dziedniece Ilze Jansone

Aizsāka ,,, 

,,,
dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 12:02
Ir kâdam koordinâtes vai pieredze ar ðo dâmu? Man te paziòu paziòas lûdza. Að cilvçku iz Lietuvas grasâs pie viòas vest.
mellene_
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 12:20
Es zinu, ka Pçrnavas ielâ, pie Zemitânu tilta, tur ir arî tâds veikaliòð, bet precîzi koordinâtes nepateikðu. Viòai ir mâjas lapa arî.
www
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 12:24
Viens otrs jau pa glupu, lai pats internetâ apskatîtos.
,,,
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 12:29
Paldies, mellene, atradu to mâjaslapu
:))
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 13:13
:))))) taa sieviet tachu ir traks un nesapratiigs baabietis ar savu kosmisko energiju! es varu pastaastiit, kaa vinja graamatas savas dziednieciskaas raxta, jo reiz biju pieteikusies darbaa pie shameejaas, gan nezinot, ka taa vinja...
:)))))) riktiigi smiekliigs tas viss kantoris
es ieteiktu kaadu noopietnaaku dziednieku pamekleeties, ja jau ljoti vajag
,,,
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 13:16
Paldies!
Man ir savs viedoklis par ðo sievieti, bet tâ kâ man jautâja vairâk pçc adreses, tad vai man þçl.
Es jau apprasîjos vai ta Lietuvâ savu dziednieku vairs nav. Man teica, ka Lietuvâ tagad esot makten branga ðîs kundzes reklamçðanas akcija TV un presç. Un kâda veca kundzîte iekritusi uz to reklâmu, nu dosies dziedçties.
Laikam LV bizness saðvacis.
varvara
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 13:31
Kâdreiz viòa rakstîja pavârgrâmatas. Atðíirîbâ no Ò.Masiïûnes, kas pretendçja uz gardçdîbas slavinâðanu latvieðu gaumç, Jansones filozofija balstîjâs uz "ja jums leduss kapî ir veci cîsiòî, tos var brîniðíi izmantot zupiòai". Pagâja laiciòð, sâka aìitçt nâtru suliòas dzert, vçl pagâja laiciòð - kïuva par dziednieci, mjâ...
Maice
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 14:55
Kâdreiz viòa lasîja lekcijas par veselîgu uzturu Medicînas darbinieku namâ, bet pati tai pat laikâ bija ar pamatîgu lieko svaru.
Nav viòai arî t.s. ''ârstçðanâ"nekâdas metodes, ðis tas palasîts, putrâ sajaukts.
Nu nevar taèu arî nabaga veco kundzîti pie viltus dziednieces vest, paþçlot tak vajag!
mamma1
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 14:58
,,,

nav savu domu, jo prot tikai citu domas pârstâstît.
,,,
Re: mamma1
06.03.2006 15:01
Un kur Tava atbilde uz ðajâ topikâ uzdoto jautâjumu? Bez mçsliem un citâm Tev netîkamâm lietâm, ko?
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 20:21
tâ dziedniece Jansone ðinî forumâ ir neskaitâmas reizes reklamçjusies, jâpaskatâs arhîvâ...
smieklîgi cilvçki
Re: dziedniece Ilze Jansone
06.03.2006 20:35
mamma1

Dusmojies, ka ,,, savas domas citâ topikâ skaidri un gaiði izteica, kur, pati ar izcilâm sprieðanas spçjâm neizcçlies, ko?? Nu ta atlîdusi kaut ko purpinât. Galîgs pç.

Nezaudç cieòu un ej savu bçrnu ârstçt!
Vaiva_
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 08:34
Nu nezinu gan....man ar to Jansoni bija tâ kâ ar tirgus tantiòu kas tirgo gaïu...ja patîk vizuâli, tad pçrku nost!!!! Jansone ârçji neatstâja kopta un veselîga cilvçka iespaidu!:((( Liekais svars, neveselîga sejas krâsa, noskrubinâti, bezgaumîgâ krâsâ sen kâ lakoti nagi:(((( Bet tâ kâ tas bija gadiòus 5 atpakaï...iespçjasm, ka paplaðinoties biznesam un palielinoties ienâkumiem, paðlaik tiek piestrâdâts pie ârçjâ veidola:)))
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 08:45
Nedomaaju ka aareejam veidolam sheit ir liela noziime. Dziedniece jau nav elitaars mediciinas centrs. Cilveeki iet pie vinjiem dzirdot par vinju speejaam un tas nav nekas neparasts ka kaadas profesijas paarstaavim neatliek laika lai izdariitu darbu prieksh sevis. Turklaat visi zin kaa shaadi cilveeki ir diivainji.
varvara
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 08:55
ku!, visi cilvçki ir dîvaiòi ;)
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 09:02
Hmmm? Par visiem nezinu bet es noteikti :) Un vispaar tie kas pilniigi pareizi ir garlaiciigi :)
varvara
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 09:19
Tieði tâ :))))
kortnija
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 14:44
Jâ, dîvaini ir tas, ka viòas vîrs pirms vairâkiem gadiem mira ar kuòìa vçzi, pie tam spçka gados. Droði vien Jansone nepaïâvâs uz tradicionâlo medicînu un noârstçja ar savâm metodçm, man jau liekas, ka tâda afçriste vien ir.
Della
kortnijai
07.03.2006 14:55
Jâ, sieva nelaiíi dziedçja ar svaigu kâpostu sulu, pie ârsta aizgâja, kad jau bija jâmirst nost. Laba gan reklâma!
Studiju gados apmeklçju Ilzes Jansones kulinârijas kursus - galvenais bija veìetârisms, cukura un sâls nelietoðana, ieteikumi par to, kâdi produkti kam lietojami, piemçram, visas sarkanâs ogas - sirdij u.tml. Vai man tas ko deva? - nu diez vai. Pârmâcîjos visu çst bez sâls, bet tas par daudz sareþîja dzîvi, atmetu.

Ilze Jansone ir sarakstîjusi vairâkas broðûras un grâmatas, tur jau var just, ka viòa kâ cilvçks ir visai paðtaisna un kategoriska, lai gan daïa no viòas ieteikumiem ir labi.

Arî vçlâk man ir gadîjies ðo kundzi redzçt un dzirdçt, iespaids nav iedvesmojoðs, ar gaumi un inteliìenci viòa neizceïas. Ja nu gadîtos tâda bezizeja, ka jâmeklç dziednieks (!), tad grieztos pie kâda cita.

Ja nu tomçr vajag, tad - Ilzei Jansonei bija veselîbas centrs "Valeo" Pçrnavas ielâ, droði vien tur atrodama. Pulveris "Salveo"pret visâm kaitçm ir viòas raþojums, arî Laza Alka, ko jau gadiem reklamç pa radio kâ brînumzâles pret alkoholismu...
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 16:34
Laikam ir tâ, ka neviens cilvçks nevar zinât visu. Visâ visumâ Ilzes Jansones uztura ieteikumi ir labi, taèu cilvçki viens no otra atðíiras. Kas vienam var palîdzçt, tas otram var kaitçt. Ja runa ir par kuòìa kaitçm- kâpostu sula ir viens no lîdzekïiem , ar ko to ârstç. Esmu gan lasîjusi, ka kâpostu sula jâlieto uzkarsçta. Tâpat visas skâbâs ogas, ko viòa iesaka kâ îpaði veselîgas, cilvçkam ar paaugstinâtu kuòìa skâbi un gastrîtu tâs tikai kaitçs. Arî liels balastvielu daudzums iekaisuðam kuòìim un zarnâm tikai kaitçs. Taèu kâdam citam ðâda diçta var ïoti uzlabot veselîbu. Tâpçc nevajadzçtu uzticçties vai vienam dziedniekam, vai vienam ârstam- uzklausot vairâk viedokïus un tos apdomâjot, var drîzâk tikt pie skaidrîbas.
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 16:44
Hoi, Mellene,

A kaapeec shitai tantei tu dod taadas atlaides? Parasts pilsonis zina, ka nevar skaabu, ja paaugstinaata skaabe kunjgji, bet dziedniekam jau nu pavisam nepieklaajas buut dumjaakam par tautu.

Laikam Latvijaa sho atkodushi, ja jau braaljiem lietuvjiem saak piebraukt....
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 17:03
Runcene

Man tagad laikam jâsaka: Tiem, kas nezina- Runcenei nepatîk Ilze Jansone. Ïoti:-)))
Gadâs , ka ir vienkârðas lietas, ko pat liels profs nezina.
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 17:07
Nu beidz, shitaas ir jaazina, bet man vispaar nepatik viss, kas smarzho peec sektas.
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 17:10
Ja kâdam palîdz- kâdas problçmas?
ai
Re: dziedniece Ilze Jansone
07.03.2006 19:31
Jansone kopâ ar Vîku darbojâs pa Pokaiòiem.Meklçja visâdas enerìijas, it kâ atrada.
Bet viòas lîdzgaitnieks un domubiedrs tâpat mira ar cirozi.
Man ðíiet, ka ðâda veida "dziednieki"varbût vçl var mâcît tautai sen zuduðo veselîgo dzîvesveidu, bet ne jau ïauties ârstçt savu veselîbu.
esse
Re: dziedniece Ilze Jansone
08.03.2006 11:44
kopaa ar vinas meitu skolaa maaciijos... taa tacu ir viena debiila gimeniite ar mammuku prieksgalaa. nekad pie vinas neietu!!!
pelis
Re: dziedniece Ilze Jansone
08.03.2006 14:27
es ðo dâmu pazîstu sen,no dziednieces tur nav ne vçsts-ðarlatâne
:))
Re: dziedniece Ilze Jansone
08.03.2006 15:02
es paturpinaashu to teemu par gaajienu pie I. Jansones darbaa staaties :))) tajaa peernavas ielas 2staavu uukii ir arii dziednieciskais veikalinjsh, kad ar draudzeni tur ieradaamies (tas gan bija pirms gadiem 6, pimajaa kursaa maacoties), muus apseedinaaja tajaa veikalaa un lika ierakstiit kaadu mûsu pashsacereetu dzejoli - taa peekshnji ne no kaa - jo tuudalj tuudalj naakot klajaa dzejas kraajums un laikam vajagot, ko tajaa publiceet....
turpmaakaa tikshanaas ar jansoni izveertas pilniigaa bezjeeedziibaa, jo sludinaajumaa piedaavaatais darbs nebija ne tuvu tam, ko no mums prasiija, taapeec taisiijaamies,ko tiekam no taa iestaadiijuma, kameer neesam piespiestas dzert uriinu pa 1 pusglaazei riitaa un vakaraa, jo virs durviim bija pielikts pamaacosh plakaats, ka taa deelj veseliibas ir jaadar
Lilanda
Re: dziedniece Ilze Jansone
08.03.2006 18:01
Man viena draudzene arii gaaja uz I, jansones priekshlasiijumiem par veseliigu uzturu. Kaa gadiijaas, kaa ne - draudzenei vinjas teiktais nepatika un peec lekcijas vinja devaas uz tuvaako kuuku kafejniicu. Un kaa jus domaajat, kas seedeeja kafejniica aun eeda kuukas? Tak jau pati lektore :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: