Mîïotais - gultâ kâ baïíis

Aizsāka Andþela 

Andþela
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:14
Runcene un Geiða - paldies Jums, ka varçju izsûdzçt savas bçdas. Tieðâm palika mazliet vieglâk. Darîðu visu ko vien varçðu, lai glâbtu mûsu ìimeni. Jo strupceïâ ilgi palikt nevar ðâ vai tâ. Meklçðu pâru psihoterapeitu.
gy arii slimniece ? :)

iisteniibaa es ar neesmu iisti normaals :D
Karîna**
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:17
gh

es zinu :o) Ðajâ forumâ normâli cilvçki nemaz nerâdâs :-)
geiða
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:19
Andþela! Turies un esi pârliecinâta par savu taisnîbu,citâdi tieðâm,pçc gadiem pievienosies îsti slimo kompânijai.Bûsi neapmierinâta,îgna,sâpçs visâs malâs,bûsi depresîva.
Andþela
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:22
geiða - jâ, man jau tagad mati pastiprinâti krît ârâ, un pçdçjâ pusgada laikâ nokritos arî svarâ par 8 kg. Bet toties mans "zaíîtis" svarâ ir pieòçmies par 6 kg, neskatoties uz to, ka apmeklç sporta zâli, un arî visâdi citâdi viòð jûtas daudz labâk nekâ es. Viòð vispâr nekad neslimo, bet es toties slimoju visu ziemu :(
Karîna**,
nu tad esam iepazinushies ;)

kofe, chai, potancujem?
Karîna**
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:28
gh

Vçderdejas vai lînijdejas? :)
Karîna**,
neesmu shahists - veederdejas ;)
geiða
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:32
Ai,Andþela,ar steigu dari ko lietas labâ!!
Karîna**
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:33
gh

Tu labi proti nodejot kâdu vçderdeju? :) Ne vienkârði tâ notirinât nabu, bet tâ kârtîgi uzraut danci? :)
muahaha...

zini, nav naacies dejot veederdeju... iemaaciisi ? ;D
labi meitenes, saulainu nedeeljas nogali :)
mans iet dziivee.
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 16:56
Un siltu! :)

gh
paldies! :)
Moljers
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
17.02.2006 17:42
Liecies gultâ blakus un arî guli kâ baïíis, òem uz izturîbu, kurð ilgâk.
Man bija lidzîgi kâ Tev un vçl trakâk- draugs neaktîvs (ar seksu 1x mçnesî pilnîgi pietika un iniciators nekâds nebija), man orgasmu sasniegt NEKAD neizdevâs, jo 2 min. es beigt nevaru, bet ilgâk vinsh turçt nespçj...
Riebjas pat atcerçties, jo shâdi, es dura, vairâk kâ 5 GADUS nomocîjos, jo mîlestîba bija stipra un cilvçks kolsâls (asprâtîgs, gudrs dakteris), bet tici, laimîga nekad nebûsi, jo bez sexa nevar, mçs tomçr esam arî dzivnieki...

Pie ìim. konsultantiem negâjâm, jo galvenâ problçma bija 2 min. sex, ko, manuprât, konsultanti neatrisinâtu. Priekshspçle to pârvçrta vispâr 1 min. seksâ... Beigâs arî es seksu vairs negribçju...

Ar laiku tas viss noriebjâs, jo problçma ir saknes (viòa audzinâðanâ, ìimenç) un tu sâksi laist pa kreisi, bet kas tâs vairs par attiecîbâm...

Ceru, ka neizveidosies mana situâcija, bet seksuâlai sievietei citu izeju neredzu...

Tagad jau 2 gadus esmu laimîga kopâ ar super seksuâlu, intelìentu draugu, kam ir arî ïoti liels loceklis..mmm.
Dzîvei ir cita garða!
oliiva
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
18.02.2006 00:41
Es tiku galaa ar sievishkjiigo panjeemienu. Paraudaaju peteicu, ka esmu nogurusi un ka man liekas, ka vinjam mani vajag tikai, lai es vinju apmierinaatu, ka arii man gribas no vinja sajust maigumu, justies iekarotai un visbeidzot, lai mani izmiil, lai viss ir vienliidziigi un godiigi. Galu galaa tas nostraadaaja un mees speeleejaam speeli "ko tu man to es tev", es vinjam noskuupstiiju kruushu galinjus, vinjsh man, es vinjam laiziiju visu kjermeni, tad vinjsh man, es oraalo, vinjsh oraalo, es augshaa, vinjsh augshaa... Taa es vinjam paraadiju ko es veelos un ljaavu vinjam saprast bez liekas runaashanas. Varbuut izmeegjini asaras un tad "ko tu man to es tev"
ja gulj kaa baljkjis...sazaagjee :D
Bet vispaar... besii ja sieviete panjem priekshaa... sievieti jaanjem priekshaa! Nevis otraadi :D
Man tâ pati problçma. Draugs guï kâ baïíis, man visâdi jâizdarâs, citreiz lîdz besîtim, kamçr viòam saceïâs, tâda priekðspçle vajadzîga, kâ jaunam skuíim. Un tâ katru reizi. Gadi iet, jo dienas viòð kïûst pasîvâks, bet man taèu arî gribas, lai mani iekâro. Esmu smuka meièa, sportisku, labu augumu, enerìiska, bet nogurdina, ka vîrietim nav nekâdas iekâres. Man gribas seksu, bet viòam avîzîti palasît vai televizoru paskatîties. Saprotu, ja cilvçks ir noguris nodarba, bet ja tas atkârtojas diendienâ, nav normâli.
viens mans viirietis uzskatiija, ka var tikai miileeties un sex... ir dzivniekiem, respektiivi es arii galu galaa nonaacu pie izjuutaam, ka uzvedos kaa taads brutaals teevinjsh, kurs njem un izdraazh + veel jaanomaskeejas zem miileeshannas... jo piem. sex peec siika kashkja izlaadeeshanaas un asumu noliidzinaashanas noluukaa tika uzluukots kaa kas ljoti netiirs un pilniigi nepienjemams: rezultaats - esam katrs savaa dziivee peec 10 gadu kopdziives...... (jaa, fiziski vinjam nebija nekaadu probleemu... tikai viss bija (bija jaabuut) paaraak vienpuseeji `skaisti`... kaa dziivee nemeedz buut)
veel vienu sastapu.... vareeja stundaam buut ´kaujas staavoklii´, visaadi ieintereseets sexaa u.t.t., bet manupraat slinks.... ko vairaak par guleeshanu uz muguras un dazhiem pieskaarieniem kruutiim sanjeemu tikai pirmajaa reizee.... piegriezaas.... manupraat vinjs domaajaas esam tik labs visaadaa zinjaa, ka man bija gods vinju apmierinaat.....
SMilga
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
20.02.2006 14:16
murgains tçviòð!
Simba
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
23.02.2006 12:56
Tad izdevâs jums tos tçviòus uzjundît? :)
Re: Mîïotais - gultâ kâ baïíis
23.02.2006 13:17
Ko var izdomât tâdus pekstiòus ! Vai nu jûs dâmas par daudz esiet sasapòojuðâs par ikdienas viesuïiem un orkâniem, vai arî jums tie vîrieði ir impotenti. Un nost ar tâdiem !

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: