Dot vai nedot dr.naudu par op.

Aizsāka Mîla 

Noela
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 21:19
Interesanti - slimnieki tagad var izvçlçties ârstu, bet ârsti - vai viòi var atteikties ârstçt slimnieku (nu piemçram gadîjumos kad slimnieki brauc augumâ ar asfalta rulli) t.i. nodot citam ârstam, jeb tâ ir tikai slimnieku privilçìija?
ârsts var atteikties no slimnieka. Izòçmums ir neatliekamâ palîdzîba, bet ðâdas situâcijâs pacients parasti nav spçjîgs ne pretoties, ne augumâ braukt ;-)
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 21:37
Ârsts var atteikties no slimnieka ârstçðanas, izòemot gadîjumus, kad ir akûta situâcija un apdraudçta cilvçka dzîvîba. Pamatojums tam nav nekâds vajadzîgs - nav psiholoìiska saderîba, lai nodroðinâtu ârstniecîbas procesu, norâdîjumu neieveroðana u.t.t.
Bet tâdi gadîjumi ir ârkârtîgi reti, pat nezinu kâpçc. Vienkârðâk ir idiotus maksimâli âtri un labi ârstçt, lai âtrâk no viòiem tiktu vaïâ.
Noela
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 21:49
Â, nu skaidrs, paldies par info.
Par akûtâm situâcijâm, protams, jautâjumu nav.
Mîla
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 09:38
Ja doðu dakterim latus 20?Viòð neliksies aizvainots?
Zinka
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 10:09
Mîla, es darîju tâ - pirmsoperâcijas apskatç teicu dokam (telpâ bijâm divatâ) apmçram tâdu tekstu : " Dakter, cik es bûðu parâdâ par Jûsu darbu ? " Viòð atbildçja : " Jûs man neko neesat parâdâ, bet, ja ïoti gribat pateikties, tad vairâk par Ls 100 gan nevajag."
Pçcoperâcijas apskatç jokojâm un tâ starp citu piegâju pie viòa, iebâzu uzsvârèa kabatâ aploksnîti ar Ls 60, teikdama "Paldies, dakter, par to, ka atgriezât man pilnvçrtîgu dzîvi".
Viòð pasmaidîja, pajokoja i vsjo. Ðo naudiòu devu no sirds, nebija þçl, kaut neesmu no bagâtajâm.
chanell
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 10:17
maksaju par dzemdibam (daudz), neesmu bagata, bet maksaju no sirds un nenozeloju ne mirkli.
aisa
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 11:48
Nç, nu prâts, par dzemdîbâm maksât, vçl ja nav bagâta! Tas bçrns taèu iekðâ nepaliks, maksâ vai nemaksâ! Un vispâr par daudz visi uztraucas par ATTIEKSMI. Kâda starpîba , kâda attieksme, galvenais, lai sadakterç.
Zilonis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 11:49
Ja nemaksâs,tad var sadakterçt slikti!
aisa
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 11:54
Autorei-
apskati vacâku tçmu " Operâcija it kâ par brîvu".
Zilonim - kâ tad, griezîs veselo aknu ârâ, ne slimo, ja nemaksâs :) Neviens speciâli slimniekam sliktu nedarîs.
Zilonis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 12:00
Laikam jau visiem sava taisnîba!
Ja Dakteris labs!Tad jâdodâs viòa rokâs ar vai bez naudas!Tâlâkais ir Dieva ziòâ!
Es piemçram nedevu naudu vispâr par cik tâpat jau dârgi bij jâmaksâ par trîs nogulçtâm dienâm pçc operâcijas un tâpat vis bij kârtîbâ un tapçc jau pret mani slikti neizturçjâs.
bube
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 15:38
Es devu...gan par sevi ,jau diezgan sen.Gan tagad par savu bçrnu.Man tâ ir droðâk un apziòâ liels miers,ka viss bûs ðtokos.
Bet tâ darît,kâ izdarîjâs neìçle Vilciòa ar Auderu...tâ var rîkoties tikai gatavais íçms,kurð no kroplîbas ticis vaïâ uz visu atlikuðo mûþu,bet,kas to var galvot,ka ticis???
Katrs pacients zina,kur dodas-pie privâtprakses ârsta vai pie valsts apmaksâtâ.Un katrs ârsts ieliek savâ darbâ kapitâlas zinâðanas un darba spçjas,kuras valsts nevar apmaksât.
Kas vairâk,kas mazâk,bet maksâjam mçs visi.Kas nevar samaksât,par to samaksâ bagâtais ar uzviju...
reins
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 17:19
Stulba valsts, stulbi ârsti, stulbi pacienti.
saulespukje
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 20:26
... Un veel pie reina teiktaa:
Pats pacients ir pie vainas, ka aarstam dod kukuliiti(iedomaajies..,ja Ls 60,- doktora sieva vai pats doktors tiek pie new kurpeem...)
Fui taadiem dr. & pacientiem!!!
Pashi jau pie audera perversijaam bija vainiigi. Jautaajums: kad tas viss beigsies?
Kukulîtis ir tad, ja Tu dod, lai no tâ gûtu papildus labumu (ârpus rindas un tâ). bet doðana no laba prâta pateicîbai nu gan kâ kukulîtis nekvalificçtos viss.
saulespukje
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
08.02.2006 20:39
Es tev nepiekriitu. Tas pats vien ir, jo pacients grib guut no taa labumu, resp., buus labaak veikta operaacija un t.t.
Perversija :(((
Un kas tad dod vid.med.personaalam? Shiem ar vajag prasiit savu tiesu.
Kâ Tu pçc operâcijas izrakstoties vairs vari no tâ gût labumu?
Un kas ta vidçjiem liedz prasît savu tiesu?
Es gan nesaprotu kâ operâciju apzinâti var veikt labâk vai sliktâk.
saulespukje
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 00:46
Es gan nesaprotu kâ operâciju apzinâti var veikt labâk vai sliktâk.

Nu tur muusu domas sakriit,par ko es arii runaaju.....Pacienti taa domaa...lasiiju un briiniijos......kaa var dariit savu darbu nekvalitatiivi, ja neiedod aploksniiti..... Nez vai taadi monstri arii straadaa mediciinaa? :(((
Bet- nemaksâjot var operâciju neveikt vispâr...
Karîna**
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 17:16
Manai radiniecei arî drîz bûs operâcija, viòa gatavojas dot dakterim 50 Ls aploksnç, jo viòð vairâkkârtîgi viòai ir uzsvçris, ka par oficiâlo algu izdarît operâciju "labi" viòð nevarot. Iedomâjieties! :(((
Man arî tâ ir teikts!
Nu tas ir kukuïa prasîjums?
Karîna**
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 17:28
Es tieðâm nezinu kâ to izskaidrot. mana radiniece arî ir ðokâ par tâdu nekaunîbu, bet viòai tagad ir ðuasmîgi bail - ja nu 50 Ls arî to çrzeli neapmierina..... Viòa baidâs, ka iespçjams slikts operâcijas iznâkums. Es jau viòai teicu, lai nâkoðo reizi, kad ies pie viòa, paòem diktofonu un ieraksta visu ðito ðantâþu. Bet viòi arî ir viltîgi - runâ aplinkus, ar mâjieniem :((((
Ezitis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 17:37
A kaa ar majieniem var paprasit tiesi 50ls?
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 19:28
Dakter cik man jâmaksâ par paredamo operâciju ?
Toss, kas nevar samaksât 100 ls, mçs operçjam par velti
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 19:30
Es kaut ko nesprotu.
Ja esapskatos veikalâ kurpes, bet viòas maksâ vairâk, nekâ varu atïauties, es meklçju lçtâkas.
Ja íirurgs prasa naudu, bet jums tâs nav, vai principâ negribat maksât, meklçjiet citu íirurgu.
Jûs ko pielaulâti pie tâ nelieða, kas naudu prasa.
Karîna**
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 21:49
Tur jau tâ lieta, ka nevar tâ vienkârði aiziet pie cita íirurga - jo piemºam, manai radiniecei nepiecieðama locîtavu operâcija, Rîgâ to veic tikai daþi ârsti, kuri sevi uzskata par dieviem u.tml.

Mâjiens par 50 Ls notiek tâdâ veidâ - "vai es varu izdarît operâciju labâ kvalitâtç, ja nesaòemu par to pat pusi no minimâlâs mçneðalgas?....."

:((((((
doctus
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 21:55
50ls? Baigi maz:) Dieviem toch nepietiek
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 22:14
doctus, nu dievs tak par naudu netaisiitu, vins vienkarshi gribeetu, lai tu nozeelo greekus:))))))(piedodiet tie, kuriem skitiis, ka es zaimoju, es to nedaru, tas ir domaats kaa joks)
doctus
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
09.02.2006 22:24
Dauz ko vins grib:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 20?
Ziņa: