"par gadiem un attiecîbâm

Aizsāka zuze 

meitenite
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 09:27
Manas draudzenes vecaki satikaas un apprecejaas, kad vinjiem bija 41 un 42, tad veel 5 gadu laikaa vinjiem piedzima divi veseli berni.
Mana gudraa maasiica arii piedzimusi veelaa lauliibaa 40 gadigai sievietei un 50 gadigam viirietim.
Nav nekas neiespejams.
gh
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:13
ja un kaa juutaas/iisies tava gudraa maasiica 20 gadu vecumaa a? tad teevam vajadzeetu buut 70 gadu vecam... ja veel buus dziivs...

40 gadnieki, kad taisat siikos, padomaajiet kaa vinji jutiisies peec 20 g ar 60 gadiigiem vecaakiem tuseejot.
olga
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:17
gh,labriit,bet shoreiz gan piever luudzams muti!!! Gan jau Tev ar buus 40. Piem manai maasai tagad 30,vinja piedzima kad mammai bija 40 un????KOpaa ar senchiem veel tuseejam,uz kalniem sleepot braucam.Ne visi 70 gadiigie ir nevariigi veciishi!!! Nemet visus paar vienu kaarti.
gh
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:23
olga,

tu man te netjikai, skaidrs.
arii es runaaju "peec pieredzes".
tas ka cilveekam noveco miesa, nenoziimee, ka arii garaa tas noveco...protams, ka var iemiileeties...dziive jau nebeidzas 40 gados...:))
olga
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:29
gh,tad luudzu -nesaki,ka visi vienaadi.Katram sava pieredze.Cits jau 25 gados ir sagrabeejis,vaidosh,depresiivs. Saprotu,Tev sava pieredze,bet taapeec nebrauc visiem citiem virsuu.
gh
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:49
olga,
ja tev ir kaut kaadi kompleksi par savu vecumu - taa ir tava probleema.
ne1nam virssu es nebraucu.
end of discussion.
Skye
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:49
gh

Mazaak vajag lasiit "sievieshu zhurnaalus" par jauniibas kulta uztureeshanu.
Manai mammai ir ap 50, man - ap 30. Ideaali? Tikai 20 g starpiiba. Tak man ar vinju probleemu saprashanaas zinjaa vairaak nekaa ar vienu no draudzeneem, kam tagad ir 45. Viss ir galvaa. Ja tev tur tikpat gludas smadzenes kaa aada uz muguras lejasdaljas, tad vismaz iemaacies pienjemt, ka citiem ir vairaak saprashanas par dziivi.

Un arii tev buus 40. Un arii 60. Un arii 80, ja nodziivosi tik ilgi. :P
Un varu dereet, ka jau 40 tu buusi gariigi sagrabeejusi vecene (nepaarlasiijies - gaRiigi sagrabeejusi.). Zheel, protams...
darya
Re: "par gadiem un attiecîbâm
08.02.2006 10:56
gh.man nav komplexu,driizaak jau tu baidies novecot
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: