Kuòìî baktçrija

Aizsāka Es 

Es
Kuòìî baktçrija
11.03.2004 19:19
Esot labâs un esot sliktâs.Kâ lai tiek no sliktajâm vaïâ???
Matador
Re: Kuòìî baktçrija
11.03.2004 21:12
Tiesi kungii, ja es nemaldos, labas nemedz dzivot, tikai tas 'sliktas'. Bet istenibaa, arsti atkal saubas par to, vai no tiem ir jatiek vala, vai nav...

Noteikti butu jaaiziet pie Gastroenterologa, ja izlemsiet tomer no tam atvadities, bus jaiziet 7 dienu arstesanas ciklu ar 3 medikamentiem. Parasti ar to pietiek.
jete
Re: Kuòìî baktçrija
12.03.2004 00:47
es dzeeru 10 dienas 3 medikamentus un tiku ar savu kungjiiti gala..
Gozears
Re: Kuòìî baktçrija
17.09.2005 09:22
Vai kâds var paskaidrot, kas ir Felio baktçrija?
Felio... tito es arii gribu uzzinaat.

Bet par taam bakteerijaam, par kuraam shaubaas vai jaaizniicina...vai iet runa par Heliko bakteerijaam?
Gozears
Re: Kuòìî baktçrija
19.09.2005 09:08
Laikam Heliko. Jâ zâles uz 10 dienâm, un kaut kâdas uz 30.
li
Re: Kuòìî baktçrija
19.09.2005 11:06
Heliko baktçrijas parasti iznîdç ar antibiotikâm. jâiet pie gastroenterologa vai sava ìimenes ârsta, lai nosûta uz pârbaudçm t.s. kobru - lai redzçtu vai tur ir gastrîts vai citas problçmas vai nav. Pçc tam izrakstîs zâles. Ja ðo baktçriju nav daudz- var arî nedzert antibiotikas, ja nav nekâdu sûdzîbu un gastrîts.

Heliko baktçrijas uzskata par vienâm no vaininiecçm gastrîtam, arî kuòìa vçzim.
Re: Kuòìî baktçrija
19.09.2005 15:12
Heliko bakteriju daudzumu nosaka ar asins analiizeem.
li
Re: Kuòìî baktçrija
19.09.2005 15:15
Bet kârtîgs ârsts, ja atrod ðîs baktçrijas tomçr nosûta arî uz kobru- lai pârbaudîtu vai kuòìa gïotâda nav bojâta vai iekaisusi.
Tanija
Re: Kuòìî baktçrija
19.09.2005 15:39
No kaa shiis helio bakteerijas kunjgii rodas? No kaa pielii vai kaa? Vai no eediena, no netiirumies vai kaa savaadaak?
vinis
Re: Kuòìî baktçrija
19.09.2005 16:14
Inficçðanâs ar Heliobacter pylori notiek ielpojot sîkus gaisa pilienus caur muti vai arî sadzîves kontaktos - no sadzîves, higienas priekðmetiem; arî tieðâ orâlâ ceïâ - skûpstoties; medicînas iestâdçs -ja endoskopa virsma vai kuòìa zonde netiek pietiekami sterili apstrâdâtas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: