatans, kas var parveersties pat par gaismas eòìeli.

Aizej pie kaada maciitaja un paruna par sho probleemu. Noteikti jalûdz par to.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:28
lisa: Tu no kuras kliinikas izmukusi? :D

ja meegjini runaat biibeles vaardiem, tad Lucifers tika definaats nedaudz savaadaak ;)

Un veel...kristietiiba nepieljauj shaadu situaaciju, respektiivi cilveeks kursh tic shaadai situaacijai nevar buut kristietis un nevar guut paliidziibu no kristiesha, jo shii situaacija no kristitiskaa viedoklja nevar tikt atziita... so... aizmirsti.... par daudz pretrunu...
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:31
Uzaicini Katoïu mâcîtâju!Viòð spçs jums palîdzçt!Aizejiet uz baznîcu paði!Tie visi ir mâòi!Bet mâsa jâârstç!
Turaties!
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:33
:DDDDDDDDD
aljo garazh... nu katolji jaa ierulee.. ekzorcismu dereetu ;)
Lukreecija
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:35
Kad es pçc mâtes aizveðanas kopu un tîrîju dzîvokli, metu ârâ drazas, sajutu spçku kas mani stûma atpakaï, noguru âtrâk nekâ parasti strâdâjot. Tad padedzinâjâm svecîtes un palika labâk. Jau mçnesi pirms nâves saplaisâja logs, man rokâs sadalîjâs stikla saldçjuma trauks (kâ ar nazi taisni nogriezts, dziïi sagrieþot pirkstu), darbâ òemot no kafijas automâta kâ ar nazi uz pusçm saðíçlâs bieza stikla krûze. Nokalta istabas augs koridorâ kam viòa garâm staigâja, otrs nokalta viòas istabâ. Interesanti vai tâs var bût zîmes vai sagadîðanâs. Man jau no bçrnîbas bija nepatîkami ar viòu un viòas vîru vienâ telpâ uzturçties, kaut vîrs bija ïoti dievticîgs un pret samaitâto pasauli agresîvi noskaòots, gandrîz kïuvis par mâcîtâju.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:37
:D
au nu paklau... tas jau kljuus smiekliigi :)
ja cilveeks tic, ka kautkaada ziime nesiis vinjam ljaunu, tad taa arii notiks un otraadi :) Pashsugjestija :)
Abigaila
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:42
pasuuti 40 dienu aizluugumu pareizticiigo bazniicaa, saucas sorokoust za upokoj, noliec sveci pie JK, kas krustaa sists, ja nezini, pajautaa, kur liek par mirushajiem.
liza
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:42

Bîbele viss ir aprakstiit un nekadu pretrunu tur neatradu. Tas, ka to nevar redzeet, nenoziima, ka tas neeksistee.

Cilveks pats nevar aizdziit un parvareet neko, jo nav stipraaks pat Luciferu jeb staatanu.

To var izdariit tikai macitaajs ar lûgðanu Jçzus Kristus vardaa!
Taada nu ir ta realitaate!
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:43
Es tâdâm lietâm neticu un nekad mûþâ nekas "brînumains" tâ arî ar mani nav noticis.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:46
liza.. u neesi pamuljkje? :D
lucifers jeb saatans... lucifers bija gaismas neseejs, kuram nebija NEKAADA sakara ar lajunumu, bet jeedziens saatans paraadaas izdziishanas briidii.
liza
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:47


Nu paldies Dievam Alstere, jo nezvai buutu prieciiga, ja tev pekshnji tasiites no galda paceltos vai eenas pa istabu kliistu utt.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:51
Macitaajs tak arii ir cilveeks?!
Istenibaa ir taa, ka nedriikst ticeet spokiem un taadaam lietaam... tiko saak ticeet, taa viss saak darboties. Kaa tajaa filmaa: Atsleega.
p.s. Vairaak vajag kino skatiities.. He he :D
Lukreecija
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:52
Es nekam nekad dzîvç neticu lîdz galam, jo vienmçr man ieslçdzas kritiskais prâts. Esmu ne dziïi palasîjusies daþâdas mâcîbas ko pieòemu zinâðanai, bet ne absolûtai ticîbai, vçroju pasaules zinâmo daïu un cenðos apjaust nezinâmo. Incanti ka nezinâmâ daïa vismaz man ir devusi ziòu tais brîþos kad absolûti par to nedomâju un neinteresçjos. Piemçram no lekcijâm vakarniekos nâkot mâjâs pa to taisnâko, bet tumðâko un vientuïâko ceïu sastapu Ziepniekkalna spoku ko pçc tam citi redzçtâji Rîgas Balsî aprakstîja. Spoks man nekâ neizdarîja protams, kâ melns tçls tik nodreifçja no vienas grants kaudzes uz nâkamo, bet tâpçc ticu ka kautkas ir, jo redzçju ar savâm acîm, kad viòð vçl nebij aprakstîts un nezinâju ka tâds ir.
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:52
a starp citu tas momets man atsleegaa patika, jo tas reaali paraadiija visu buutiibu shitaam fignjaam :)
liza
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:55


dziive nav filma......kleo
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:56
klau... kad buus exorcisms pasaucat mani... gribu shito teaatri dziivee redzeet :D
Lukreecija
Re: miruðo_gari
06.02.2006 10:59
Kas ir exorcisms?
zâlîte
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:00
ïauno garu izdzîðanas rituâls.
kukuu
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:01


piekriitu lizai,...

Dievs pasargaa tos, kas kas vinam uzticas.
Lukrecijas gadiijumaa, launie gari jau atklaati demontree nekauniigi savu varu.
Tikai un vieniigi Jezus Kristus varda var tikt no taa valjaa...

Man pazinja mocijaas gadiem un tikai tad, kad kopa ar maciitaaju luudza, viss pazuda.
Starpcitu ar 1x var nepietikt!
ui
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:04
Pameegini iemiileet to savu mirusho mammu, domaas mieriigi aprunaaties,pajautaat kaa vinjai iet, samiiljot kaa mazu beernu - kas vinja savaa nogalee ari bija.
zurka
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:10

nu diezvai tie gari taa gribee miiteeties.....
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:29
bljin da prichom te jeezus... jezus ir miris... un ticiiba jebkam paliidzees...piemeeram ticiiba sev nevis kaadam veesturiskam teelam!
Ezitis
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:47
Nja, man laikam vel jaaug un jaaug...
Re: miruðo_gari
06.02.2006 11:49
liidz kam jaaug? :D aaa... gribi beidzot spokus ieraudziit? 8)
pasaki savu adresi...sarunaashu lai korishi/spoki pie Tevis aiziet :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: