kâ var rît ?

Aizsāka leea 

Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:19
Raimond - ;)))))
malacis :)
pilnîgi atbalstu tavu labâs atpûtas teoriju ;)

bet tçmas autore ðíiet ir riktîga anorektiíe, ja jau tik tracina tâ çðana...
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:20
sojas gaïa negarðo pilnîbâ pçc gaïas, Mateus. pats neesi çdis un tagad te muldi. viòu daudz nevar ieçst.. bet garðîga. bet gaïa ir pretîga. kâ var çst kaut ko no dzîvnieka?
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:20
to Puce
ugu )) Ta liekas )))
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:21
puce, nepuko :D
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:30
to leea
Ja galu neestu jusu senci, sajos ziemelu grados, jus ari nebutu. Jo, musu klimataa, dabigi ir est tiesi galu. Paslaik esosa esanas MODE (vegetarisms) ir attaisnojama tikai, ja kermenis dabus nepieciesamas aminoskabes, tas ir jadzer/jaed daudz piena un piena produktu (ka Indija). Bet pats pec sevis piens ir trekns! Un pie tam loti, jo vins pec butibas ir tauku suspensija. Tatad, ar savu dietu jus dabusiet to pasu ko mes. Bet tauku zina pat vairak. Ja runajam par oglhidratiem (saldumi, makaroni, maize) tad runa ir cita limeni. Bet nu, visam jabut sapratigas robezas. Un uz kaut ko, patalogiski fikseties nebutu lietderigi.

Ziniet kristiba ari ir dazada, es domaju par baznicam, bet butuba ta patti - ticiba Dievam un vina delam, un garam. Ta pat ar dietu - est var viskautko, bet galvenais, ka kad vina (bariba) tiek saskaldita pa sikam dalinam (mikroelementi, aminoskabes, vitam. u.t.t.) galvenais lai jus un mes dabutut to ko vajag. Un cik vajag.

Ja runajam par veselibu - tad jaed normali, dazveidigi un vissu (samazinot oglhidratus) un jasporto. Pedejo obligati. Tad bus jums gan veseliba gan skaists dibentins, nevis kaulu maiss ar kaudzi siko patalogiju un ar pirmo skatienu neredzamam problemam ))))



Ziòojums rediìçts (09-04-2006 22:35)
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:36
man nepatîk, ka mani uzrunâ uz `jûs` :)

un, kas tas par murgu, ka mûsu klimatâ jâçd gaïa? bla bla blaaa... apnika jau. nu nedzîvojam jau mçs nekâdâ ziemeïpolâ, ka mums bûtu jâaprij nabaga dzîvnieki! nu negribu es sev negatîvâs emocijas, kas ir gaïâ. nu negribu. un nevarat man jûs to uzspiest. piens nu gan nav baigi trekns. Es dzeru tikai 0,5 %. un es jau viòu nedzeru litriem:)) ~3 x ned çdu kau ko no Râmas, paniru, soju, visâdas pupas...
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:37
makaronus es vispâr neçdu, kartupeïus diezgan reti, maizi tikai rupjmaizi, saprâta robeþâs. saldumus tikai no veìetârâs kafe. un ne bieþi;)
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:41
mda... iesu sievinu mocit ))))

to leea. Tev virietis ir? Ja ir ei un padarbojies ar sexinu. Baigi relakse un nodzen liekas kalorijas. Bet galvenais ja virietis darbojas pamatigi ari viskautkadas liekas domas no sieviesu skaistam galvinam pazud )) Jums tas loti paslaik noderetu ))

Veiksmi! )))))



Ziòojums rediìçts (09-04-2006 22:42)
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:42
leea:

nestrîdçðos ar tevi, jo zinu, ka diezvai mainîðu tavu viedokli, bet tieðâm ðíiet, ka tu pârâk aizraujies ar diçtâm un veìetârismu...
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:43
nu baah, man kalorijas nevajag nodzît:D viss ir normâs.
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:46
nu pucit, jauko:)) es neaizraujos ar diçtâm:)) tâds ir mans dzîvesveids... nç, nu nesaprotu.. jûs kautkâdi aizspriedumainie, ka domâjat, ka veìetârieði pârtiek no salâtlapâm? tâdiem jau nav jçgas kaut ko stâstît:)

un kâ var pârâk aizrauties ar veìetârismu?:))) rçka..
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:47
btw, puce, zini kâpçc mani tracina, ka cilvçki rij? Tâpçc, ka viòi neizturas ar cieòu pret çdienu..
Evija
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:48
Tu jau pati nâci te visus pamâcît, lai nerij. Kapçc tik dikti nepatîk, ka paðu ar drusku pamâca? :)))
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:49
nu es piemçram tikko nosvinçju ðavu dzimeni ajurvçdiskâ restorânâ, tâtad zinu, ko tie veìetârieði çd :) , bet tomçr ðíiet, ka çdienkartei jâbût maksimâli daudzveidîgai... ;)
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 22:52
puce, kurâ ajûrvçdiskajâ kafç?


veìetârieði spçj paçst ïoti daudzveidîgi bez gaïas un zivju pielietoðanas.....
susu
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:01
Ja par vegetariesiem - vini nudien need dietiski. Varbut tiesi preteji, gadas, ka (normalu) vegetariesu edienkarte ir daudz..taukiem un kalorijam bagataki neka gall-zivj -edajiem. Jo vegetarietis- ja vien vins nav vegans, + galva slims (anoreksija), ed diezgan daudz gan sieru, gan riekstus grauzz UTML. LAI UZNEMTU VISAS NEPIECIESAMAS VIELAS. Protams, ir ari tadi,kas nepiedoma par to visu. Zzel, bet ko padarit - ne mana druva, ne manas bedas.
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:03
OM cafe

bet gaïu un zivis çdâm gan ;)
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:03
Kas tâ par Âjurvçdisku cafe, ja tur gaïu dod?
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:07
,,,:

man jau nebija visi ciemiòi ajûrvçdisti, bija kaut kas jâpasûta arî priekð parastajiem mirstîgajiem... ;)
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:08
bet vispâr çdieni ar vistas gaïu tur ir parastajâ çdienkartç...
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:09
susu, es neçdu sieru, tur iekðâ renets (ferments no teïu kuòìiem) ;P

Es pirms kâdas nedçïas biju Om Cafe, çdu kartupeïus ar paniru & Kulfî.. jam, jam, bet jâsaka, ka panirs garðîgâks ir Râmâ:))


,,, , es ar brînîjos ka tur gaïu dod...:\\ stulbi.. bet fakts.
LaLaee
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:21
Tu jau pat salâtlapas neçd!!!:)) tikai ûdeni,sulu un PIENU, kas taèu ir no dzivnieka. Fui, kâ tu ko tâdu vari dabût iekðâ??? Piens-govs.Brrrr :)))
no malas
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:26
Ar slimibu nav jalepojas.
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:26
LaLaee - neuztraucies, uz gotiòu nenogalinâðu, ja dzerðu viòas pienu:) sojas piens arî ir gards:) pilnîgi nav ne vainas. un kur tu râvi, ka neçdu salâtlapas? çdu.. augïus, dârzeòus, soju, pupas, piena produktus, un vçl visu ko:)
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:28
no malas - kâdu slimîbu? :)
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:29
cilvçki no dabas ir plçsoòas...
leea
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:32
puce


wow, ku skarbi:) tu vçl vari teikt - visçdâji, tad vçl tik ïoti nedusmoðos.. bet plçsoòas, tas jau ir par traku:))

evolûcijas gaitâ viss ir mainîjies, un cilvçks var mierîgi pielâgoties veìetâram çðanas reþîmam:))


bet manam tçtim nemûþam neieskaidrot to.. viòð ir tâds pats plçsoòa par kâdiem jûs uzskatat sevi.. nu kâ var krist tik zemu ?:(
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:39
âpâc... tik zemu esmu kritusi.... çdu gaïu katru dienu un ne mazâku sirdsapziòas pârmetumu ;))
LaLaee
Re: kâ var rît ?
09.04.2006 23:53
Man jau gadu gaïas diçta,pârtieku tikai dzivniekiem!:))
feliciana
Re: kâ var rît ?
10.04.2006 08:08
:D
palasîju un pilnîgi noskaòojums pirmdienas rîtâ uzlabojâs...
îpaði patika par to zemo kriðanu :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 4?
Ziņa: