psoriaze

Aizsāka Lina 

Minka
Re: psoriaze
17.12.2004 01:19


Skrieðiem visi uz VC4 pie dr. Sanitas Þîgures.
GLG
Re: psoriaze
17.12.2004 12:40
Vai dr.Sanita Þîgure psoriazes slimniekiem var ieteikt ko savadaaku kaa citi aarsti? Ar ko vina ir labaaka?? Varbuut kaads var padaliities pieredzee!?
Re: psoriaze
22.12.2004 11:59
Varbût, kâds var ieteikt.
Ko darît ja psoriâze ir skârusi galvas mataino daïu? Kâdas smçres bûtu piemçrotas? Jo galva niez ðausmîgi.
Nezinu ko domâ frizieris, man pat ir kauns ir iet pie viòa....
Re: psoriaze
22.12.2004 12:01
Varbût, kâds var ieteikt.
Ko darît ja psoriâze ir skârusi galvas mataino daïu? Kâdas smçres bûtu piemçrotas? Jo galva niez ðausmîgi.
Nezinu ko domâ frizieris, man pat ir kauns ir iet pie viòa....

li
Re: psoriaze
22.12.2004 12:59
Man palîdz ðampûni, kam sastâvâ darva (jâmeklç aptiekâs).
ja ja
Re: psoriaze
22.12.2004 13:29
Es, protams, pabrîdinu jaunu frizieri, ka man ir psoriâze, bet vienmçr ir bijusi attieksme - viss kârtîbâ, ta nav problçma, tâ kâ no frizieriem nav jabaidâs. Man palîdz betacarton emulsija.
li
Re: psoriaze
22.12.2004 16:20
Nu frizieri man arî nekad neko nav teikuði ne laukos, ne Rîgâ.
Bija vçl tâda emulsija - tas pats raþotâjs kas Elocon (pat nosaukums bija lîdzîgs) smçrçm, bet diemþçl neatceros, kâ to medikamentu sauca - tâs bija ðíidras zâles, kuras pa tieðo no pudelîtes uzpilina uz çdes un ierîvç. Ðis losjons nebija taukains un varçja smçrçt arî galvas âdâ. Es nezinu, vai tâdu var dabût arî tagad- es pirku pirms 3-4 gadiem, tad ðîs zâles maksâja 4 Ls.

Bet jau manis piemiçta sâls vannu laikâ - varbût jâpamçrcç arî galva, pati gan to nedaru, jo galvâ man ïoti maz çdes un tai labi palîdz darvas ðampûni.
Re: psoriaze
23.12.2004 16:57
Gûts uzdevums -;arstçt galvas âdas iekaisumu.
Ja galvas âda niez, ir iekaisusi, tad jâlieto îslaicîgi kortikosteroîdu saturoðu ðíîdumu, un kad zvîòas ir nelielas, tad lieto speciâlu losjonu Daivonex, bet ilgstoði. Galvas âdas niezes mazinâðanai var pamçìinât mazgât galvu ar ðampûniem Fongitar , Eucerin uea, Alphacade.
Bet patiesîbâ jâredz bojâjums,lai varçtu ieteikt ko prâtîgu.
Ar cieòu,dr.Sanita Þîgure.
Re: psoriaze
04.01.2005 23:11
Mani interesç-vai tâs jûras sâls vannas nekaitç?Vai visi (piem. sirds slimnieki) var lietot tâs?
li
Re: psoriaze
05.01.2005 09:24
Varbût esi pamanîjusi, ka labâkâs sanatorijas ir pie jûras, jo jûras gaiss un ûdens nâk par labu veselîbai.
Tçvu pçc sirds operâcijas arî aizsûtîja atveseïoties pie jûras. Domâju, ka sirdij sâlsûdens noteikti nekaitç.
Nepiemît jau sâlim nekâdas "pârdabiskas" îpaðîbas - sâlsûdens dezinficç, veicina sadzîðanu.
Var jau neiet vannâ, bet pamçìinât likt sâlûdens kompreses. Varbût, ka citiem tas sâlas kaitçs, bet cik es esmu dzirdçjusi no psoriâtiíiem- jûras sâls tieðâm labi palîdz.
Re: psoriaze
06.01.2005 13:13
Liels paldies Tev li !
Re: psoriaze
06.01.2005 14:45
Paldies visiem,kuri dalîjâs savâ pieredzç par psoriâzi- ko darît, kad viòa skârusi galvas mataino daïu.
Ïoti cien. dr. Þîgure paldies par derîgo informâciju. Vai jûs varçtu uzrakstît savus darba laikus Veselîbas centrâ - 4.
Re: psoriaze
13.01.2005 22:55
es jau veel stipri jauns..nu jaa..18 gadi, bet ' psoriaaze mani apseedusi jau kaadus ..laikam ka nu jau 3 gadus.

ar To esi samierinajies...Tik dazbriid ir bijis neerti no apkaarteejiem, jo jaunie to nesaprot.

Arsteejos ar tik ar smerem. Agraak lietoju Daivonex, nekas izcils, tagad jau kaadu 1/2 gadu lietoju Protopic 0,1% smeere looti darga, 30 Ls par 30 gramiem, bet ja labi censas, labaak paliek....
ne visaas vietaas, bet paliidz arii Travocort krems.....

Bet laikam jau lielakais ïaunuma speeks mitinaaas muusu , tas ir , mana galvaa...Bezjeedzigi paardziivojumi par dziivi ....muïíiigaam probeemam un daþbriid nepriecaaðanas par dziivi....ir jaakïuust opitmistiskakam....


Un jaa, paldies Visiem , par seit sniegtajiem padomiem, uzzinaju daudz ko jaunu , izmeginasu :]
Re: psoriaze
19.01.2005 17:02

Ðî slimiiba piemiit jau 20 gadus, no 11 gadu vecuma, "sastapos" ar ðo kaiti, arî peec lieliem paardziivojumiem, kad mamma nomira. Arii izmegjinaats ir daudz kas, bet jaasaka, ka kadas iipashas zaales ,ko izcelt man nav! mans noveerojums, liek secinaat, to,ko jau vairaaki ljaudis pirms manis sheit ir saciijushi,ka liidzko pasham "GALVAA VISS IR KAARTIIBAA", tad ari slimiiba atkaapjas. Man piemeeram bija taa,ka 6 gadus biju pat piemirsusi savu kaiti, ja neskaita "sikumus" uz elkonjiem. un ,liidz ko kaads smagaaks paarbaudiijums, paardziivojums- tad atkal vinja -PS- ir diemzhel klaat!
ari shobrid aarstejos, pec 2 gadu partraukuma, vieniigais,ko varu uzteikt, shogad atklaaju, labu shampuunu, LJOTI labi paliidzeeja galvas matainajai daljai, no Baldones kosmeetikas seerijas, tieshi shampuuns uz duunju baazes. Tieshaam iesaku!
bet, kads jautaaja par VISION uztura bagatinatajiem, ari izmegjinaju, dahzas dienas atpakal beidzu lietot, 21 dienu kurss- 16.lati. nu, nezinu...
Lai mums visiem veicas sadziivot ar sho mistiski, neizdibinaato -PS!!
mazdakteris
Re: psoriaze
20.01.2005 00:12
Slimîba tieðâm noslçpumaina.Viena no teorijâm ir , ka to var izsaukt super mazie vîrusi jeb prioni.Vîòus nevar saskatît pat elektron mikroskopâ.Ðîs slimîbas atðíiras ar arkârtîgi ilgo slçpto jeb inkubâcijas periodu.Palaiðanas mehânisms ir stres tad kad strauji krît organisma dabiskâ aizsardzîba.Iegûta ðî slimîba praktiski nav ârstçjama.Protams nedrîkst ,kâ jau ðeit bija teikts, dzert.Smçíçðana spazmç perifçros asins vadus,tâtad ir kaitîga âdas slimniekeim.Sâls vannâm ir divejâda un pat trîskârtîga iedarbîba.Vannas paðas par sevi nomierina.Vîòas atmiekðíç kreveles un nogalina mikrobus.Siltums uzlabo asinsriti visâ âdas apjomâ.Jûra veic visu kompleksi.Gaiss satur prieþu fitoncîdus,bromu-nomierinoðu vielu un jodu,dezinficçjoðu vielu.Jûra nomierina.Katram slimniekiem ir jâsadarbojas ar savu ârstu un ilgstoði ar viòu kopa,atkârtoju ar viòu kopâ jâmeklç sev piemçrotâkâs zâles.Ârstçðana ir kompleksa.Kaïíis,vannas,nomierinoði preperâti,antihistamîni.Hormonâlâs ziedes ir ïoti efektîvas bet hormonâlâs ziedes izjauc organisma hormonâlo lîmeni.Diçta noteikti.Kefîrs,jogurts normalizç zarnu floru arî var palîdzçt.Vienas brînumzâles nav.Jâmçìina vis kas nostiprina organisma imunitâti.Viens no lçtâkiem paòçmieniem ir slicilskâbes ziedes divu veidu.Lielo procentu 5 lieto kad ir biezi uzslâòojumi.Vâjâko 2 % lieto citâ periodâ.Bet tas ir tikai ârçjo defektu novçrðanai.To zin katrs âdas ârsts.Ja jau ir bagâts tad var braukt uz Turciju.Jûrmalai arî ir jâpalîdz.Cînaties, lai veicas.
Re: psoriaze
20.01.2005 11:40

Kas ir antihistamîni?
Man veel izrakstiija aptiekaa uz vietas gatavotu smeri, dzetenu, ljoti taukainu, nezinu kaa sauc?
Paldies "mazdakterim" par ieteikumiem!
psoriaze!
20.01.2005 23:58
Varu pastaaastiit par kadu dakteri(dziednieku) Vins pienem katru treðo 6dienu Apç(ir tads miestinsh) Vins aarte visadas kaites... Man psoriaze ir nesen 1lidz 2 gadi.. Tagad biju aizbraucis pie ta daktera. Vins iedeva zales. 2 pudeliiites katra 5 ls.. Dzeru visu laiku zales, uz kermena noiet visi pleki+ vel smereju daivobet. Zales vins iedod tieshi tik lai pietiek apmeeram 2-3 nedelam.Pec tam jabrauc pie vina atkal.
Neticu dziedniekiem, bet zales tiesham paliiidz... Pat vienu bridi bija loti labi, bet nesen bija stress un kermenis atkal sak mesties ar psoriaazi.. Par to dziednieku runajot vins ir no Igaunjias, par vinu ir labas atsauxmes! Radinieki braukaja, vinus izaarsteeja! Ir verc pameginat.. Tiem kuriem psoriaaze ir ilgaku laiku (runa iet par varaik ka 5 gadiem) bus gruuti apaarsteet sho kaiti- ta teica dakteris :)
Ceriiba vienmer ir !!

Ja velaties kadu info meginashu atbildet!
Re: psoriaze!
21.01.2005 16:45
kaa sauc sho dakteri?
n
psoriaze
21.01.2005 22:25
Vaardu gan nezinu..
irena
Re: psoriaze
22.01.2005 19:36
pilnigas mulkibas ar to Apes dakteri,vins pat manam viram solija izarstet Parkinsona slimibu
irena
Re: psoriaze
22.01.2005 19:54
pilnigas mulkibas ar to Apes dakteri,vins manam viram solija izarstet pat Parkinsona slimibu
kuku
Re: psoriaze
23.01.2005 17:26
Vienai manai pazinjai galvas matainajai daljai paliidzeeja itaalju firmas "Fairness" matu maska no "Genera" liinijas.
Re: psoriaze
08.02.2005 21:25
Sakiet vai kâds nezina vai Latvijâ vçl ir saglabâjuðies kâdi kûrorti psoriâzes slimniekiem, vai ieteikt kâdu ne parâk dârgu ârzemju kûrortu? Zinu, ka kompensçjamo zâïu sarakstâ psoriâzes slimniekiem ir domâtâs zâles , bet kâ ir ar kûrortiem, vai to apmaksu vismaz daïçji nesedz valsts? Varbût kâdam ir informâcija sakarâ ar ðiem jautâjumiem, iepriekð pateicos!
Janisbb3
Re: psoriaze
16.02.2005 20:36
Slimoju ar psoriâzi jau 8 gadus esmu izmçìinâjis gandrîz visas zâles, vitamînus, piedevas. Daþas no samçrâ lçtajâm palîdzçja, bet problçma bija tâda, ka uzradâs jauni plankumi, kurus jau bija aizvien grûtâk izârstçt, lîdz kamçr zâles vienkârsi nepalîdzçja. Nolçmu aiziet pie dziednieka taèu rezultâta nebija un turpinâju tradicionâlo medicînu. Taèu draugu ieteikts, pamçìinâju ârstçties pie cita dziednieka, arî neticçju visâm muïíîbâm, bet pamçìinâju. Nogâju gandrîz mçnesi, bet rezultâts bija minimâls turpinâju ârstçties gandrîz jau zaudçju certîbu, kad kâdu rîtu pamostoties ieraudzîju ka tieðâm paliek labâk lîdz 2 mçneðu laikâ pazuda pavisam. Ârstçjoties ievçroju diçtu ne kâdu cukuru uc. darîju arî kaut kâdas muïíibas kas man bija nesaprotamas. Tâ kâ ne visi dziednieki nevar palîdzçt Lina rakstîja:
Saule
Re: psoriaze
17.02.2005 00:10
Daargaa Telma.
Vai tu sagribeeji palietot 21 dienu UB un domaat, ka paliidzees... Domaaju, ka esi gudrs cilveeks, kas saprot, ka 1 meenesii no psoriaazes valjaa netiksi. Tas ir ilgs laiks, bet ar rezultaatiem. Ja reaali gribi no taa tikt valjaa, tad dari to ar pacietiibu, nevis 21 dienu. Jaa Visiona UB ir paliidzeejushi psoriaazei, tik taa nav 21 diena - tas ir ilgaaks laika posms. Traucee probleema? Ok! Kjeries lietai klaat nopietni un tad arii sasniegsi savu rezultaatu.
Psoriâzes slimnieks
Re: psoriaze
17.02.2005 19:55
slimoju ar psoriâzi, varu pateikt vienu ka stress nav iemesls kâpçc saslimu, manuprât tas ir saistîts ar çðanu neçdu no rîtiem brokastis utt. Un ir piegriezies ka katris ârsts skalo smadzenes par to mierîgo dzîves uztveri. Esmu vienu brîdi dzîvojis neuctraucoties ne par ko (apgâdîbâ) lietojis tos antidepresantus nekas labâk nav palicis. Vienîgais kas kas palîdz ir "Elacon" un jûras sâls.
izmçìinâtâja
Re: psoriaze
17.02.2005 21:37
Slimoju no 1977.gada.
Esmu izmçìinâjusi visu, no tradicionâlâs medicînas lîdz pat ârçjai urîna terapijai, apvârdotiem taukiem, Elejas Veronikas padomiem (sâls vannas ar jodu: kad to uzzinâja mana daktere, bija ðausmâs, jo izrâdâs pârlieku joda iedarbîba uz organismu ir neatgriezeniska).
Pçdçjâ laikâ jûtos daudz maz normâli- sadzîvoju. Man vislabâk palîdz: pasçdçt vannâ, kamçr ar roku var noberzt (nevis noplçst) zvîòas, lai netraumçtu âdu, beigâs vannâ var iepilinât vannas eïïu, tad viegli nosusinâties, uzsmçrçt ELOCON. Ja tâ daru 2-3 reizes nedçïâ, kâdu nedçïu var izlaist, bet pçc tam lîdz pat mçnesim, tas atkarîgs no smaguma pakâpes. Regulâri tâ rîkojos un var teikt, ka viss praktiski pâriet. Papildus jâdzer vitamîni: VEGAS (âdai, matiem, nagiem), zivju eïïa, alkoholu labâk ne, jo tad PS uzliesmo. Galvas matainai daïai: vakarâ smçrçju mûsu paðu diþdadþu matu eïïu, vai lçto kliòìerîðu ziedi- ar pirkstu galiem iemasç âdâ, no rîta izmazgâju. Ideâli, ja ir DAIVONEX losjons vismaz 1 x nedçïâ pçc mazgâðanas vçl mitrâ âdâ. Tâ rîkoties jâpierod: katru dienu ejat uz tualeti, çdat, tîrat zobus, sukâjat matus, uzsmçrçjat sejas krçmu un tas nemaz neliekas apgrûtinoði.
Lai veicas, rakstiet!
Valda
Re: psoriaze
28.02.2005 14:41
Vai kâds ir izmçìinâjis hidrokolonterapiju? Stâsta, ka palîdzot. Ja jâ, tad - kur, cik tas maksâ un cik reizes ir nepiecieðamas? Paldies!
Slim
Re: psoriaze
02.03.2005 08:45
Skin-Cap - vai kaads ir lietojis shiis zaales?
Slim
Re: psoriaze
02.03.2005 08:46
Skin-Cap - vai kaads ir lirtojis shiis zaales?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: